X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Dołączam do Waszego grona z rocznika 88 :) Podczas pierwszego miesiąca starań mój Misio wyjechał na parę miesięcy, ale mimo tego dalej będę obserwować cykle, by być gotowa na jego powrót. Pozdrawiam i proszę o wpisanie na listę :)

    pigułka lubi tę wiadomość

  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u lekarza i... jest malutka kropka w dobrym miejscu. Tak się ciesze!! Nastepna wizyta dopiero za trzy tygodnie czyli 1.02 do tego czasu chyba oszaleję!! Tak się martwię czy wszystko będzie ok. Musze zrobic badania krwi, czego bardzo nie lubie. brrr
    czarnaKawa- dziękuję za komplement suwaczka;), na ból głowy nie mam żadnych metod bez tabletkowych zawsze brałam apap a migreny miewam częste, właśnie, zapomniałam zapytać lekarza co brac w razie bólu głowy, bo Apap odpada

    kamyla112 Witaj :)

    pigułka, bar lubią tę wiadomość

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika fantastyczne wiadomosci :) ale sie ciesze :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:51

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna dzieki za cynk, ostatnio nie mam az tak duzego pragnienia jak na poczatku ciazy i w sumie czystej wody malo wypilam. Jedna kawa i zielone dwie herbaty,nawet nie wiem ile wody wypilam...
    Anika, wspaniala informacja :)
    Alimak, nie poddawaj sie, w "nieodpowiednim" momencie zaskoczysz ;)

    Masaz karku napewno sie przyda :) jesten spieta, bo wkurzona ze spac nie moge,..

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak a mialas kiedys badana prolaktyne? Bo to czesto idzie w parze z tarczyca.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zadowolona z tego cyklu bo nie dość ze, wkońcu miałam owulację to jeszcze cykl trwa dzis 26-ty dzień. I chodź wiem że, serduszek mało i raczej z tego nic nie bedzie to i tak sie ciesze ze @ nie przyszła np po 21 dniach

    bar lubi tę wiadomość

  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    To odwodnienie, glowa dzisiaj rano nie boli, wczoraj przed snem wypilam dwie szklanki wody i lekka mietke, bez sikania w nocy!! A dzisiaj o wiele lepiej sie czuje. Dzieki dziewczyny :)

    bar, antonna lubią tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika świetne wieści, to teraz odliczanie do lutego :) nie martw się szybko zleci :)

    CzarnaKawa lepiej się czujesz? pomogło to nawodnienie? Mnie często woda pomaga, ale niestety jeśli ból jest typowo migrenowy to najczęściej muszę go po prostu przeczekać.

    Marcjanna fajnie, że sprawy mają się ku lepszemu i że potrafisz się cieszyć z małych rzeczy :)

    Edit: CzarnaKawa, widzę że już odpowiedziałaś :) Dobrze, że Ci lepiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 09:40

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:51

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) :****

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, a może ciśnienie? Pogoda teraz niestety sprzyja bólom głowy :/
    Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak strasznie Ci współczuje z tymi bólami głowy, osobiście nigdzie nie miałam z tym problemów, ale domyślam się, że to musi być strasznie męczące i to szczególnie w okresie starania się o dzidziusia!
    Ja zaczynam mój pierwszy monitoring jutro :) owulację raczej zawsze mam, ale niepokoją mnie moje nieregularne cykle 28-32 dni - niby wahania nie za duże, ale jakoś trochę mnie stresują, że nie potrafię nigdy przewidzieć swojego okresu płodnego :P Może w tym cyklu się uda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 16:23

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze monitoringi dziewczyny :*

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smurfetka wrote:
    Alimak strasznie Ci współczuje z tymi bólami głowy, osobiście nigdzie nie miałam z tym problemów, ale domyślam się, że to musi być strasznie męczące i to szczególnie w okresie starania się o dzidziusia!
    Ja zaczynam mój pierwszy monitoring jutro :) owulację raczej zawsze mam, ale niepokoją mnie moje nieregularne cykle 28-32 dni - niby wahania nie za duże, ale jakoś trochę mnie stresują, że nie potrafię nigdy przewidzieć swojego okresu płodnego :P Może w tym cyklu się uda!
    Może mierzenie temperatury pomożemy ci ustalić dni płodne.

  • Smurfetka Koleżanka
    Postów: 73 13

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna już któryś cykl zmuszam się do mierzenia temperatury, ale cały czas o tym zapominam :/// może w przyszłym cyklu zaczną, bo teraz to już chyba za późno - mam 12dc??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smurfetka to przed wami czas starań, na działania nigdy za późno. Mozna robić testy owulacyjne, badac śluz oraz szyjkę. Życzę owocnego cyklu

    Smurfetka lubi tę wiadomość

  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Monitoring cyklu polega na tym ze codziennie jest robione usg?

    dzięki Wam wiecej pije i zwracam uwagę co piję, faktycznie to odwodnienie. cisnienie pewnie tez robi swoje... DZIEKI DZIEWCZYNY :***

    Smurfetka, ja tam juz bym zaczela mierzyc, ja chyba tez zaczelam od drugiej polowy cyklu, tak zeby sie przyzwyczaic do porannego mierzenia... u mnie gorzej bylo, bo na 7 do pracy, chodzilam na nogach, rano duze sniadanie i make up, to po 5 juz musialam mierzyc, maz strasznie zly byl :P jak zaszlam w ciaze to sie cieszyl ze w koncu skonczylo sie mierzenie temperatury o tak nieludzkiej porze:P nawet w weekendy ;) takze przyzwyczajaj swojego wspolspacza :P

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • bar Ekspertka
    Postów: 187 147

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie codziennie. Najpierw sprawdza się czy jest widoczny pęcherzyk dominujący i potem lekarz określa, że np za dwa-trzy dni sprawdza czy rośnie, i za kolejne czy pękł, czy widać ciałko żółte itd. Jak pęcherzyki wolno rosną to tych usg może być więcej. Zaczyna się też różnie, jak podejrzewasz, że masz bardzo wczesną owu to pierwsze usg jest zaraz po @, jak taką standardową ok 14 dc, to podgląd zaczyna się ok. 10-12 dnia.

    Ale Tobie to na szczęście teraz nie potrzebne, bo chodzisz podglądać na USG małego człowieka, a nie pęcherzyki :)

    c55f9jcgicjzuwup.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) racja, ale bylam ciekawa czy to codzinnie sie smiga do lekarza... ja kolejna wizyte mam za miesiac, wiec troche sie naczekam...

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ