X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 38 lat i więcej, a ciąża
Odpowiedz

38 lat i więcej, a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JA Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 38 lat , pragnę mieć dziecko. Niesety am komplikację z tym związane. Również się trochę boję czy będzie dobrze ze względu na mój wiek. Czy ktoś jest starszy lub w moim wieku i planuje lub ma już dziecko?

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jest tutaj na forum sporo kobiet, które zaczęły starać się o dziecko w tym wieku. Sama znam z otoczenia kilka przypadków, gdzie szczęśliwe mamy realizują się w macierzyństwie przed 40, po 40 :)

  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planuję kolejne. 44 skończone :D najmłodszy urodzony w wieku 36 lat :D

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • JA Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu poroniłam, od tej pory mam słabe wyniki, staram się o dziecko może 3 - 4 miesiące, mam już dziecko i zaszlam za pierwszym razem. Wiem wiem co to jest 3 miesiące, ale trochę się boję tego wszytskiego . Mam słabe endiometium itp boje się najzwyczajniej:(

  • JA Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 22 lutego 2022, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek goni, lata lecą, nie chciałabym żeby była zbyt duża różnica wieku. Po poronieniu mialam trochę problemów związane z tym wszytskim. Teraz chyba mam takie parcie ze chciala bym mieć dziecko , że oszaleje:/ . W okół mnie same ciężarne ,jestem najstarsza z towarzystwa , jak widzę te male dzidzie to się cieszę i mo przykro ze ja mam problem ....ech

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 23 lutego 2022, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA wrote:
    Mam 38 lat , pragnę mieć dziecko. Niesety am komplikację z tym związane. Również się trochę boję czy będzie dobrze ze względu na mój wiek. Czy ktoś jest starszy lub w moim wieku i planuje lub ma już dziecko?
    38 rodziłam drugie
    40 trzecie

    Miphuhiz lubi tę wiadomość

  • Marti1984 Autorytet
    Postów: 2689 2022

    Wysłany: 23 lutego 2022, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze 24,drugie 27. Teraz mam 38 i termin na maj 😊

    age.png

    Rocznik '84

    Trojka dzieci na stanie :
    👨‍👩‍👦 2008 Jakub
    👨‍👩‍👦‍👦 2011 Michał
    👨‍👨‍👧‍👦 2022 Alicja

    Niedoczynność tarczycy (letrox 75, TSH 1,5)
    Hashimoto (anty TPO >600 🤦‍♀️)

    13.05.2022 Alicja ❤️

    Joga 🧘‍♀️ taniec 💃 vege 🥦
  • JA Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 lutego 2022, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę szczera , bo nie chce owijać w bawełnę. Boję się czy po przejściach i średnich wynikach związane z poronieniem dziecko będzie zdrowe czy doniosę ciążę. Mam 38 lat wyniki endiometium, AMH, ogólnie hormonalne są średnie. U mnie to kwestia strachu przed utratą lub chorobą:( czy będzie dobrze mimo tego wszytskiego, czy nie porywam się z motyką na słońce ze tak powiem.


    ....wiem ,wiem a skąd ktoś może wiedzieć Jak to wszytsko się ułoży. Mam mentlik w głowie i chyba dlatego napislam.

  • monkasprow Koleżanka
    Postów: 32 24

    Wysłany: 2 marca 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mam 37lat. Nigdy nie byłam w ciąży. Staram się 8lat i do 40tki zamierzam to robić a potem zobaczymy ( mam nadzieję że jednak nie będę musiała mieć takich dylematów bo bobo pojawi się wcześniej 😁)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ