X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pogodę mamy wstretną ja mam w pracy tak zimno a prawie całą dniuwke siedzę no wychodzę poprostu sina. Łee byle do wiosny

  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj na zmiane deszcz ze sniegiem... porazka. Nie lubie takiej pogody, moglo napadac sniegu, przymrozic puch i taka zima, bez topienia i zamarzania... brrrr

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wracam do Was ;*
    przepraszam za te zaniedbania, musiałam sobie pewne sprawy w głowie poukładac...
    Anika w ciązy ciesze sie niesamowicie ;)
    jeszcze jakies newsy ?:)

    Potforzasta tez mogłaby wreszcie zatestowac !! :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo Domiszka juz mialan sfochowac sie na Ciebie ;)


    Dobrze ze jestes z poukladana glowa ;)
    Wyobrazcie sobie Kobietki ze ja, osoba biegajaca, skaczaca podnoszaca ciezary zapisala sie na "emerycka" gimnastyke... bo tak mi sie kojarza zajecia gimnastyczne dla ciezarnych... zobacze jutro, mam nadzieje ze bedzie tam wiecej pilatesu i jogi niz same cwiczenia oddechowe... ;) jutro zdam relacje czy warto :p


    Anika, jak sie czujesz, jako ciezaroweczka? ;) wbijaj na watek na BBF :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 13:12

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak głowa poukładana, sporo spraw przemyślanych ;)
    co prawda od poniedziałku znowu czekają mnie wyjazd do londynu ale to nic, najwazniejsze ze glowa wolna i tak jak rok temu sobie obiecałam, to bedzie dobry rok, moj rok, nasz rok ! :*

    pigułka, Smurfetka lubią tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogole zapomniałam napisac ze od początku tego roku przeslismy z męzem na diete, oboje na Paleo, odstawilismy cukier, laktoze, gluten, wszystkie pseudozboża również i czujemy się rewelacyjne ! mąż schudł juz kilka kg.
    o dziwo pilnuje sie bardzo, nie łamie.
    Raz mielismy cheat meal w moje urodziny, kawałek ciasta - niezle to odchorowalismy !
    odstawilismy tez alkohol, zero wieczornych winek.

    Teraz ponownie wdrożymy troche ruchu i jakoś się to musi poukładac :)

    antonna lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja nie wiem czy w ogóle będę testować nie łamię się bo apka na telefonie mówi że to dopiero 11-12 dpo więc jeszcze i tak czas.
    A poza tym jestem umówiona do endo dopiero na 25 kwietnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 14:26

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:51

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie tez przez mysl przeszla dieta paleo ;)

    Jak jem mniej chleba to uklad trawienny lepiej funkcjonuje, mniej pryszczy, ognisk zapalnych za skorze. Oj czeka mnie powazna rozmowa z mezem, zeby i on sprobowal. Moze nie tak radykalnie zaczniemy ale wszystko pelnoziarniste, ciemna kasza, jaglana... moze sie uda. Maz bardziej ode mnie tyje. Ma taki brzuch jakby beczke piwa mial na dniach rodzic... czasami to w towarzystwie wstyd mi za niego, ze tyle zjada, kulturalnie cop rawda, ale po przyjsciu do domu tez potrafi cos wsunac dodatkowo...

    Eh, szkoda gadac, kocham go i dlatego chce zeby poprawil swoje zdrowie, jak jest grubszy to ciagle choruje, ale mysli ze sie na niego uwzielam i tylko chce mu dogryzac... brak mi slow na tego chlopa.

    domiszka lubi tę wiadomość

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawa wrote:
    No mnie tez przez mysl przeszla dieta paleo ;)

    Jak jem mniej chleba to uklad trawienny lepiej funkcjonuje, mniej pryszczy, ognisk zapalnych za skorze. Oj czeka mnie powazna rozmowa z mezem, zeby i on sprobowal. Moze nie tak radykalnie zaczniemy ale wszystko pelnoziarniste, ciemna kasza, jaglana... moze sie uda. Maz bardziej ode mnie tyje. Ma taki brzuch jakby beczke piwa mial na dniach rodzic... czasami to w towarzystwie wstyd mi za niego, ze tyle zjada, kulturalnie cop rawda, ale po przyjsciu do domu tez potrafi cos wsunac dodatkowo...

    Eh, szkoda gadac, kocham go i dlatego chce zeby poprawil swoje zdrowie, jak jest grubszy to ciagle choruje, ale mysli ze sie na niego uwzielam i tylko chce mu dogryzac... brak mi slow na tego chlopa.


    jak to czytam to mam wrażenie że mamy wspolnego męża :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Anika27 Ekspertka
    Postów: 175 69

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna Kawo a jaki tam na BBF wątek polecasz? Przeglądałam co nieco ale nie mogę się wpasować. Zajrzałam na "Potwierdzone pierwsze objawy ciąży" tylko
    Wogóle narazie nie mogę dojść do siebie jeszcze to do mnie nie dociera. Cały czas mam obawy czy wszystko jest i będzie dobrze. Czy rozwija się prawidłowo. Do 1 lutego na serio oszaleję.
    witaj domiszko ;)
    Alimak czekam na wynik :)

    ckaiikgnj5ukd8ok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka mi też brak słów. ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam też takich znajomych ona szczuplutka, ale lubi gotować i zawsze w duchu myślę że piękna i orka. Przepraszam

  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika zapraszamy na wątek "rocznik 88 w pierwszej ciąży". Mam nadzieję że do mojego porodu wszystkie tam dołączycie!:-) co do diet to w ciąży nie urządzam żadnych eksperymentów. Z resztą smaki tak mi się zmieniają że sama nad sobą nie nadążam. A mój mąż też lubi sobie dogodzić i śmieję się że mu szybciej rośnie brzuszek niż mi. Ale powiem szczerze że wolę mojego męża z kilkoma kilogramami więcej - kiedys był bardzo chudy i nie był tak atrakcyjny jak teraz jest :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 22:16

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Mam też takich znajomych ona szczuplutka, ale lubi gotować i zawsze w duchu myślę że piękna i orka. Przepraszam
    moj to jeszcze taki upasiony nie jest, cos tam cwiczy itp ale jednak brak regularosci posilków, jakis fast food itp spowodowało ze jakies 7-8 kg ma za duzo.

    ale serio dieta super, oboje najedzeni na maxa, maz zadowolony, wczoraj wieczoram na kolacji firmowej to mi nawet mma puszczal z pytaniem czy moze jesc to czy tamto :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Domiszka

  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Domiszka Ci zazdroszcze...moj wlasnie wsunal ciasteczka sztuk 4 i popchnal to dwoma tostami z duza iloscia sera. Czekam jak jeszcze jajecznice z 3 jaj zrobi do godziny 21...

    Dzisiaj kolejne leki kupilismy. W sumie poszla juz 100 pln na same jego leki w przeciagu dwoch tygodni... a moje zakupy skromne, poduszka rogal do spania. Bylam bardzo sceptycznie do niej nastawiona, ale bardzo polecam. Mam poduszke ortopedyczna ale ja schowam, wole na tym rogalu sie ulozyc :) dzisiaj pierwsza noc, ja i moj rogal <3 maz w pracy wiec nie bedzie nam przeszkadzac w znalezieniu dobrej pozycji ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajecznica z 3 jaj to bylaby wrecz wskazana :D moj na poczatku byl sceptyczny ale kazdy mu mowinze schudl mocno a nikt nie wie ze jest na diecie wiec ego mu mega uroslo i go to motywuje :p

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • CzarnaKawa Autorytet
    Postów: 779 143

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka, ale zazdroszcze postawy meza :)

    Jajecznicy nie zrobil, ale zjadl bulke z wedlina... od poniedzialku moi rodzice przechodza na diete, na ktorej juz kiedys b.duzo schudli. Ja z racji ze jestem w ciazy bede im towarzyszyc tylko bede jadla dodatkowe dwa posilki. Jeden napewno mleczny i drugi owoce albo buleczka. Ogolnie dieta bardzo smaczna tylko rozpisana wagowo, nic skomplikowanego. Bylam zdziwiona ze jedzac biale pieczywa, zwykly makaron mozna tyle schudnac... po dwoch tygodniach jak czlowiek sie nie zlamie to dieta automatycznie staje sie stylem zywienia, bo naprawde nie wymaga duzego wysilku... ale ta dieta paleo bardzo mnie zachwycila. Tylko pierwsze zakupy moga byc bolesne... na blogu znalazlam takie pysznosci, torty ciasta, jakies lasagne, tylko kurcze produkty nie kazdy ma w domu...

    Gratulacje Domiszka, bo to Twoj sukces ze maz sie ogarnal ;)

    <3 22.07.2016 <3 to był nasz WIELKI DZIEN :)

    "wyluzować to można dopiero po śmierci ;)"
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzarnaKawo ja Ci w ciazy tymbardziej polecam diete Paleo :) jest nawet na FB grupa dla ciezarnych i kobiet karmiacych :) jatez weszlam dzis na wage i o dziwo 4 kg mniej !:O nigdy nie wazylam jakos duzo, moj absolutny max to bylo 59 kg atu prosze :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ