X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Beta HCG wysoka a później niska
Odpowiedz

Beta HCG wysoka a później niska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • WerSos27 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 marca, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w sobotę 2.03 2 dni przed miesiączką zrobiłam betę z krwii wynik 6,05 dziś powtórzyłam 5.03 wynik <2.30 😔 dodam że mam niska rezerwę jajników. @ co prawda miała być wczoraj niby żadne spóźnienie no ale... Miałyście przypadek że coś się ruszyło ?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1935 1803

    Wysłany: 5 marca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerSos27 wrote:
    Dziewczyny w sobotę 2.03 2 dni przed miesiączką zrobiłam betę z krwii wynik 6,05 dziś powtórzyłam 5.03 wynik <2.30 😔 dodam że mam niska rezerwę jajników. @ co prawda miała być wczoraj niby żadne spóźnienie no ale... Miałyście przypadek że coś się ruszyło ?
    Niestety wygląda jak wyłapany biolchem.
    Wartość 6 niestety jest bardzo niska, więc myślę że za chwilę dostaniesz po prostu miesiączkę.

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • WerSos27 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 marca, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest jakaś różnica między interpunkcja wyników przecinek a kropka ? Np 6,05 a kolejna beta <2.30 ? Badania robione w tym samym laboratorium

  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 922 2160

    Wysłany: 5 marca, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WerSos27 wrote:
    Czy jest jakaś różnica między interpunkcja wyników przecinek a kropka ? Np 6,05 a kolejna beta <2.30 ? Badania robione w tym samym laboratorium

    Moim zdaniem żadna.. przykro mi :( trzymaj się! 🫂

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024- oba jajniki drożne
    Opieka kliniki niepłodności- czas start! ❤️
    10.02 ⏸️
    👩🏻‍💼26| 🧑🏻37

    Suple:
    - Magne B Forte
    - Prenatal Duo
    -Trilac

    Wizyta (prywatna)- 26.04
    Wizyta (NFZ)- 08.05
    ———
    Czekamy na Ciebie Synku 💙💙

    preg.png
  • WerSos27 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 marca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ❤️😔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ