Forum Starając się - ogólne Bieganie a implantacja zarodka
Odpowiedz

Bieganie a implantacja zarodka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • bemka Nowa

Wysłany: 2 grudnia 2018, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wygląda to tak, że biegałam w 9, 11 oraz 16 DPO Dziś zobaczyłam upragnione 2 kreski na teście :)

Zobaczymy oczywiście co będzie dalej.

• bemka Nowa

Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam u lekarza. Wszystko w porządku, serduszko bije, dziecko się rozwija. Tak więc w moim przypadku bieganie nie wpłynęło na implantację.

Biegałam jeszcze dzień zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży, czyli na dzień przed spodziewanym okresem.

Natomiast teraz nie biegam, postanowiłam poczekać z tym do czwartego miesiąca.

Krystyna123 lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego