X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 20 maja 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na HCG bo ostatnio tylko na teście byłam a okazało się że zły przyrost był.
    Tak na CLO pierwszy cykl i ostatni to miał byćbo źle znosiłam :( myślałam że już się nie uda a tu taki strzał:) A Ty też Anutka? Nawet ten sam tydzień :)

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 21 maja 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam, gratuluję i pozdrawiam wszystkie 88 :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 maja 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po wizycie :D Ginek zadowolony powiedział że jest ładnie ale nie wiem co i jak bo zapomniałam dopytać ze stresu :d Wiem że ładnie i dostałam dodatkowo infolic jakbym miała za mało leków do brania :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety chyba ciąży brak
    Badanie Wynik Jedn. Min Max Norma
    HCG-beta ilościowo 1,23 mIU/ml 0 2 ~
    ale jeszcze muszę zdzwonić do lekarza bo zgłupiałam, w sumie dziwny trochę ten wynik mam...ale w moim lab. ciąża od 5 jest..i nie wiem czy iść w sb. zobaczyć czy coś się zmienia .. dziś teoretycznie mam 10dpo (chyba 2 dzień po zagnieżdżeniu) wg. temperatur to może takie niskie to hCg :|

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 22 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszła drugi raz za 2 dni jeżeli tempka cały czas będzie wysoka, bo wygląda obiecująco :)



  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 22 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dzwoniłam do mojego gina, nie odbiera pewnie oddzwoni bo zastanawiam się czy nie lepiej przeczekać do poniedziałku wtedy jeśli coś ma być to przyrost byłby lepszy bo za dwa dni przy min. przyroście 66% to i tak będzie malutko bo jak dobrze liczę to będzie 2 z hakiem...zobaczę :) poradzę się lekarza coś razem wymyślimy :) ale chyba nic z tego bo jakoś objawów nasilonych nie mam wgl ani na @ ani na ciąże :P i w dodatku cykl mam potwierdzony USG jako bezowulacyjny :P
    ku mojemu zaskoczeniu lekarz oddzwonił :) :O i mówi, że to wczesna ciąża może być .. szok.. i lepiej jak sprawdzę w sb. czy przyrasta po 48h i jeśli tak to o ile :) się nie nakręcam ale nadzieja mała jest <3 chociaż teraz to mam dopiero stres panic.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2014, 15:14

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 maja 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda sprawdzić nie zaszkodzi o ile to 10 dc to beta mogła wyjść niziuteńko. Więc za 2 dni powinna być już ładnie ciążowa :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    magda sprawdzić nie zaszkodzi o ile to 10 dc to beta mogła wyjść niziuteńko. Więc za 2 dni powinna być już ładnie ciążowa :D
    jesteście niezastąpione jeśli chodzi o dobre słowo i wsparcie a tego tak nieskromnie powiem bardzo potrzebuję :) <3 i dziękuję :) chociaż się nie łudzę :( ale tak bardzo bym chciała by w końcu po tylu latach walki móc wygrać tę wojnę :) ale coś czuję, że to nie mój czas :( bo brzuszek pobolewa tak średnio, mdłości jeszcze mam wczoraj mnie mega bolały piersi a dziś już tak z leciuchna tylko..eh.. pożyjemy zobaczymy :) oo !! 8)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 trzymam kciuki&&&

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 maja 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    jesteście niezastąpione jeśli chodzi o dobre słowo i wsparcie a tego tak nieskromnie powiem bardzo potrzebuję :) <3 i dziękuję :) chociaż się nie łudzę :( ale tak bardzo bym chciała by w końcu po tylu latach walki móc wygrać tę wojnę :) ale coś czuję, że to nie mój czas :( bo brzuszek pobolewa tak średnio, mdłości jeszcze mam wczoraj mnie mega bolały piersi a dziś już tak z leciuchna tylko..eh.. pożyjemy zobaczymy :) oo !! 8)
    Nie załamuj się i myśl pozytywnie od kilku dni widzę że to daje dużo ja odkąd myślę że wszystko będzie dobrze to tak jest najpierw Tsh a wczoraj ginek dzisiaj test owu pozytywny :D Zobaczymy jak będzie jutro.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Martaaa Autorytet
    Postów: 727 1006

    Wysłany: 23 maja 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_leno ja Ci powiem, że objawy na @ to trwają aż do pojawienia się a ciążowe to tak raz są raz nie ma więc trzymam kciuki! Wierzę, że się udało :)

    relgh371rphwpz6l.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 maja 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piątunio <3 Invision-Board-France-163.gif słonecznego dnia życzę flircik.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 23 maja 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda trzymam kciuki i nie denerwuj się, nie myśl o tym, a przynajmniej sie postaraj, bo wiem że ciężko ;)

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 23 maja 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za wsparcie <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 24 maja 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Czy jest tu ktoś?:) Gratuluje nowym zafasolkowanym!
    Miłej soboty:)

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 maja 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIESTETY wyniki dopiero w pn shocked.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 maja 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dasz rade :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 25 maja 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Chciałabym dołączyć do rocznika 88.

    Magda też jestem w oczekiwaniu z tym że to mój 34 dzień cyklu a zazwyczaj mam 28 dniowe.
    Test robiony w piątek wyszedł negatywnie i tak czekam co się wydarzy

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 25 maja 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to już 45dc :O czekam na wyniki z wczorajszego hcg a dodatkowo coś mnie rozkłada :( gardło, katar itp :|

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Goguś Koleżanka
    Postów: 45 32

    Wysłany: 25 maja 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie rocznik 88 :)
    Ja miałam podwyższoną prolaktynę po miesiącu stosowania bromka @ nie przychodziła, ale nie zwracałam na to uwagi bo cykle mam bardzo nieregularne.
    Jak doszedł mega ból prawego jajnika to poszłam do gina i okazało się że rośnie piękny pęcherzyk. w 41 dc miał wielkość 17 mm, w 43 już 22mm. i wtedy zastrzyk z pregnylu na pęknięcie. W 47 dc byłam u gina sprawdzić czy pękło i pękło. Teraz czekanie, które jest straszne:) Jutro badanie progesteronu, a testować mam zamiar na początku czerwca o ile wstrętna @ się nie pojawi, bo ból brzuch i kręgosłupa jak przed @, ale zawsze bolały mnie jeszcze piersi, a teraz o dziwo nie.

    sierpień 2013- ciąża biochemiczna :(
    czerwiec 2014- ciąża biochemiczna :(
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ