X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    U mnie zobaczymy co tam słychać, dziś wizyta.
    A czuje się dobrze :) i nudzę się trochę;) za dużo wolnego.
    Napisz koniecznie jak po wizycie :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najlepszego w Nowym Roku :)

    Elmalia przyłączam się do Pigułki i czekam na wieści o Twojej wizycie :)

    U mnie niestety znowu się jakiś tasiemiec przyplątał, owulacja w 32 dniu cyklu :/

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, a nie za szybko na ten progesteron? Chyba że będziesz robić kilka pomiarów. Pamiętaj tylko, że leki na tarczyce potrzebują trochę czasu zanim zadziałają i poziom hormonów się ustabilizuje. Trzymam kciuki :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U Nas ok :) mamy prawie 3 centymetry i ruszaliśmy się na USG :) to było słodkie, Fasolka poruszała rączkami i nóżkami :) następne badania za 3 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 13:28

    pigułka, bar, Smurfetka, Karola1988 lubią tę wiadomość

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elmalia wrote:
    Hej :) U Nas ok :) mamy prawie 3 centymetry i ruszaliśmy się na USG :) to było słodkie, Fasolka poruszała rączkami i nóżkami :) następne badania za 3 tygodnie.


    Elmalia świetne wieści :)

    Zdolniacha jesteś wyedytowałaś posta dwie minuty wcześniej niż go napisałaś :P

    elmalia lubi tę wiadomość

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Elmalia super :)

    Pigułka nie wiem czy chodzi Ci o dzień cyklu czy ogólnie o czas starań, więc napiszę i oa tym i o tym ;)
    Progesteron zleciła ze względu na trochę krótszą druga fazę cyklu a jeśli chodzi o dzień to mówiła żeby zrobić obojętnie kiedy, najważniejsze żeby było po ovu ale czytałam, że najlepszy czas to tak 7 dni po. U mnie dziś jest 5 albo 6 dni po, jutro święto więc lipa i jutro też już wyjeżdżam więc ostatnia szansa dziś była :)
    Tak chodziło mi o dni po owu. No ale faktycznie inaczej się nie dało. Mam nadzieję, że wyjdzie ok :)

    Elmalio bardzo się cieszę :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 15:43

    elmalia lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • elmalia Autorytet
    Postów: 545 248

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulko, a jak tam u Ciebie sprawy się mają?

    TP 31.07.2016
    8970b5a6.gif
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę w czwartek na wizytę. Właśnie się dowiedziałam, że bez mojego męża, więc mam lekką załamkę. A czuję się w kratkę. Raz bardzo dobrze, a czasem śpię całymi dniami i jest mi niedobrze. Na szczęście nie mam już takich mdłości jak na początku i mogę normalnie jeść. Brzuszek też już urósł, więc jest co głaskać :)

    CzarnaKawa lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Elmalia, ale super, mnie lezki poplynely jak na usg widzialam ruszajacego sie malucha ;)

    Ja mam wizyte w poniedzialek. Czuje sie tez tak w kratke, ogolnie to non stop boli mnie odcinek piersiowy kregoslupa, pryszcze mega mam na plecach i dekoldzie, a mdlosci to zalezy.... no i bezsennosci ciag dalszy...

    U mnie dzisiaj pierwszy snieg ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Help. Jestem 2 dni przed @ i jak zwykle zaczęłam testować wczoraj nic dzisiaj rano test czekam 5 min dla pewności jeszcze 5 i nic poszłam z psem na spacer spotkałam sasiadke wstapilam do niej na kafe po 2 godz patrzę a tam druga taka jakby rozlana kreska. Ciepło mi się oczywiście zrobiło ale jednak wiem ze po takim czasie test jest nieważny.

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanno nie chce Cię nakręcać, ale ja miałam dokładnie tak samo. Powtórz test jutro rano i zobaczysz. U mnie na drugi dzień była taka bledziutka kreska już po paru minutach. Trzymam kciuki :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanno trzymam kciuki :)

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę napewno jutro rano a dzisiaj to chyba już nie zasne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc dzisiejszy test uznaję za wiarygodny wyszedł negatywny tym razem nie spojrzę na niego za dwie godziny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem dlatego uznałam ze wynik testu był nieważny jeszcze po 2 godzinach ale wolałam sprawdzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S jeśli chodzi o wykres to dzisiaj mi się ta linia namalowała. A owulacje sama wykrylam testami. Statystyki na @ się wydłuża i tak sobie myślę że bromergon coś zmalowal i cykl się reguluje

  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobił dzisiaj rano test, a później drugi bo nie mogłam uwierzyć zobaczcie<a href=http://zapodaj.net/37f9711c76e71.jpg.html>IMAG112

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/48b5c9703927a.jpg.html nie wiem jak dodać zdjęcie żeby się od razu wyświetliło http://zapodaj.net/078964a587f26.jpg.html
    Niepokoi mnie trochę ból brzucha jak na miesiączka i wrażliwe ciężkie piersi, tak bardzo chce żeby się udało żeby te dwie kreski były prawdziwe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 08:11

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:51

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam że kiedyś ktoś pisał jak dodać zdjęcie napiszcie proszę jak to zrobić?

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ