X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    W ogóle w tej ciąży zaczęłam pić dużo soków, wcześniej piłam jedynie wodę.
    No i co więcej ciągle mam smak na colę czy pepsi.
    Boziulku jakbyn czytala o sobie , na serio .
    U mnie kroluje woda , mieta , sok jablkowy to tak na codzien ale ostatnio mialam sluchaj 3 dni takie , ze codziennie musialam szklanke coli wypic ! Inaczej bym chyba oszalala . Hahaha
    Za to z Oskim w ciazy to non toper , cola cola i cola . I tylko z puszki , z butelki juz nie smakowala mi . Jakbym metalu potrzebowala 😂😂😂


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Metalu , AMELINIUM 😂😂😂😂😂


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe hm cole tez pilam w ciąży a tak w ogóle 😂

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, koniecznie z puszki, bo z butelki już mi tak nie smakuje!

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, że cola z puszki smakuje najlepiej :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie rodzą czy co? :-) cisza jak makiem zasiał :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bron boze :D
    Zadna nie rodzi hahaha a szkoda w sumie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jak wstalam to pelna sil przed 8 ! Sniadanie calej familii zrobilam, kawusie wypilam i co ? Zasnelam . Przekimalam kilka h . Teraz kawusie znow pije i wlasnie koncze obiad robic :)

    Wczoraj mialam takie bole przez 2 h , ze usiedziec na tylku nie moglam ale w koncu przeszlo w kapieli


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się też melduje, że nie rodzę ☺️
    Jestem ostatnio jakoś bardzo słaba i cały czas śpię, właśnie wstałam z drzemki popołudniowej.
    Chociaż dzisiaj i tak jestem z siebie dumna, bo pojechałam z mężem na zakupy, przynajmniej będę mieć z czego obiad zrobić przez ten tydzień.
    Jak puszcze go samego na zakupy to w koszyku są delicje, czipsy, cola i tymbarki, a ani pół warzywa, owoca czy mięsa.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja się też melduje, że nie rodzę ☺️
    Jestem ostatnio jakoś bardzo słaba i cały czas śpię, właśnie wstałam z drzemki popołudniowej.
    Chociaż dzisiaj i tak jestem z siebie dumna, bo pojechałam z mężem na zakupy, przynajmniej będę mieć z czego obiad zrobić przez ten tydzień.
    Jak puszcze go samego na zakupy to w koszyku są delicje, czipsy, cola i tymbarki, a ani pół warzywa, owoca czy mięsa.
    Hahaha uśmiałam się z zakupów męża :)
    Mój jak idzie to zawsze kupi więcej niż ma na liście zakupów, z tym, że mój w ogóle nie je słodyczy, a z przekąsek tylko słonecznik z Biedry, napojów żadnych słodkich też nie pije, jego jedyny nałóg to kawa z ekspresu. Teraz jest na diecie z BodyChiefa 1,5 tygodnia i schudł 3 kilo przez ten czas. Dumny chodzi jak paw :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do drzemek to ja też codziennie śpię po 2 godziny, ten 3 trymestr jest straszny. Mi tak krzyż zaczyna dokuczać, że nie mogę za długo na żadnym boku leżeć. Co chwilę muszę się przekręcać. Już napisałam do fizjoterapeutki, która już pomogła kilku ciężarnym. Nie mam wanny, żeby to wyleżeć i się tak męczę :(

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda hahahahaha .
    Moj maz jak Kasi , jemy zdrowo bardzo wiec On nie kupuje slodkiego itp ale ... on zawsze przywiezie cos wiecej . A to mi nagle nowy mikser kupi , a to blender bo stary juz ledwo chodzi hahahha nie potrzebne za bardzo ale kupic musial . Hahahha gorzej niz Baba czasami :p ale dzieki bogu nie za kazdym razem bo bysmy bankrutami zostali hahahaha .

    Kasia doskonale cie rozumiem z tym , ze Ja pierwszy i.poczatek drugiego trymestri mialam taki problem z rwa . Na czworaka chodzilam az , krzyz i dupa z noga to nie dawaly spokoju ... a teraz za to mnie biodra bola od tygodnia jakiegos . Ciagle sie krece bo az goracy ogien przechodzi mnie w srodku ;(
    No 3 trymestr jest meczacy niekiedy . Duzo snu jak w pierwszym , bole jakies cos . Z synem w pierwszej ciazy nic takiego nie doskwieralo mi procz dusznosci ale to laczymy z nerwica ale dranat mialam . Teraz ze 3 razy sie zdarzyly i nie takie mocne wiec jest ok ale te biodra , krocze ( spojenie lonowe ) od paru dni nie daje wcale spokoju . Pare h w ciagu dnia mnie nie boli ale na wieczor to juz jak kaczka i kuleje az ... nie licze boli straszakow sa tak mocne z dnia na dzien coraz bardziej a nadal nie rodze . Strasza france jak to sie mowi a nie rozkreca sie ! A mogloby w koncu ...
    A cala ciaze bylam pewna ze w styczniu urodze nie w lutym a tu juz koniec stycznia a Ja w dwupaku hehehhe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze spaniem ostatnio mam problem taki ( nie codziennie ) , ze nie spie do rana a pozniej nad ranem odsypiam ... odkad nie oracuje czyli 2 tydzien w pon bedzie tak wlasnie mam . Wczesniej w 2 trymestrze tak mialam . Chodzilam spac po 3 a o 4.30 wstawalam do pracy wiec zdarzaly sie drzemki czasem w dzien takto nie . :)
    Lecz mam rowniez takie dni gdzie jestem cholernie zmeczona i nie mam na nic sil a zaraz mam dzien taki , ze na kolanach " wylize " podlogi wszedzie wszystko od a do z zrobie i czuje sie swietnie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też zawsze z czymś nadprogramowo przychodzi. A to kwiaty do wazonu, kilo mięsa dla psów, jogurty, kefiry itp :-) jakieś różne środki czystości, setną szmatę z mikrofibry 🤣🤦🏼‍♀️
    Ja dzisiaj mam dosyć już mojego krzyża. Jeszcze jutro z moimi idę do kina, już żałuję, że się dałam na to namówić 😭 pojadę chyba do mamy jutro poleżeć w wannie bo nie wyrobię.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    Mój też zawsze z czymś nadprogramowo przychodzi. A to kwiaty do wazonu, kilo mięsa dla psów, jogurty, kefiry itp :-) jakieś różne środki czystości, setną szmatę z mikrofibry 🤣🤦🏼‍♀️
    Ja dzisiaj mam dosyć już mojego krzyża. Jeszcze jutro z moimi idę do kina, już żałuję, że się dałam na to namówić 😭 pojadę chyba do mamy jutro poleżeć w wannie bo nie wyrobię.
    Kup sobie masc chlodzaca na bole stawow i miesni.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż właśnie nie, jest mega oszczędny i nie wyda dodatkowe gotówki na nic poza to co ma kupić.
    No chyba, że na słodycze, bo ich sobie akurat nie żałuję, po każdym posiłku musi zjeść jakiegoś wafelka.
    To co kupi chomikuje po całym domu i z każdego zakamarku potrafi wyciągnąć jakieś ciastka, paluszki czy czipsy. Jeśli chodzi o czipsy to koniecznie Laysy z pieca paprykowe.
    Jak ja mam trzymać formę jak on ma tego tyle?

    Najlepsze jest to, że mój mąż jest bardzo szczupły, na tyle słodyczy co on zje to ja nawet nie wiem jak to możliwe. Mój mąż jest bardzo wysoki i dodatkowo szczupły, ale nie jakoś chudy, tylko tak w miarę zbudowany, no ale on ćwiczy. Tylko, że ja gdybym nawet ćwiczyła, a jadła tyle słodkiego i piła pepsiore na okrągło to i tak wazylabym pewnie ze 120 kg.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ? Nie jesc jego zakampionych smakolykow hahaha .

    Moj maz tak samo , wielki , umiesniony , bez tluszczy gosc a jak by chcial bo jasna sprawa sa raz na ruski rok dni gdzie zezre maka popije cola i zje tabliczke czekolady hahaha .
    . . On zawsze szczuply a Ja po takim dniu 5 kg na plusie odrazu !!!! I spuchnieta :p nawet jak cwiczylam 6 razy w tygodniu jak On hahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co porabiacie ? Ja polozylam sie wlasnie do lozka i ogladam narcosa 2 sezon . Uwielbiam po raz enty ;)
    I generalnie lekko obserwuje co chwila bo 2,5 h temu wyszlam z kapieli , mialam 2 razy bole nagle.po godzinie od kapieli mowie kuzwa ... jakos.mi chlupie w kroczu , miedzy posladkami ... sprawdzilam no mokro ale nie zalewalo a mokro zwyczajnie jakbym sie nie wytarla . Poszlam usiasc . Wstalam zaraz a tam koc mokry , wielka plama az moj maz sprawdzil mowi faktycznie . Poszlam do wc ... , wyszlam i znow mokro mi . Dobra wycieram sie . Poszlam do wc i nagle kapie tak srogo bez siusiania ... leze to nie leci ale czuje jak po jakies chwili robi mi sie znow mokro . Nic jak sacza sie wody i tak nic nie zrobie tu ;) a jak cos to odejda mocno badz bole sie zaczna . Tyle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 23:06


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata mówiłam, że w tym tygodniu chyba jeszcze urodzisz :-) a nie boli nic? Wy macie się na messie? Ja jestem jako Kasia Sz. Zdjęcie profilowe mam w różowej sukience od tyłu :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy siebie ;)
    Narazie mnie nic nie boli , mialam tylko dwa bole takie mocne , ze nie moglam wstac ani sie ruszyc . Doslownie i przeszlo ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 511 512 513 514 515
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ