X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to od zawsze lepiej mierzył microlife wiec tym się sugeruję.
    Bo endo jak ma przed sobą samo tsh to dla niego będzie dobre ale Ty masz jeszcze problem z ft4 które wskazuje na początek niedoczynnosci a robiłaś może anty tpo i anty tg? ?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam Potforzasta anty Buko nie leczę się na niedoczynność

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna to przed wizytą zrób będziesz miała o jedną wizytę mniej bo tak to na 1 wizycie skieruje Cię na badania anty i nic więcej Ci nie powie. No i pasuje zacząć brać coś na niedoczynność.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 6 lipca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też lekarka powiedziała, że dla starających się jest norma 1,5 ja miałam powyżej 2 i dała leki na zabicie, więc to zależy od lekarza na jakiego się trafi. Porozmawiaj ze swoim endo to tez napewno dostaniesz leki.

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będę wiedziała co robimy z tsh a dzisiaj byłam na wizycie owu potwierdzona i niestety wodniak na jajowodzie tez potwierdzony. Dostałam duphaston na 3 cykle, z uwagi na niski progesteron, jak się nie powiedzie to laparoskopia mnie czeka

  • kerka Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :) trzeba podnieść nasz temat do góry, bo trochę spadł!
    Jak Wam mija ten 'piękny, letni' dzień? :D Moje jajniki chyba się budzą do życia po antykoncepcji, bo kłują już trzeci dzień, OF wskazuje dni płodne i się zastanawiam mocno czy to wczesna owulacja i czy to w ogóle możliwe, hmm...

    niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kerka możliwe że owu na dniach i pęcherzyki rosną, a dniem się ciesz bo każdym trzeba się cieszyć to raz a dwa od poniedziałku upały wracają :D Ja się nudzę dzisiaj strasznie nie mam co robić :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Marcjanna to przed wizytą zrób będziesz miała o jedną wizytę mniej bo tak to na 1 wizycie skieruje Cię na badania anty i nic więcej Ci nie powie. No i pasuje zacząć brać coś na niedoczynność.

    Właśnie miałam wizytę u endo i stwierdziła subkliniczną niedoczynność, przepisała ethyrox 25 anty tez prosiła na następną wizytę dopiero i przy okazji za 6 tyg tsh aby zobaczyć czy tsh spada. Powiedziała ze powinno być do max 1,5 Tak więc coś więcej wiem

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dobra endo bo moja pierwsza prywatna nie dała mi nic przy tarczycy 7,1 i widocznym hashimotono ale tyle mnie wwidziała bo ona najpierw chciała usg, ok to swoją drogą ale takie tsh moim zdaniem powinna od razu leczyć potem poszłam do gina to się za głowę złapał tylko

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze :) i myślę, że ładnie Ci spadnie tsh, ja zaczynałam od ponad 9 i w ciągu 2 miesięcy przy Euthyroxie 25 spadło mi do ok.3, ale moje Hashi to inna historia :)
    więc myślę, że za 6 tyg. pochwalisz nam się odealnym tsh :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj olała sprawę, mi zrobiła usg wynik echogeniczność nieco zaniżona, bez zmian ogniskowych mowiła że, normy dla kobiety starającej się powinna być 1-1,5
    Twoja pierwsza endo oszalała! 7,1 to strasznie dużo.
    U mnie przeważyło że po pół roku wzrosło z 2,14- 2,68 i pewnie nadal by rosło

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i więcej mnie nie widziała teraz chodzę na NFZ i jestem bardziej zadowolona niż z tych prywatnych.
    A dzisiaj mnie w szyjce coś ciąglo i delikatnie jakby mi ktoś szpilki wbijal czulam do tego jest jakaś inna powinna już być twarda a jest taka ani miękka ani twarda do tego bolą cycusie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta może na fasolkę tak Cie ciągnie, oby kolejny meldunek na ósemeczkach!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem to dopiero drugi raz w moi życiu po pierwszym @ przyszla 2 tygodnie późnieji mega mocna nniem wnikam co to było ale było i dzisiaj źle mi się chodziło taka wiem może z godzinę a teraz boli mnie lekko podbrzusze

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli, może właśnie fasolka się zagościła i akurat masz szczęście to odczuwać. Czytałam że progesteron może dawać bóle jak we wczesnej ciąży, coś się może rozwijać anie musi a może to jest wynik zmian w organizmie bo są wprowadzone leki... Hmmm oby jednak fasolka :-)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie wiem luteine mam jeszcze jutro ale test mam zamiar dopiero robić 14 ja @ nie przyjdzie .
    Ale mnie lewy jajnik nawala:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 21:56

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje to nawala oby tylko na dobre to wyszło, a jak tak mocno boli to skonsultuj to z ginem, ja zawsze mówie że wszystko ma swoją cenę, ale czy bół jest tego warty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie często w drugiej fazie cyklu boli podbrzusze i jajniki, to są typowe bóle miesiączkowe i biorę nospe bez niej to bym cierpiała po prostu.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę przeszło na razie a jak dalej będzie bolał to będę musiała iść bo co zrobię

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E to mnie aż tak bardzo nie boli żeby leki brać dam rade bez nich ale trochę to denerwujące jedynie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ