X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3917 4515

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej również do was dołączę 😊
    Jutro termin 🐒 i zobaczymy co będzie 👍

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    A jak u Was z klinikami? Dziewczyny starające się rok i dłużej - chodzicie? Macie opracowane jakieś plany? A te, którym zbliża się rok - planujecie skorzystać z pomocy kliniki? Bo z tego co widzę większość dziewczyn chodzi do ginów prywatnie albo na NFZ, ale nie do klinik 🙂

    Clausix melduj nam się tutaj, bo jeszcze Ciebie brakuje! 🧐

    Cześć, ja w ostatnich dniach zdecydowalam sie na wizytę w klinice. Bardzo źle się z tym czuję, miałam nadzieję, że to nie będzie koniczne. Zapisanie się jest jednoznaczne z przyznaniam, że problem jest poważny. 😟 Wizyta jest 8 września.

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
  • Klaudia🌸 Koleżanka
    Postów: 52 41

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    A jak u Was z klinikami? Dziewczyny starające się rok i dłużej - chodzicie? Macie opracowane jakieś plany? A te, którym zbliża się rok - planujecie skorzystać z pomocy kliniki? Bo z tego co widzę większość dziewczyn chodzi do ginów prywatnie albo na NFZ, ale nie do klinik 🙂

    Clausix melduj nam się tutaj, bo jeszcze Ciebie brakuje! 🧐
    Chodzę prywatnie. Jakiś plan jest ale mało klarowny w sumie. Jeśli się nie uda to pod koniec września mamy zbadać nasienie (minie trzy miesiące od poprzedniego badania) kiedy wyniki nadal będą kiepskie pójść do androloga. No i wtedy zależy co androlog zdecyduje. Ale gin dał nam 5/ 8 msc a potem "będziemy rozmawiać o inseminacji". Na tą chwilę jestem pogodzona z taką możliwością ale co będzie za tych kilka miesięcy to nie wiem 🤷

    🙋Ona 30 lat
    🤵On 31 lat
    Cykle 26-28 dni
    03.2019
    Początek starań
    07.2020
    "Doktorze poooomoocy"- hsg-udrożnione jajowody, mała ilość plemników, owulacja potwierdzona monitoringiem, pozostałe wyniki ok.
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam wiesiołka i niepokalanek w tym cyklu. Zastanawiam się, czy moje endometrium nie jest za cienkie, bo mam krótkie okresy - 3 dni, max 4. Może nowa gin coś powie na ten temat, mam wizytę 8 września, to będzie 14dc.

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ☺️ chetnie dolacze.
    Staramy sie z mezem o pierwsze dziecko od 3 lat.
    Owulki sa, troszke lekow jest, niestety mamy bardzo slabe nasienie ale pracujemy nad poprawa.
    W tym momencie o obydwoje mamy bakterie e.coli🙈
    Jestesmy w trakcie leczenia 🤪
    Chętnie przycupne na dłużej jesli mozna

    Papillon, Achna, karolaEM lubią tę wiadomość

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Papillon Autorytet
    Postów: 927 1540

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajwii no z tymi cyklami to jest tak właśnie różnie... Ja miałam już co 30 dni okres i nagle mi się wydłużyło i teraz mam cykle po 38 dni 😑 pytam dlatego, że jak tak się u Ciebie przedłuża to może warto zbadać androgeny? U mnie wyszło podwyższone Dhea-s mimo, że np testosteron miałam w normie.
    Lilah No chyba najgorszy w tym wszystkim jest brak konkretnej przyczyny. A co do mężczyzn mój Mąż robił badanie nasienia w maju i morfologia była 2% i troszkę niższa ruchliwość natomiast mój Gin powiedział, że kto nie przychodzi do niego to każdy coś ma. Będziemy powtarzać badanie za jakiś czas, ponieważ leci 3 miesiąc kiedy M bierze suple 😁
    Neami super, że jest jeszcze łatwiejszy sposób na wklejanie gifów🤩
    Nie zdążę się do każdej odnieść, ale cieszę się, że dołączyłyscie do wątku 💜

    Mamy to !!! 11dpo⏸️😍 28.09
    30.11 7,4 cm chłopiec 💙🥰
    ckaiikgnsmllond0.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 927 1540

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie chodzę też do gina prywatnie. Obecnie mam torbiel, więc czekam do 18.09 by dowiedzieć się czy się wchłonęła czy nie. Lekarz ostatnio powiedział mi, że muszę 2 cykle pobrać duphaston na uregulowanie miesiączki, bo moje cykle są za długie. Chociaż myślę, że może to wynikać z tego, że właśnie te dwa ostatnie były bezowulacyjne. Jeśli to nie pomoże to następnie będzie stymulować jajniki. Także myślę, że do końca roku zostanę u niego, a jeśli nadal nic nie wyjdzie to od przyszłego roku zapisujemy się do kliniki, ale z natury jestem optymistką i wierzę, że do końca roku się uda 🥰
    Clausix zapytaj o to endometrium 3 dni okresu to trochę krótko, ale super, że udało się umówić do gina w 14dc, bo podejrzycie jajca👀
    Niezapominajka teraz lecisz z samym Aromkiem? Bez zastrzyku na pęknięcie?

    Mamy to !!! 11dpo⏸️😍 28.09
    30.11 7,4 cm chłopiec 💙🥰
    ckaiikgnsmllond0.png
  • ajwii2 Autorytet
    Postów: 327 165

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Ajwii no z tymi cyklami to jest tak właśnie różnie... Ja miałam już co 30 dni okres i nagle mi się wydłużyło i teraz mam cykle po 38 dni 😑 pytam dlatego, że jak tak się u Ciebie przedłuża to może warto zbadać androgeny? U mnie wyszło podwyższone Dhea-s mimo, że np testosteron miałam w normie.

    Kurcze, wiesz co, chyba coś w tym jest. Już jakiś czas temu się nad tym zastanawiałam, ale kompletnie zlałam temat. Poczytałam teraz trochę więcej i dużo się zgadza nawet z opisu, odkąd urodzilam mam problem z owłosieniem na twarzy, zawsze jakiś meszek miałam, ale teraz nie nadążam z depilacją tak szybko odrastają i wróciło mi łzs na głowie, które po porodzie pojawia się co jakiś czas, ale teraz wyjątkowo upierdliwe no i okropnie mnie wysypało, od lat nie miałam takich problemów z cerą (prócz pierwszego trymestru). Kiedyś robiłam badania, ale wszystko było ok, przed ciążą często piłam wierzbownicę, cuda na mnie działała, zero pms, woda przed okresem się nie zatrzymywała, boli okresowych brak, cera, włosy super, mimo, że hormony u mnie zawsze były ok to ona jeszcze bardziej trzymała je na odpowiednim poziomie. W ciąży i podczas karmienia nie wolno, bo nie ma badań. Myślisz, że niepokalanek mnisi warto włączyć do picia? Widzę, że ma działanie antyandrogenne i ogólnie super właściwości. Jakie dokładnie badania zrobić żeby to sprawdzić i musi być konkretny dzień cyklu? Dziękuję Ci na zwrocenie na to uwagi, sama to bym pewnie za pół roku sobie o tym przypomniała i dalej zbagatelizowała. Miałam po kp wrócić do picia wierzbownicy, ale kiedy to się skończy to nie wiem, więc może ten niepokalanek będzie ok

    2cs - długie cykle
    początek starań sierpień '20
    pregna start, niepokalanek, siemię lniane, tran

    '18 14tc poronienie zatrzymane
    maj '19 córka <3
  • Papillon Autorytet
    Postów: 927 1540

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajwii jeśli masz takie objawy to myślę, że warto zbadać w 3 dc Dhea-s, testosteron i androstendion. Lekarze często zlecają sam testosteron, który może być w normie, a reszta androgenów kuleje. Tak właśnie było w moim przypadku. Wiem, że niepokalanek jest bardzo polecany na problemy hormonalne, więc warto spróbować. U mnie był też wysoki stosunek Lh do fsh, dlatego ja zaczęłam pić Mio inozytol, który znacznie obniżył mi DHEA-s, które miałam 392 na 303( gdzie norma była do 340) i dodatkowo obniżył mi LH z 10,9 na 7,9 i to w dwa miesiące, ale biorę aż 4g dziennie. Ogólnie mio inozytol bardzo polecany jest przy wysokim testosteronie. Ja dodatkowo bym suplementowała na pewno omegę 3 i witaminę D, które wpływają na nasze komórki jajowe😏 W poprzednim cyklu łykałam też Don Quai, ale nie mogę się wypowiedzieć co do efektów, bo to dopiero 1 cykl i w dodatku pojawiła mis ie ta cholerna torbiel 😂

    ajwii2 lubi tę wiadomość

    Mamy to !!! 11dpo⏸️😍 28.09
    30.11 7,4 cm chłopiec 💙🥰
    ckaiikgnsmllond0.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się co do androgenów w pełni, u mnie też testosteron był ok, ale już DHEA-S podwyższone i to całkiem sporo. Niepokalanek będę polecała zawsze, bo u mnie zdziałał cuda. A poza tym dieta i suplementacja, szczególnie podczas starań to dla mnie stała się podatawa.

    Papillon jeśli chodzi o stymulację to tak, narazie sam Aromek, mała dawka i zobaczymy w ogóle jak na niego zareaguję. Mam podgląd 8 września i wtedy będzie wiadomo co dalej, czy zastrzyk jest potrzebny albo zmiana dawki leku.

    Mggg niepłodność to nie wyrok, a klinika to tylko kolejny krok, który zbliża nas do upragnionego celu 🍀

    Fajnie, że mamy wizyty we wrześniu w większości to znowu będzie się coś działo i łatwiej odliczać jak ma się do czego 🙂 Trzymam kciuki żeby przyniosły nam tylko dobre wieści 🤞🏻

    Papillon, Clausix, Mggg, Neami lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • ajwii2 Autorytet
    Postów: 327 165

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon, a to właśnie te badania robiłam, ale to 4 lata temu było i było ok, potem zaszłam w 2 ciążę, ale ja od bardzo dawna trzymam się zdrowej diety. Miałam problemy z jelitami, łzs i musiałam się zacząć bardzo zdrowo odżywiać. W ciąży sobie poluzowałam bardziej i od tamtego czasu często grzeszę i pewnie to też jest przyczyna, plus intensywny wysiłek fizyczny. Piję olej lniany, teraz się skończył i zamieniam na czarnuszkę, ale w zamian zaczęłam siemię mielić i pić. Wit D też piję od jakiegoś czasu. Już od dawna mówię, że muszę się przypilnować i jakoś mi nie wychodziło. Zwalałam dużo na kp, a po prostu się zaniedbałam sama :D

    2cs - długie cykle
    początek starań sierpień '20
    pregna start, niepokalanek, siemię lniane, tran

    '18 14tc poronienie zatrzymane
    maj '19 córka <3
  • ajwii2 Autorytet
    Postów: 327 165

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Zgadzam się co do androgenów w pełni, u mnie też testosteron był ok, ale już DHEA-S podwyższone i to całkiem sporo. Niepokalanek będę polecała zawsze, bo u mnie zdziałał cuda. A poza tym dieta i suplementacja, szczególnie podczas starań to dla mnie stała się podatawa.

    A miałaś jakieś objawy przy podwyższonym DHEA-S? Po jakim czasie zauważyłaś działanie niepokalanka i możesz jakiś konkretnie polecić, tabletki czy napar?

    2cs - długie cykle
    początek starań sierpień '20
    pregna start, niepokalanek, siemię lniane, tran

    '18 14tc poronienie zatrzymane
    maj '19 córka <3
  • Papillon Autorytet
    Postów: 927 1540

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie, czyli mamy potwierdzenie, że nie zawsze wszystkie androgeny są podwyższone. Ja najpierw wyłykam Donga i ten Duphaston 😂 i spodziewam się znowu cykli co 30 dni, bo idzie OSZALEĆ jak tak długo czeka się na okres 😄
    Niezapominajka megaa jestem ciekawa jak ta stymulacja u Ciebie wypadnie ✊ wiesz oczywiście, że trzymam kciuki i nadal powtarzam, że już bliżej niż dalej!
    Taakk wychodzi na to, że wiele z nas ma we wrześniu wizyty i tak trzymać. Byle do przodu! Każdy nawet maleńki krok przybliża nas do tych upragnionych II kreseczek 🤩

    Niezapominajka 🍀, ajwii2 lubią tę wiadomość

    Mamy to !!! 11dpo⏸️😍 28.09
    30.11 7,4 cm chłopiec 💙🥰
    ckaiikgnsmllond0.png
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajwii2 u mnie były to długie i nieregularne cykle, trądzik, bardzo przetłuszczająca się cera i włosy. Z owłosieniem nigdy nie miałam problemu, bo mam jasna karnację i bardzo jasne włosy na całym ciele. Biorę 1 tabletkę dziennie z firmy Swanson rano z innymi suplami.

    Papillon też jestem ogromnie ciekawa, dzisiaj już drugi dzień i żadnych skutków ubocznych uff 🤞🏻 Generalnie jestem osobą, która dobrze reaguje na wszystkie leki także oby i tutaj się powiodło. I zawsze bardzo dziękuję za Twoją wiarę, wsparcie i dobre słowa 😘🧚🏻

    ajwii2, Papillon lubią tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja zaczęłam wiesiołka i niepokalanek w tym cyklu. Zastanawiam się, czy moje endometrium nie jest za cienkie, bo mam krótkie okresy - 3 dni, max 4. Może nowa gin coś powie na ten temat, mam wizytę 8 września, to będzie 14dc.
    Faktycznie warto sprawdzić, bo okres 3 dniowy i to raczej mało obfity z tego co zaznaczasz to faktycznie króciutko. Ja miałam jeszcze do niedawna 7 dni, z czego pierwsze 3 były dość konkretne. Odkąd wprowadziłam nacisk na dietę i suplementację to mam okres trwający 5 dni, ale ostatnie 2 już są bardzo lekkie i zupełnie nieuciążliwe, a pierwsze 3 też bez większych problemów. Endometrium mam książkowe w okolicach owulacji ok 12mm, a przed okresem dochodzi do ok 13mm. Na pewno warto iść do gina w okolicach owulki, dobrze, że tak Ci wypada wizyta 😉 Kciuki ✊🏻

    Clausix lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    Faktycznie warto sprawdzić, bo okres 3 dniowy i to raczej mało obfity z tego co zaznaczasz to faktycznie króciutko. Ja miałam jeszcze do niedawna 7 dni, z czego pierwsze 3 były dość konkretne. Odkąd wprowadziłam nacisk na dietę i suplementację to mam okres trwający 5 dni, ale ostatnie 2 już są bardzo lekkie i zupełnie nieuciążliwe, a pierwsze 3 też bez większych problemów. Endometrium mam książkowe w okolicach owulacji ok 12mm, a przed okresem dochodzi do ok 13mm. Na pewno warto iść do gina w okolicach owulki, dobrze, że tak Ci wypada wizyta 😉 Kciuki ✊🏻

    Sama się sobie dziwię, że dopiero o tym pomyślałam :P W sumie od zawsze mam takie krótkie, w poprzednim cyklu miałam jeszcze plamienia do 6 dnia i to było dla mnie dziwne. Co wpływa na grubość endometrium?

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Sama się sobie dziwię, że dopiero o tym pomyślałam :P W sumie od zawsze mam takie krótkie, w poprzednim cyklu miałam jeszcze plamienia do 6 dnia i to było dla mnie dziwne. Co wpływa na grubość endometrium?
    Na poprawę orzechy brazylijskie, morele suszone i czerwone wino 🍷Niech rośnie żeby Kropek miał ładny domek 🤞🏻

    Clausix lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • unify Autorytet
    Postów: 935 731

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Unify my jedziemy nadal na tym samym wózku.... Czekamy na ta wredna 🐵 zeby ruszyć w nowy cykl z nowymi siłami :) ♥️ ♥️
    Caly czas idziemy leb w leb 😀 u mnie tez juz🐵 i obyśmy razem ujrzały II kreski 💪💪💪

    Achna lubi tę wiadomość

    atdc2n0a92hantdh.png
  • ajwii2 Autorytet
    Postów: 327 165

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka, dzięki, to kupię tego Swansona w poniedziałek, widzę, że u mnie w zielarskim jest :)

    Niezapominajka 🍀 lubi tę wiadomość

    2cs - długie cykle
    początek starań sierpień '20
    pregna start, niepokalanek, siemię lniane, tran

    '18 14tc poronienie zatrzymane
    maj '19 córka <3
  • ajwii2 Autorytet
    Postów: 327 165

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Sama się sobie dziwię, że dopiero o tym pomyślałam :P W sumie od zawsze mam takie krótkie, w poprzednim cyklu miałam jeszcze plamienia do 6 dnia i to było dla mnie dziwne. Co wpływa na grubość endometrium?

    jajka, awokado, oleje roślinne, pestki dyni, słonecznik, rukola, wino czerwone - tydzień przed szczęśliwą owulacją wyłoiłam z koleżanką wino na łebek, na pewno pomogło, przynajmniej tak sobie wmawiam :D

    Clausix lubi tę wiadomość

    2cs - długie cykle
    początek starań sierpień '20
    pregna start, niepokalanek, siemię lniane, tran

    '18 14tc poronienie zatrzymane
    maj '19 córka <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ