X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1988 wrote:
    Która następna? :> a dopiero początek miesiąca mamy ;)

    Jak to która? WSZYSTKIE :)

    Kasiak621, pigułka, Alimak lubią tę wiadomość

  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na inne stanowisko nie mam możliwości przesunięcia. Jutro ide na 10h do pracy odezwe sie po wizycie :)
    pozdrawiam i nadal w szoku i pełna obaw życze wszystkim 2 kreseczek :*

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika gratulacje :D Zaznaczam <3 na liście :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika27 wrote:
    Czarna Kawa- widziałam na Twoim wykresie że w okolicach robienia testu też miałaś bóle miesiaczkowe, nboje sie czy to normalne :(

    normalne, ja mialam dosc mocne i dlugo te bole, gorsze od okresowych :** bedzie dobrze, tez panikowalam ale tyle osob wypytalam, ze Ty juz nie panikuj, to wiadomosci prawdziwe, normalne ;) GRATULACJE <3

    Anika27 lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale bać się chyba będę do końca a przynajmniej do 12 tygodnia

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika, zmien ten podpis, juz nieaktualny ;) teraz to suwaczek z odliczaniem ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam aktualnie 10 dzien po owu ( wyznaczone za pomaca testu), dzis zrobilam test owulacyjny bo tylko taki mialam i wyszły 2 kreski druga bledsza ale ja ewidentnie widac, jutro dopiero ide po test ciazow. Czy testy owulacyjne sa wiarygodne jakie jes wasze zdanie, niepokoja mnie jeszcze mdłosci od 2 dni ( przeciez na objawy to za wczesnie??). Zazwyczaj mam cykle 27-28 dni czyli za 3-4 dni powinnam dostac @ a jak narazie brak jakich kolwiek objawów, które zazwyczaj maiałam ( bolace piersi, tradzik, bol jajników)....

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak, niekoniecznie testy owu moga wykrywac ciaze, jednak czytalam ze paru dziewczyna wychodzily. Ja nie mialam juz na stanie zeby sprawdzic...

    U mnie test pozytywny wyszedl na pare dni przed okresem, tylko, ze ja juz czulam ze sie udalo po mimo pierwszego negatywnego testu.

    Brak objawow jak i nasilone objawy okresowe moga swiadczyc o ciazy. U mnie pierwsze to gazy i ciezkie bolace cycuchy. Mega zmeczenie i nasilajaca sie wrazliwosc na zapachy. Mdlosci w pracy bo draznily mnie srodki czystosci i do dezynfekcji... i tez bylam jeszcze przed terminem okresu... wszystko mozliwe.

    Rownie dobrze, moga to byc objawy okresowe. Test wyjasni. Na ten moment trzymam kciuki aby sie udalo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 20:51

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • toreadorek Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało proszę o dopisanie mnie do starających się z rocznika '88. Powodzenia nam wszystkim :)

    Smurfetka, antonna lubią tę wiadomość

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Dziewczyny mam aktualnie 10 dzien po owu ( wyznaczone za pomaca testu), dzis zrobilam test owulacyjny bo tylko taki mialam i wyszły 2 kreski druga bledsza ale ja ewidentnie widac, jutro dopiero ide po test ciazow. Czy testy owulacyjne sa wiarygodne jakie jes wasze zdanie, niepokoja mnie jeszcze mdłosci od 2 dni ( przeciez na objawy to za wczesnie??). Zazwyczaj mam cykle 27-28 dni czyli za 3-4 dni powinnam dostac @ a jak narazie brak jakich kolwiek objawów, które zazwyczaj maiałam ( bolace piersi, tradzik, bol jajników)....
    Ja jak kiedyś kupiłam testy owulacyjne, to zrobiłam sobie tak z ciekawości przed okresem i też była blada krecha, a w ciąży wcale nie byłam. Moim zdaniem nie można im ufać. U mnie zaraz po zapłodnieniu dostałam zastrzyku energii, jakieś smaki na nowe jedzenie złapałam, jak poszłam do sklepu, to na wszystko miałam ochotę :) Ja podobnie jak Czarna Kawa czułam, że się udało. Potem przed okresem doszły bóle pleców, miałam wrażenie jakby mnie choroba brała i czułam jakbym zgagę miała (a miałam tylko raz w całym życiu).

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wkleić ten suwaczek żeby działał? trzeba jakieś nawiasy? Znów ciemna masa komputerowa ze mnie

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba wkleić ten drugi link co sie zaczyna [url...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działa, dziękuję :*

    pigułka, Marcjanna lubią tę wiadomość

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika serdeczne gratulacje :) <3

    Powodzenia na pierwszej wizycie :)

    Anika27 lubi tę wiadomość

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Koska 88 Autorytet
    Postów: 536 396

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) I ja do was dołączę. Rocznik '88 a jakże :) Staram się już 9 cykl i niestety nie czuję, żeby tym razem to już było to. Wyjątkowo w tym cyklu niczego nie czuje ;/ Zawsze czułam owulacje a po owulacji urojone jakieś objawy a teraz nic. W którym cyklu dziewczyny udało się wam zajść? Kiedy zaczynałyście robić jakąś diagnostykę? Ja zamierzam rok starać się na luzie. Sprawdziłam tylko tarczyce, bo jestem i tak pod stała obserwacja endokrynologa. Udało mi się zbić tsh z 2,5 na 0,6 więc mam nadzieję, że nic nie będzie już stało mi na przeszkodzie :)

    bl9cvcqgs911kctx.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Koska. Nam udało się za 4 razem, był to 3 cykl na lekach. U mnie tarczycę zdiagnozowali po maturze, a całą resztę jeszcze na studiach. Wydaje mi się, że ta wcześniejsza diagnoza była kluczem do sukcesu. Przed staraniami pół roku wcześniej odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, żeby mi się trochę hormony unormowały.
    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia :*

    Anika napisz koniecznie jak po wizycie :)

    Kasiak robiłaś dzisiaj test ciążowy?

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzis test i jest ujemny ponownie test owulacyjny i dzis tez pokazuje ujemny wynik, czyli wygladalo by ze mialam poprostu pozna owulacje, ale z koleji raz juz pokazał mi dodatny wynik w 13 dniu cyklu, do tej pory mialam zawsz eregularne cykle 27-29 dni dlatego tak mnie to zaskoczylo.Ale moze rzeczywiscie cos tam sie mie poprzestawiało bo ostatni cykl 25 dni, a teraz w zasadzie juz po owu bylam chora ale kto tam wie, jak narazie przewidywany termin @ 14-15 styczen pozyjemy zobaczymy!:)

    Witajj Koska, ja mialam podobnie do tej pory zawsze czulam owu, bol 2 dni przed i wyraznie mocniejszy w dniu owu

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Mnie 9 cykl staran na zasadzie: #**#@& wszystko, zaczynam plany treningowe na maraton, crossfit. I jak na przekor udalo sie, pelen luz, jedzenie kaloryczne bo o wiele wiekszy wysilek i psikus. Ciezary na crossficie nagle wydaly sie mega ciezkie, a 10 km biegu dystansem na zgon na trasie ;)

    Zycze luzu starajacym sie i powodzenia dziewczyny.
    <3 :)

    Ja dzisiaj walcze z migrenowym bolem glowy, dalsza bezsennosc i kolejny miesiac brak ochoty na seksik... wedlug kalendarza od gina jeszcze tydzien i drugi trymest,to powinno byc lepiej... wedlug BBf juz jestem w 2 trymestrze, nie czaje tego...

    A Wy jak sie czujecie, to cisnienie ma na Was wplyw? Ja nie czesto od cisnienia mam bol glowy, raz na dwa lata moze rzadziej mam tygodniowa migrene ze klade sie spac i wstaje z bolem glowy... teraz od piatku czy czwartku boli mnie glowa... eh macie jakies "nielekowe" sposoby na migrene?

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika, piekny suwaczek :)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa może jakiś relaks. Pachnąca kąpiel, masaż skroni i karku.

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ