X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Accofil przy niskich komórkach NK... pomóżcie :)
Odpowiedz

Accofil przy niskich komórkach NK... pomóżcie :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angi Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) Bardzo proszę Was o Pomoc. Czy któraś z was stosowała accofil przy niskim wyniku komórek NK?

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi wiadomo accofil stosuje się przy braku kirow implementacyjnych. Brak kirow raczej nie wiąże się z nk. Jakie masz wskazanie?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Angi Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po 2 poronieniach, badałam płod wszysto wporządku dziewczynka całkowicie zdrowa, kariotypy ok, jedynie komorki NK wyszly mi nisko (6%), badana KIR nie robiłam, szczerze mówiąc juz mam dość tych badań, czy z tego badania KIR wychodzi cos sensownego? sa na to jakieś leki? lekarka teraz zaproponowała mi accofil i zwiekszenie dawki encortonu... tylko czytalama ze te rzeczy tez powodują obniżenie tych komórek ze ich duża ilość jest niewskazana a co z mała? wiesz cos mze w tym temacie?

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi wrote:
    Jestem po 2 poronieniach, badałam płod wszysto wporządku dziewczynka całkowicie zdrowa, kariotypy ok, jedynie komorki NK wyszly mi nisko (6%), badana KIR nie robiłam, szczerze mówiąc juz mam dość tych badań, czy z tego badania KIR wychodzi cos sensownego? sa na to jakieś leki? lekarka teraz zaproponowała mi accofil i zwiekszenie dawki encortonu... tylko czytalama ze te rzeczy tez powodują obniżenie tych komórek ze ich duża ilość jest niewskazana a co z mała? wiesz cos mze w tym temacie?
    Przykro mi z powodu Twoich strat. Sama dopiero się wybieram do immunologa. Ja mam akurat NK ponad norme, 29%, gin na razie wypisal mi encorton i intralipid przy ivf. Skoro zachodzisz w ciążę to kiry najwidoczniej masz. Lepiej znaja sie dziewczyny w wątku inmunologicznym, wejdź na dział Starajac sie z pomoca medyczna. A badalas mutacje? Pai, v leiden itd?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Angi Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla Bardzo dziękuje za pomoc, no mam nadzieje ze KIRY mam dobrze bo to jedyna rzecz której nie zbadałam, nawet nie wiem gdzie w Poznaniu to robią nie mogłam nic znalezsc :( kurcze musze zobaczyc w wynikach ale nie kojarze tych mutacji... chyba ze z płodu badali pod tym kontem? czy to coś innego?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ