X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie u gina i mam dwie wieści, dobrą i złą. Dobra, po lewej jest pęcherzyk 11 mm , endo w położeniu trójlinijnym. Prawy jajnik odpoczywa. I zła obok pęcherzyka jest coś o wymiarach ok 4cm i powiedział że podejrzewa torbiel lub wodniaka, oraz powiedział że może być konieczna laparoskopia. Kazał przyjść koniecznie po miesiączce, zlecił sporo badań. I to by było tyle...

  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Urodziłam w poniedziałek Olka. 3070 g, 52 cm i 10 pkt. Po 11 h naturalnego porodu niestety zakończyło się cesarka. Ale najważniejsze że jesteśmy csli i zdrowi. Tak więc zwalnia się miejsce na fioletowe stronie w wątku zaciążonych. Ktora je oierwsza zajmie? Pozdrawiam Was cieplutko. Nie poddawajcie się! Moja starsza siostra bardzo dlugo sie starała i juz stracila nadzieję ale w sobotę zobaczyła dwie kreseczki. Życzę Wam jak najwięcej takich zaskoczen!

    misKolorowy, Marcjanna, antonna lubią tę wiadomość

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola gratulacje, cieszcie się tymi pierwszymi pięknymi chwilami :) myślę że twoje miejsce przypadło siostrze ;)

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to wspaniale, zdrowia dużo wam życzymy :-)

  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Ja jestem po wizycie u gina i mam dwie wieści, dobrą i złą. Dobra, po lewej jest pęcherzyk 11 mm , endo w położeniu trójlinijnym. Prawy jajnik odpoczywa. I zła obok pęcherzyka jest coś o wymiarach ok 4cm i powiedział że podejrzewa torbiel lub wodniaka, oraz powiedział że może być konieczna laparoskopia. Kazał przyjść koniecznie po miesiączce, zlecił sporo badań. I to by było tyle...
    A może jednak nie będzie tak źle, poczekaj na wyniki i nie martw się na zapas, skoro na razie to podejrzenie..

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Ja jestem po wizycie u gina i mam dwie wieści, dobrą i złą. Dobra, po lewej jest pęcherzyk 11 mm , endo w położeniu trójlinijnym. Prawy jajnik odpoczywa. I zła obok pęcherzyka jest coś o wymiarach ok 4cm i powiedział że podejrzewa torbiel lub wodniaka, oraz powiedział że może być konieczna laparoskopia. Kazał przyjść koniecznie po miesiączce, zlecił sporo badań. I to by było tyle...
    Ja tez tak mialam jak w szpitalu lezalam. Lekarz mnie nastraszyl laparoskopia a za 3 dni juz nic nie bylo., wiec nie trac nadzieji :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:43

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starali się jakieś 2 lata. Oboje z mężem maja 33 lata wiec Mis kolorowy - miejsce na naszym wątku nie może należeć do niej hehe. Trzymajcie się laseczki!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 23:39

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misKolorowy wrote:
    A może jednak nie będzie tak źle, poczekaj na wyniki i nie martw się na zapas, skoro na razie to podejrzenie..
    Na razie nie martwię się na zapas tą laparoskopią tylko tym co tam jest. Lekarz kazał przyjść po miesiączce z wynikami badań tarczycy, chlamydi, toksoplazmy. Ja mam jeszcze wizytę w innym gabinecie w środę i pójdę sprwdzić. Chodź wierzę w to że coś tam jest, bo to widziałam Badania zrobie napewno.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaina jutro zaznaczę bo z tableta mi zle.
    Gratuluję !!!

    Vaina lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 2 lipca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:43

    Vaina lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kerka Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 3 lipca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, ja rowniez dolaczam do staran rocznika 88 ;) od razu trzymam kciuki za wszystkie tu obecne :)

    misKolorowy, antonna lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super jest zobaczyć że 88 z naszego wątku w końcu doczekały się swoich upragnionych fasolek. Jeszcze raz gratulacje! Dużo zdrowia!

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kerka zaraz Cię dopiszę ale proszę udzielaj się jak najwięcej aż do zaciążenia :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • kerka Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, ok :D właśnie jestem w siodmym dniu cyklu, testy owulacyjne zakupione, temperaturke mierze czyli mozna dzialac :) mam nadzieje, ze moj organizm bedzie grzeczny....mam generalnie bardzo nieregularne cykle, @ co 3-4 miesiace bez tabletek i ostatnio doszła subkliniczna niedoczynnosc tarczycy...ale ginekolog mowi, ze bedzie dobrze i on sie nie martwi ;) wiec i ja sie staram nie martwic

    niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kerka musimy w to wierzyć! Mimo przeciwności losu i dolegliwością. Setki razy czytałam w różnych wątkach, że stał się CUD! Dobrze że masz ginekologa podnoszącego na duchu, mam nadzieję że pracujecie nad skróceniem cykli i leczeniem twojej niedoczynności? Powodzenia

  • kerka Przyjaciółka
    Postów: 72 21

    Wysłany: 4 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracujemy nad cyklami i nad tarczycą :) Jutro robie kontrole TSH, zobaczymy jak spadlo. A ginekolog jest swietny, wszystko tlumaczy, poswieca tyle czasu ile trzeba i dzieki temu portfel mnie tak nie boli jak sie wybieram do niego na wizyte :D

    niedoczynność tarczycy
    AMH 12,2
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:43

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna ja tak wierze w ten cykl ze na następny kupiłam testy owu

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:43

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ