X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '88 też się stara, a co! :)
Odpowiedz

'88 też się stara, a co! :)

Oceń ten wątek:
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Nie musi byc serduszka w dzien owu, to nawet niewskazane, najlepiej jest serduszkowac co 2 dni w okresie okoloowulacyjnym, wiec jak ci wypadna 2 dni w srodku plodnych to nic sie nie stanie, bedzie dziewczynka i tyle, a jak srodeczek to chlopiec :-)

    Anutka, jak Ty mnie napawasz optymizmem! Dziekuję!

    Anutka lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Anutka, jak Ty mnie napawasz optymizmem! Dziekuję!

    Nie rozumiem tego jak ma odczytać swój wykres. Nie wiem czy owulacja byla, był skok ale to taki mikro skok.

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja do Was dołączam... hmm Kawuszka jak był skok i sie utrzymał to i mikro jest chyba ok :)

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Anutka, jak Ty mnie napawasz optymizmem! Dziekuję!
    luzik :) ja mam <3 między owu, dzień przed i po :) i ciekawa jestem co się zasiało :) obstawiam chłopca :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z kolei mam dwa dni przed i w dzień ovw. ciekawe czy się tym razem udało.
    Anutka może być różnie :) a obstawiasz chłopca bo przeczucie czy chciałabyś synka?

    Anutka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    ja z kolei mam dwa dni przed i w dzień ovw. ciekawe czy się tym razem udało.
    Anutka może być różnie :) a obstawiasz chłopca bo przeczucie czy chciałabyś synka?
    Chcialabym dziewczynke ale tak wewnetrznie czuje, ze to chlopuec :-)

    Flexi lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj dowiedzialam sie ze szwagierka w ciązy jest...pierwszy miesiac i im się udało.Miałam nadzieję ze to my bedziemy mieli tą wspaniała nowinę jako pierwsi w rodzinie męża...oczywiście docinka była ze to my koleję powinniśmy zacząć bo najpierw ja rodziłam a później szwagierka....he he ale miesiąc czy dwa teraz ja mogę rodzić po niej. mam nadzieję ze w sierpniu się uda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2014, 10:54

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfff... docinki z powodu kolejnosci. Ech.. u nas jest po rowno. My mamy syna a szwagierka pol roku mlodsza core. I nie ma parcia z zadnej strony ;)

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zle to sformułowałam nie docinki tyko takie śmianie sie z ich strony

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    I ja do Was dołączam... hmm Kawuszka jak był skok i sie utrzymał to i mikro jest chyba ok :)

    Patrząc na mój wykres to zastanawiam się dlaczego obu nie zaznaczyło owulacji i czy jej nie było i nie będzie? :(

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze no nie wiem... ponoć u zdrowej i w pełni sprawnej kobiety w roku 2-3 cykle mogą się zdarzyć bezowulacyjne.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    kurcze no nie wiem... ponoć u zdrowej i w pełni sprawnej kobiety w roku 2-3 cykle mogą się zdarzyć bezowulacyjne.
    Dokladnie :-) i nie ma w tym nic niepokojacego :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, ale dla mnie to najgorszy cykl na bezowulacyjny. Teraz kiedy mieliśmy taki dogodny czas starań... Jednak patrząc na temperatury i na to co piszecie to chyba macie rację... :(

    Dzisiaj mam doła...

    Anutka lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Dziewczęta, ale dla mnie to najgorszy cykl na bezowulacyjny. Teraz kiedy mieliśmy taki dogodny czas starań... Jednak patrząc na temperatury i na to co piszecie to chyba macie rację... :(

    Dzisiaj mam doła...
    Cos dla pocieszenia :-). Moj najdluzszy cykl mial 39 dni a owulacje mialam w 27 dniu cyklu :-) czekaj i serduchuj... Dla przyjemnosci :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Cos dla pocieszenia :-). Moj najdluzszy cykl mial 39 dni a owulacje mialam w 27 dniu cyklu :-) czekaj i serduchuj... Dla przyjemnosci :-)


    Dziękuję za uświadomienie, że są takie przypadki :) Zobaczymy jak będzie. Przespałam wczorajszy zły nastrój dzisiaj nowy dzień, ale i tak nie zmienia to mojego myślenia o tym cyklu. Dlaczego idzie tak jak po gruzie? Ehh, ależ my kobiety musimy się namęczyć!
    Oczywiście mężowie też przeżywają tak jak mój jest tego dowodem, jednak nie są to te same emocje co u mnie.

    Dzisiaj mam bardzo wrażliwe sutki, wczoraj wieczorem czułam jajniki, jestem nerwowa, czyli pewnie szanowna koleżanka @ nadchodzi!

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Dziękuję za uświadomienie, że są takie przypadki :) Zobaczymy jak będzie. Przespałam wczorajszy zły nastrój dzisiaj nowy dzień, ale i tak nie zmienia to mojego myślenia o tym cyklu. Dlaczego idzie tak jak po gruzie? Ehh, ależ my kobiety musimy się namęczyć!
    Oczywiście mężowie też przeżywają tak jak mój jest tego dowodem, jednak nie są to te same emocje co u mnie.

    Dzisiaj mam bardzo wrażliwe sutki, wczoraj wieczorem czułam jajniki, jestem nerwowa, czyli pewnie szanowna koleżanka @ nadchodzi!
    Ja mialam malpowe objawy az do testu ciazowego... Nie roznil sie ten cykl niczym poza tym, za przez @ mialam klucia podbrzusza a nie takie skurcze jak zawsze...

    Czytalam, ze objawy ciazowe mozna pomylic z @ bo sa baddzo podobne... Tez bylam nerwowa i juz rozwarzalam zmiane termometru, zobacz sobie na moj wykres na ovu... Cykl jam cykl... Zaszlam w ciaze w cyklu w ktorym nie bylo szans.... Remong w praca, farby i noszenie ciezarow... A jednak... :-)

    Rada: zajmij sie vzym, np. Czygaj dobfa ksiazke, idz pojezdzic rowerem, zajmij sobie czyms glowe i <3 :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Ja mialam malpowe objawy az do testu ciazowego... Nie roznil sie ten cykl niczym poza tym, za przez @ mialam klucia podbrzusza a nie takie skurcze jak zawsze...

    Czytalam, ze objawy ciazowe mozna pomylic z @ bo sa baddzo podobne... Tez bylam nerwowa i juz rozwarzalam zmiane termometru, zobacz sobie na moj wykres na ovu... Cykl jam cykl... Zaszlam w ciaze w cyklu w ktorym nie bylo szans.... Remong w praca, farby i noszenie ciezarow... A jednak... :-)

    Rada: zajmij sie vzym, np. Czygaj dobfa ksiazke, idz pojezdzic rowerem, zajmij sobie czyms glowe i <3 :-)

    Bardzo Ci dziękuję Anutka! :) Gdybyś była obok miałabym ochotę Cię uściskać! :) Czekam z niecierpliwością na to co u mnie się wydarzy.
    Jutro muszę zrobić test bo mąż truje mi głowę, ponieważ jutro mamy wesele połączone ze chrzcinami i zabronił mi sięgać po jakikolwiek alkohol jeśli nie zrobię testu... A ja chętnie bym się napiła jakiegoś winka, tym bardziej, że wiem że będzie przepyszne u znajomych :) Tak czy siak jak zrobię jutro test to pewnie będzie za wcześnie NAWET GDYBY. I nie wiem jak się zachować... A jak nie napiję się słodkiego winka, bo będę w stresie, że MOGĘ ZASZKODZIĆ. To pewnie w weekend czy po niedzieli pojawi się @ !

    Anutka lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka ja wiem, ze to co napisze wiele zaskoczy ale na medycznym forum wyczytalam, ze dwa tygodnie a raczej czas dopoki jajeczko sie zagniezdzi to mozna sobie pizwolic na lampke wina bo wtedy jest czas ochronny.. natura tak to wymyslila... bo jajeczko wtedy nie pobiera z organizmu mamy tylko z cialka zoltego wszystkie potrzebne do przezycia "pokarmy"

    Anutka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Flexi dobrze mówi :) można jeszcze sobie wypić, ale potem to już póltora roku abstynencji ;)

    Anutka lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciaza i karmienie to bankowa abstynencja. I zadnego karmi niby na laktacje..

    Magic lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ