Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Uterus duplex - macica podwójna z częściową przegrodą

Uterus duplex - macica podwójna z częściową przegrodą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • cryha Debiutantka
  Postów: 8 13

  Wysłany: 12 grudnia 2015, 23:26

    /  Zgłoś
  Witam!
  Na temat tej wady macicy i ewentualnych porad dla starających się o ciążę niewiele można znaleźć na polskich forach. Czy w Polsce mamy specjalistów od tego typu schorzenia? Czy Dolny Śląsk ma takiego fachowca? Czy istnieją jakieś polskie publikacje na ten temat? Czy są jakieś porady dla starających się o ciążę? Jestem po dwóch poronieniach (13 tydzień - w wieku 28 lat i 7 tydzień - w wieku 33 lat).

  justa183, moremi, Kamilka, Ellasi, Olcia1988, Rudzik, MałgosiaJ, welonka, wera 12, Martella, Magnosia, Kasionek lubią tę wiadomość

 • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

  Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:05

    /  Zgłoś
  W swojej praktyce kilkakrotnie prowadziłam ciążę u pacjentek z taką wadą macicy. Kobiety te zachodziły w ciążę bez żadnych problemów i nie było żadnych komplikacji w trakcie trwania ciąży. Bardzo możliwe, że przyczyna Pani problemów leży gdzie indziej i należałoby się dokładnie przebadać. W każdej Klinice Niepłodności może Pani uzyskać niezbędną pomoc.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

 • wyznaczanie dni płodnych
 • dieta płodności
 • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)