X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Uterus duplex - macica podwójna z częściową przegrodą

Uterus duplex - macica podwójna z częściową przegrodą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • cryha Debiutantka
    Postów: 8 13

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 23:26

      /  Zgłoś
    Witam!
    Na temat tej wady macicy i ewentualnych porad dla starających się o ciążę niewiele można znaleźć na polskich forach. Czy w Polsce mamy specjalistów od tego typu schorzenia? Czy Dolny Śląsk ma takiego fachowca? Czy istnieją jakieś polskie publikacje na ten temat? Czy są jakieś porady dla starających się o ciążę? Jestem po dwóch poronieniach (13 tydzień - w wieku 28 lat i 7 tydzień - w wieku 33 lat).

    justa183, moremi, Kamilka, Ellasi, Olcia1988, Rudzik, MałgosiaJ, welonka, wera 12, Martella, Magnosia, Kasionek lubią tę wiadomość

  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:05

      /  Zgłoś
    W swojej praktyce kilkakrotnie prowadziłam ciążę u pacjentek z taką wadą macicy. Kobiety te zachodziły w ciążę bez żadnych problemów i nie było żadnych komplikacji w trakcie trwania ciąży. Bardzo możliwe, że przyczyna Pani problemów leży gdzie indziej i należałoby się dokładnie przebadać. W każdej Klinice Niepłodności może Pani uzyskać niezbędną pomoc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ