X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne antybiotyki meza
Odpowiedz

antybiotyki meza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) wiecie moze po jakim czasie od brania antybiotyków mezczyzna moze zrobic badanie nasienia tak aby bylo wiarygodne? brał Dexak SL - - Dexketoprofenum ( w postaci dekskrtoprofenu z trometamolem)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antybiotyki bardzo często wpływają na wyniki badania nasienia. Ciężko raczej określić jaki antybiotyk w jaki sposób dokładnie zaburza nasionka.
    Zdania co do czasu odczekania po kuracji antybiotykowej są podzielone. Od 4 tygodni do 3 miesięcy. Warto po prostu poinformować lekarza prowadzącego o zaistniałej sytuacji :)
    Wyniki mogą wyjść dobre. Jak będzie coś nie halo, to może to być wynik kuracji antybiotykowej.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu mężowi lekarz kazał odczekać równe 3 miesiące i tak zrobiliśmy. I tak polecał androlog i mój gin oraz lekarz z kliniki gdzie robiliśmy badanie nasienia.

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Luby robił badania po antybiotykach, jakiś miesiąc po. Wyniki było dużo gorsze niż późniejsze.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ