X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Pytania do eksperta – Starania ze wspomaganiem Wysoka temperatura na początku cyklu przy zażywaniu Clo

Wysoka temperatura na początku cyklu przy zażywaniu Clo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 17 października 2018, 11:52

      /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    To mój pierwszy cykl podczas którego, począwszy od 5dnia cyklu, przez 5 kolejnych dni, przyjmuję Clostilbegyt.
    Stąd moje pytanie.

    Czy przy stosowaniu tego leku stymulującego, temperatura powinna być taka wysoka - 36,83? - skok o 0,30 względem temperatur panujących na początku cyklu ?

    Dołączam link do wykresu:
    https://ovufriend.pl/graph/ec93b88e1135f6ea1368910b77745443]ec93b88e1135f6ea1368910b77745443.png

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • dr n. med. Beata Makowska Ekspert

    Wysłany: 24 października 2018, 08:50

      /  Zgłoś
    Wykres świadczy o tym, że była owulacja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ