X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się cały dzień chce spac masakra jakas. Martaaa kiedy testujesz ponownie?? Bo ciekawie tam u Ciebie :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa wrote:
    Dziś też cisza :) Jak to jest, że cichniemy w czasie weekendów?
    Pogoda marna, nastrój marny, zmęczona śpiąca, wszystko jakoś się 'odbija'... Cały czas mam wilgotno i mam wrażenie że to @ ale jak sprawdzam to nie... Ogólnie fatalnie.
    Może jutro nastrój się polepszy.

    A jak u Was nastroje w niedzielny wieczór?
    U mnie kiepsko cały dzień głowa boli :(

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie akurat mialam mily weekend rozluzniajacy. Malo myslalam o staraniech co sie ciesze, ze sie wkoncu rozluznilam. Bylam na usg ale dowiedzialalam sie niby ze jestem, po owulacji z prawego jajnika, ale tamperatura dziwnie skacze wiec sama nie wiem, czy byla owulacja i sLABEJ JAKOSCI CIALKO ZOLTE CZY NP SKOK JEST kilka dni po owulacji hm ,,,, szkoda ze nie zapytalam czy nie moge poobserwowac caly cykl- monitoring usg caly cykl :(

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek mały temp. i plamienie jak przed @... więc nie testuję i załamka...

    relgh371rphwpz6l.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Moje Panie, weekend jakoś tak błogo mi minął, że zapomniałam na chwilę o staraniach :) i ta pięknaaaa pogoda, dziś znowu słonecznie, chyba z 15 jak nie więcej stopni będzie :D, ptaszki cwierkają, powietrze ciepłe, po prostu jak tu nie byc w ciązy eh... I doweidziałam się w weekend (niedziela)że koleżanka w ciązy w 3 miesiącu. Ma męża ale jeszcze za wsześnie dla niej i narzeka że jak sobie poradzi i w ogóle (są malżeństwem rok). No masakra żeby wiedziała jak ja czekam na taką wiadomośc szkoda gadac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 10:47



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    U mnie dziś pochmurno i chłodno, brrr...

    U mnie szaleństwo na wykresie, co o tym sądzicie? :/

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki.
    No pogoda jest dobijająca... Dzisiaj ledwo z wyra wstałam. Co otwierałam oczy i widziałam, że w domu ciemno to zasypiałam dalej... W końcu patrzę na zegarek, a tu już prawie 12...

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja też coś około 12 wstałam ale za to zamówiłam nowe karnisze i przyszedł mój nowiutki termometr :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie się wzięłam za poszukiwanie zaproszeń na ślub :D

    Monifah lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • anksunamun88 :-) Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta jakiś specjalny ten termometr kupiłaś? ja coś ostatnio, co się nie wezmę za elektroniczny jakiś to mi ok 35 pokazuje, normalnei dziwię się że żyję :D Another, my zamówienia na ślub robiliśmy sami, były w kształcie książeczki http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-4w1-podziekowania-i-bilecik-i3830453049.html na tym wzorowaliśmy się, ale robiliśmy sami i wiadomo, pozmienialiśmy sobie niektóre rzeczy pod siebie, ale polecam mina rodzinki i przyjaciół bezcenna i nic nie pomineli bo z głupiej ciekawości musieli otworzyć każdą stronę ;)

    Another lubi tę wiadomość

    termin przyjścia Agnieszki na świat to póki co 25 luty ;)
  • anksunamun88 :-) Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaa nie martw się :* głowa do góry!!!!! Monifah dla mnie osobiście też dobijające jest takie podejście do tematu, jak Twojej koleżanki... ale zobaczysz, jeszcze będzie się cieszyła jak głupia :)

    Monifah, Martaaa lubią tę wiadomość

    termin przyjścia Agnieszki na świat to póki co 25 luty ;)
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie chciałam powiedziec, że już do Polski przyleciały bociany :D:D:D !!!
    ja już się cieszę na myśl świąt Wielkanocnych i może niespodzianki. Mój dzwoni do mnie i mówi, że mówi do kolegi w pracy "patrz 2 bociany lecą- a on na to- no to Twój problem nie mój jak widzisz he he " Mój Tak się w duchu ucieszył, że dzwoni do mnie i pyta:" a co Ty mi nie mówisz, że bociany do nas przyleciały?" ja oczywiscie nie skumałam o co chodzi i mówie toż wiesz, że testy negatywne wyszły. A on w śmiech hehehe :P



  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 24 marca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie chciałam powiedziec, że już do Polski przyleciały bociany :D:D:D !!!
    ja już się cieszę na myśl świąt Wielkanocnych i może niespodzianki. Mój dzwoni do mnie i mówi, że mówi do kolegi w pracy "patrz 2 bociany lecą- a on na to- no to Twój problem nie mój jak widzisz he he " Mój Tak się w duchu ucieszył, że dzwoni do mnie i pyta:" a co Ty mi nie mówisz, że bociany do nas przyleciały?" ja oczywiscie nie skumałam o co chodzi i mówie toż wiesz, że testy negatywne wyszły. A on w śmiech hehehe :P

    Another, Martaaa, potforzasta, anksunamun88 :-) lubią tę wiadomość



  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anksunamun88 :-) wrote:
    potforzasta jakiś specjalny ten termometr kupiłaś? ja coś ostatnio, co się nie wezmę za elektroniczny jakiś to mi ok 35 pokazuje, normalnei dziwię się że żyję :D Another, my zamówienia na ślub robiliśmy sami, były w kształcie książeczki http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-4w1-podziekowania-i-bilecik-i3830453049.html na tym wzorowaliśmy się, ale robiliśmy sami i wiadomo, pozmienialiśmy sobie niektóre rzeczy pod siebie, ale polecam mina rodzinki i przyjaciół bezcenna i nic nie pomineli bo z głupiej ciekawości musieli otworzyć każdą stronę ;)
    Tak taki z 2 miejscami po przecinku a że nie mogłam znaleźć w aptece takiego to zamawiałam przez allegro. Jak u nas w aptekach pytałam o taki to te panie tylko wielkie oczy robiły że jest coś takiego no masakra. A jedna mi powiedziała że to pewnie o taki bezdotykowy chodzi a jak jej powiedziałam jaki to nie mogła uwierzyć skąd że takie coś jest.

    http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-microlife-16c2-do-npr-i4053473294.html takie coś zamówiłam.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 marca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anutka co tam??

    Anutka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Cześć Anutka co tam??
    marzenia o blixniakach :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • anksunamun88 :-) Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta ja pytałam o coś takiego w aptece ale to było z 5 lat temu i babeczka powiedziała 70zł! oczy mi wyszły wtedy,ale to poszło cenowo teraz do przoduuu ;) w szoku jestem

    termin przyjścia Agnieszki na świat to póki co 25 luty ;)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bez przesady około 20 zł w aptece powinno być.
    Anutka Mi to wszystko jedno czy bliźniaki czy jedno byle było w ogóle.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah :) oby te boćki coś przyniosły ze sobą :)

    Monifah lubi tę wiadomość

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ