X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bardzo proszę o analizę wykresu ;)
Odpowiedz

Bardzo proszę o analizę wykresu ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Bardzo proszę o analizę wykresu bardziej doświadczone koleżanki. Dodam iż byłam na monitoringu owulacji 7 dc pęcherzyk 11 mm 14 dc pęcherzyk 22 mm czy możliwe, że do czasu owulacji zaznaczonej na wykresie "czekał", wiem że organizm lubi zaskakiwać, stresuje mnie to ponieważ już jakiś czas staramy się o dzidziusia... oto link do wykresu https://ovufriend.pl/graph/b8dcfa5b7b34c7a43154f4a8629d2b75

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2013, 22:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, powiem Ci ze rownie dobrze owulacja mogla byc 15dc, jednak tego nie mozemy stwierdzic bo nie ma temperatury

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze moj wykres cos pokaze...bo czekam i czekam na testowanie...a nie wiem co z temp...rano jest nizsza a w poludnie jak mierze to 37,10 lub 37,00 wariujue juz...

    zapraszam chetnych

    18fd6e31f8e24b67a4afb49b396bfcc3.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ