X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Achna Autorytet
    Postów: 1289 1905

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unify wrote:
    Caly czas idziemy leb w leb 😀 u mnie tez juz🐵 i obyśmy razem ujrzały II kreski 💪💪💪

    W tym miesiącu mozesz mnie wyprzedzić bo pewnie ovu bedzie z lewego jajnika a on lubi mnie denerwować i robić sobie owulację dopiero kolo 20dc...
    W poniedzielek lece na badania bo moze cos sie zmienilo przez ostatnie pół roku.
    Właśnie łyknęłam 1 kapsułkę nac i zbieram siły na nowe działania :) ♥️ trzymam za nas kciuki 🤞

    unify lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Neami Przyjaciółka
    Postów: 77 117

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mggg wrote:
    Cześć, ja w ostatnich dniach zdecydowalam sie na wizytę w klinice. Bardzo źle się z tym czuję, miałam nadzieję, że to nie będzie koniczne. Zapisanie się jest jednoznaczne z przyznaniam, że problem jest poważny. 😟 Wizyta jest 8 września.
    Nie myśl w takich perspektywach. Każda droga do celu to dobra droga. Nie czuj się gorsza. Ja też wybieram się do kliniki i cieszę się z tego powodu. Wcześniej wydałam po 250zl za wizyty u konowalów , którzy o niepłodności nie mają zielonego pojęcia. Teraz będę wydawała po 150 i mam znacznie większe szanse na powodzenie. Może również popatrz na to w ten sposób? Szkoda czasu i kasy na kogoś kto się nie zna a idąc do kliniki masz większe szanse ,że trafisz na lekarza ,który wam pomoże. Głowa do góry. Uwierz w sukces. Nie taki diabeł straszny jak go malują ;)

    Niezapominajka 🍀, Koniczynka28 lubią tę wiadomość

    "... świat nie jest ani dobry, ani zły sam w sobie. Wobec człowieka świat jest obojętny. Wszystko, co dzieje się wokół nas jest tylko odzwierciedleniem naszych myśli, uczuć, pragnień i działań. Świat to jedno wielkie lustro.”
  • Neami Przyjaciółka
    Postów: 77 117

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    A jak u Was z klinikami? Dziewczyny starające się rok i dłużej - chodzicie? Macie opracowane jakieś plany? A te, którym zbliża się rok - planujecie skorzystać z pomocy kliniki? Bo z tego co widzę większość dziewczyn chodzi do ginów prywatnie albo na NFZ, ale nie do klinik 🙂

    Clausix melduj nam się tutaj, bo jeszcze Ciebie brakuje! 🧐
    Ja się wybieram do kliniki. A to ,że tu jest mało dziewczyn chodzących do kliniki to tylko , dlatego że są one na innym dziale w ovufriend , na tym starającym się z pomocą medyczną ;)

    Koniczynka28 lubi tę wiadomość

    "... świat nie jest ani dobry, ani zły sam w sobie. Wobec człowieka świat jest obojętny. Wszystko, co dzieje się wokół nas jest tylko odzwierciedleniem naszych myśli, uczuć, pragnień i działań. Świat to jedno wielkie lustro.”
  • Martyna155 Przyjaciółka
    Postów: 101 45

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Sama się sobie dziwię, że dopiero o tym pomyślałam :P W sumie od zawsze mam takie krótkie, w poprzednim cyklu miałam jeszcze plamienia do 6 dnia i to było dla mnie dziwne. Co wpływa na grubość endometrium?

    A może te plamienia to kwestia braku Odpowiedniego poziomu progesteronu. ? Ja miałam plamienia ale przed miesiączka i dostałam luttagen do łykania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2020, 22:45

  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neami wrote:
    Ja się wybieram do kliniki. A to ,że tu jest mało dziewczyn chodzących do kliniki to tylko , dlatego że są one na innym dziale w ovufriend , na tym starającym się z pomocą medyczną ;)
    O innym dziale wiem, bo też należę tam do wątku kliniki 🙂 Ale chciałam podpytać o motywacje dziewczyn od nas, bo część stara się już też dłuższy czas stąd moje pytanie. I tak jak napisałaś wyżej, lepiej trafić do kliniki i lekarza, który wie co robi niż chodzić po ginekologach, endokrynologsch, którzy sami nie wiedzą w jakim kierunku Cię prowadzą... Ja podziękowałam już za takie wizyty. Ale nie oceniam żadnej decyzji i żadnej obranej drogi, każdy niech działa zgodnie z własnymi przekonaniami 🤞🏻

    Neami lubi tę wiadomość

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna155 wrote:
    A może te plamienia to kwestia braku Odpowiedniego poziomu progesteronu. ? Ja miałam plamienia ale przed miesiączka i dostałam luttagen do łykania

    Badałam proga w pierwszej fazie i po owu kilka razy, zawsze był dobry. Poza @ nie mam plamień, nigdy nie miałam.

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Neami Przyjaciółka
    Postów: 77 117

    Wysłany: 29 sierpnia 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    O innym dziale wiem, bo też należę tam do wątku kliniki 🙂 Ale chciałam podpytać o motywacje dziewczyn od nas, bo część stara się już też dłuższy czas stąd moje pytanie. I tak jak napisałaś wyżej, lepiej trafić do kliniki i lekarza, który wie co robi niż chodzić po ginekologach, endokrynologsch, którzy sami nie wiedzą w jakim kierunku Cię prowadzą... Ja podziękowałam już za takie wizyty. Ale nie oceniam żadnej decyzji i żadnej obranej drogi, każdy niech działa zgodnie z własnymi przekonaniami 🤞🏻
    Ja osobiście żałuję, że tak późno zdecydowałam się na klinikę, ale czasu nie cofnę. Teraz jestem na etapie badań i rozszerzonej diagnostyki a później się zobaczy. Jesteśmy otwarci na każdą drogę, która dokula nas do celu ;) Już nawet na zaś pytałam jak to jest z rozpoczęciem procedury przy obecnej sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju. Otwieram wiele dróg, bo nie chce by coś mnie zaskoczyło. A którą podążamy i jaki będzie na nas plan lekarza to się okaże z czasem. Ja już nawet mam odłożoną kasę na taką ewentualność, a jak z tego nie skorzystam to zrobimy sobie za to jakiś ekstra prezent. Co by nie było to musi być dobrze. Podpisane Ja optymista 😂

    Niezapominajka 🍀 lubi tę wiadomość

    "... świat nie jest ani dobry, ani zły sam w sobie. Wobec człowieka świat jest obojętny. Wszystko, co dzieje się wokół nas jest tylko odzwierciedleniem naszych myśli, uczuć, pragnień i działań. Świat to jedno wielkie lustro.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka 🍀 wrote:
    A jak u Was z klinikami? Dziewczyny starające się rok i dłużej - chodzicie? Macie opracowane jakieś plany? A te, którym zbliża się rok - planujecie skorzystać z pomocy kliniki? Bo z tego co widzę większość dziewczyn chodzi do ginów prywatnie albo na NFZ, ale nie do klinik 🙂

    Clausix melduj nam się tutaj, bo jeszcze Ciebie brakuje! 🧐

    Nie planuje 🤔 oboje wyniki mamy dobre, więc to strata kasy. Z pierwsza ciąża zaskoczyło z marszu, teraz dużo pracy, przeprowadzek czy podróży. Jak nie zaskoczy to też spoko

  • Achna Autorytet
    Postów: 1289 1905

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon Ty łykasz nac z now foods nie? 😁
    Do którego dc go łykasz?

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4619 3079

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix ja też się zastanawialam czy nie mam cienkiego endo bo poprzedni okres trwał 3 dni i bez krwi tylko brazowe plamienia, następny cykl brałam niepokalanek i ten okres teraz był już normalny... I dopiero teraz czytając to widzę ze ten niepokalanek musial jakoś na to wpłynąć bo nic innego nie zmienilam A głupia na ten cykl se nie zamowilam 🙈🙉

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Niezapominajka 🍀 Autorytet
    Postów: 1801 4761

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Papillon Ty łykasz nac z now foods nie? 😁
    Do którego dc go łykasz?
    Ja też łykam, więc pozwolę się wtrącić 😜 2 tabletki przez 5 dni zaczynając od 3dc. Polecam artykuł na temat NAC:
    https://zosiawinczewska.pl/nac-a-wspieranie-plodnosci-w-pcos/

    👩🏼29 PCOS, IO, PAI-1 4G/5G hetero, AMH 3.48
    🧔🏼31

    𝟐𝟎𝟏𝟗:
    Maj: rozpoczęcie starań 🌱
    𝟐𝟎𝟐𝟎:
    Maj: Gameta Gdynia
    🔸6 cykli stymulowanych
    𝟐𝟎𝟐𝟏:
    Czerwiec:
    🔸3 IUI (2 IUI CB💔) ➡️ 14dpi: 156, 16dpi: 404, 24dpi: 5280, 27dpi: ❤️
    𝟐𝟎𝟐𝟐:
    Luty: Łucja 3090g, 53cm 👶🏼🩷

    “𝐸𝑣𝑒𝑛 𝑚𝑖𝑟𝑎𝑐𝑙𝑒𝑠 𝑡𝑎𝑘𝑒 𝑎 𝑙𝑖𝑡𝑡𝑙𝑒 𝑡𝑖𝑚𝑒.” 🕊️
  • Koniczynka28 Autorytet
    Postów: 2281 2117

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Clausix ja też się zastanawialam czy nie mam cienkiego endo bo poprzedni okres trwał 3 dni i bez krwi tylko brazowe plamienia, następny cykl brałam niepokalanek i ten okres teraz był już normalny... I dopiero teraz czytając to widzę ze ten niepokalanek musial jakoś na to wpłynąć bo nic innego nie zmienilam A głupia na ten cykl se nie zamowilam 🙈🙉
    Endometrium bezpieczne dla zagnieżdżenia zarodka w dniu owulki powinno mieć minimum 8mm. Ja jak mam np. 9.5-10 mm to lekarz mówi, ze ładne. Potem pod wpływem progesteronu jeszcze robi się grubsze w 2 fazie.
    Objawami za małego proga są np. MiesiacKi rozpoczynające się brązowymi płomieniami. Mój gin mówi, żeby się nie kierować normami labow. Ja jak przed leczeniem mierzyłem to miałam raz 14.5, raz 14 a raz 20 w 2. Fazie. I gin mówi; mało! Dla bezpiecznego zagnieżdżenia zarodka poziom idealny to chociaż 25 i mój gin zawsze do tego dąży. Po tych wszystkich z nim rozmowach mysle, ze jak ktoś ma mniej niż 20 to powinien suplementowac progesteron w 2. Fazie. OcYwiscie dziewczyny maja czasem we wczesnej ciąży i 15 i udaje się utrzymać. Ale po co ryzykować? Progesteron w 2. Fazie tez się zmienia w życiu. Np. Negatywny wpływ na niego ma długotrwały stres. Bo wtedy podwzgórze wytwarza dużo kortyzolu wiec mniej np. Progesteronu. Nasz organizm ma miliony zaskakujących powiązan🤷‍♀️
    Warto zbadać jeszcE raz proga w 2 fazie cyklu i zobaczyć jak to jest.

  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Endometrium bezpieczne dla zagnieżdżenia zarodka w dniu owulki powinno mieć minimum 8mm. Ja jak mam np. 9.5-10 mm to lekarz mówi, ze ładne. Potem pod wpływem progesteronu jeszcze robi się grubsze w 2 fazie.
    Objawami za małego proga są np. MiesiacKi rozpoczynające się brązowymi płomieniami. Mój gin mówi, żeby się nie kierować normami labow. Ja jak przed leczeniem mierzyłem to miałam raz 14.5, raz 14 a raz 20 w 2. Fazie. I gin mówi; mało! Dla bezpiecznego zagnieżdżenia zarodka poziom idealny to chociaż 25 i mój gin zawsze do tego dąży. Po tych wszystkich z nim rozmowach mysle, ze jak ktoś ma mniej niż 20 to powinien suplementowac progesteron w 2. Fazie. OcYwiscie dziewczyny maja czasem we wczesnej ciąży i 15 i udaje się utrzymać. Ale po co ryzykować? Progesteron w 2. Fazie tez się zmienia w życiu. Np. Negatywny wpływ na niego ma długotrwały stres. Bo wtedy podwzgórze wytwarza dużo kortyzolu wiec mniej np. Progesteronu. Nasz organizm ma miliony zaskakujących powiązan🤷‍♀️
    Warto zbadać jeszcE raz proga w 2 fazie cyklu i zobaczyć jak to jest.

    Moje miesiączki nie rozpoczynają się plamieniem, zawsze od razu pełną parą 😜 ale zapytam o grubość endo na tej wizycie. Niepokalanek biorę pierwszy raz więc ciężko będzie porównać czy coś zmienił 😉 no chyba, że nagle okres będzie 5 dniowy 😜
    Miłej niedzieli staraczki 😁

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Papillon Autorytet
    Postów: 927 1540

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Papillon Ty łykasz nac z now foods nie? 😁
    Do którego dc go łykasz?
    Ja łykałam 3-7 dzień po 2 tabletki 3 razy dziennie, żeby była taka dawka jak w Miovelia Nac. Paulina Ihnatowicz na insta polecała brać codzinnie 1800mg, ale to w przypadku policistycznych jajników i brałam tak od 8 dnia, ale w momencie jak się okazało u gina, że mam torbiel to przestałam łykać. I w kolejnym cyklu myślę, że będę łykać tylko ten 3-7 dzień.

    Mamy to !!! 11dpo⏸️😍 28.09
    30.11 7,4 cm chłopiec 💙🥰
    ckaiikgnsmllond0.png
  • Klaudia🌸 Koleżanka
    Postów: 52 41

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ja zaczęłam wiesiołka i niepokalanek w tym cyklu. Zastanawiam się, czy moje endometrium nie jest za cienkie, bo mam krótkie okresy - 3 dni, max 4. Może nowa gin coś powie na ten temat, mam wizytę 8 września, to będzie 14dc.
    Ale mi dałyście do myślenia dziewczyny. Z monitoringu poprzedniego cyklu - 14 dc endometrium 8mm, 17 dc 11mm. Czyli cieńko to wygląda. Idę po morele i orzechy bo wina nie piję. Dziękuję ❤️🙏

    Koniczynka28, Niezapominajka 🍀, Papillon lubią tę wiadomość

    🙋Ona 30 lat
    🤵On 31 lat
    Cykle 26-28 dni
    03.2019
    Początek starań
    07.2020
    "Doktorze poooomoocy"- hsg-udrożnione jajowody, mała ilość plemników, owulacja potwierdzona monitoringiem, pozostałe wyniki ok.
  • Achna Autorytet
    Postów: 1289 1905

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Ja łykałam 3-7 dzień po 2 tabletki 3 razy dziennie, żeby była taka dawka jak w Miovelia Nac. Paulina Ihnatowicz na insta polecała brać codzinnie 1800mg, ale to w przypadku policistycznych jajników i brałam tak od 8 dnia, ale w momencie jak się okazało u gina, że mam torbiel to przestałam łykać. I w kolejnym cyklu myślę, że będę łykać tylko ten 3-7 dzień.

    2 tabletki 3 razy dziennie? To daje nam 6 tabletek to daje nam porcje 3600 mg dziennie. Miovelia nac ma dawke w jednej tabletce 400 mg więc dawka dzienna wychodzi 1200 mg. Wiec tak jak Niezapominajka pisze chyba by trzeba bylo łykać 2 razy dziennie po 1 tabletce :)

    Niezapominajka 🍀 lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3917 4515

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszły mi dwie kreski nie mogę uwierzyć 🥰

    Clausix, Klaudia🌸, Mama8latka, Papillon, Koniczynka28, ajwii2, karolaEM lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4619 3079

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    Endometrium bezpieczne dla zagnieżdżenia zarodka w dniu owulki powinno mieć minimum 8mm. Ja jak mam np. 9.5-10 mm to lekarz mówi, ze ładne. Potem pod wpływem progesteronu jeszcze robi się grubsze w 2 fazie.
    Objawami za małego proga są np. MiesiacKi rozpoczynające się brązowymi płomieniami. Mój gin mówi, żeby się nie kierować normami labow. Ja jak przed leczeniem mierzyłem to miałam raz 14.5, raz 14 a raz 20 w 2. Fazie. I gin mówi; mało! Dla bezpiecznego zagnieżdżenia zarodka poziom idealny to chociaż 25 i mój gin zawsze do tego dąży. Po tych wszystkich z nim rozmowach mysle, ze jak ktoś ma mniej niż 20 to powinien suplementowac progesteron w 2. Fazie. OcYwiscie dziewczyny maja czasem we wczesnej ciąży i 15 i udaje się utrzymać. Ale po co ryzykować? Progesteron w 2. Fazie tez się zmienia w życiu. Np. Negatywny wpływ na niego ma długotrwały stres. Bo wtedy podwzgórze wytwarza dużo kortyzolu wiec mniej np. Progesteronu. Nasz organizm ma miliony zaskakujących powiązan🤷‍♀️
    Warto zbadać jeszcE raz proga w 2 fazie cyklu i zobaczyć jak to jest.
    To jak ja mialam 13 proga ostatnio to cienizna, bralam duphaston ale nie badalam 2 raz , w tym cyklu chyba zamiast duphastonu wezmę progesterone besins...
    A od nowego cyklu jak znów sie nie uda to też Mioveli NAC już nie kupię tylko zamowie te z Now Foods i niepokalanek 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2020, 14:43

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Papillon Autorytet
    Postów: 927 1540

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    2 tabletki 3 razy dziennie? To daje nam 6 tabletek to daje nam porcje 3600 mg dziennie. Miovelia nac ma dawke w jednej tabletce 400 mg więc dawka dzienna wychodzi 1200 mg. Wiec tak jak Niezapominajka pisze chyba by trzeba bylo łykać 2 razy dziennie po 1 tabletce :)
    Ejj faktycznie... Ja myślałam, że w jednej tabletce w Miovelia Nac było 1200mg, a tam była porcja dobowa🤣 no nic trochę przegięłam z ilością w takim razie może i stąd wzięła się moja torbiel, że przestymulowałam jajniki? 2 miesiące temu brałam Miovelia Nac i jakoś mi się wbiło w pamięć, że jedna tabletka 1200, a tam faktycznie jest napisane, że porcja dobowa zawiera 1200mg. Ale odwaliłam😂😂😂😂 dobrze, że to wyszło, bo mogłam sobie jeszcze bardziej zaszkodzić. Dzięki dziewczyny.

    Mamy to !!! 11dpo⏸️😍 28.09
    30.11 7,4 cm chłopiec 💙🥰
    ckaiikgnsmllond0.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5262 3167

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy ma znaczenie jak biorę te wszystkie suple? W sensie czy lepiej rano czy wieczorem, czy może podzielić i część tak, a część tak?

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ