Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jak się czujesz ? Czytając Twoje wpisy na innym wątku to powiem ze nie jesteś sama. Tez mialam po porodzie baby "blusa"
    Niby miałam pokarm ale nie potrafiłam przystawiac do piersi i przez to ciągle płakałam. Może jakbym miała dobrą doradczynie to by było inaczej. W sumie trochę pomogła bo kazała kupić nakładki. A na piersi smaruj maścią maltan.
    Dziewczyny może mają rację może za mocno laktator ciągnie i Cię bolą piersi. I czy lejki są dobre.

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 lutego, 05:09

f2wlsg1849ksqu5m.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet

Wysłany: 7 lutego, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam u reszty dziewczyn ?

f2wlsg1849ksqu5m.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka

Wysłany: 7 lutego, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oki ;-) kulam się jakoś :-)

010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 7 lutego, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko na końcówce :)

f2wlsg1849ksqu5m.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Sisi25 Koleżanka

Wysłany: 11 lutego, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Kiedyś tu do was pisałam, że staram się o dzidzi. Mija właśnie 9 miesiąc. Od 4 miesięcy leczę się na PCOS. Zestaw leków - metformax, duphaston, inofem, pregna star, castangus (aktualnie przerwa miesięczna). Prawdopodobnie nie mam owulacji. Lekarz nie zaproponował na kontroli po 3 miesiącach leczenia żadnego monitoringu ani nie zlecił kontrolnie jakiś badań hormonalnych. Po duphastonie (brałam od 16 do 25dc) @ przychodziła regularnie po 28 dniach. Teraz 4 cykl z dupkiem z tym, że w tym wzięłam go od 21dc przez 10 dni akurat w takim dniu byłam u lekarza na kontroli i dostałam receptę na kolejne opakowania. Zwiększył mi dawkę do 3x1. Tabletki odstawiłam w niedzielę. Dziś 32 DC i jeszcze @ brak. Oczywiście wiem, że wzięłam później dupka i dlatego to przesunięcie. 22dc zrobiłam sobie progesteron bo zanim zaczęłam leczenie pcos miałam bardzo niski poziom. Wynik wyszedł 2,03 ng/ml co raczej przekonało mnie tylko o braku owulki :( czy któraś z was miała podobny problem z niskim progesteronem? Strasznie mnie to martwi i myślę ,że to jest główną przyczyną niepowodzeń.

Sisi25
  • werni Autorytet

Wysłany: 5 marca, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jak tam u Ciebie? Zaglądasz jeszcze na ovu ?

U Rudej i Zakreconej widzę ze macierzynstwo idzie pełna parą

f2wlsg1849ksqu5m.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka

Wysłany: 8 marca, 00:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekiedy zaglądam, ale rzadko, z Rudą i Zakręconą jesteśmy na fb i tam regularnie piszemy ze sobą :-)

010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 8 marca, 23:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam zaproszenie kiedyś Tobie na fb ale nie wiem czy widziałaś.
    To dlatego tu ucichły jak tam piszecie
    Przykro trochę...

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 marca, 23:50

f2wlsg1849ksqu5m.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04

Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 511 512 513 514 515
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)