Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co by nie było przynajmniej mamy jakis plan i działamy a nie stoimy w miejscu. Przy takim endo mogłabym czekać na @ w nieskończoność. Zaśmiałam sie tylko ze chyba musi mi założyć kartę stałego klienta. Trafiłam do niego w tej ciąży straconej przez przypadek i tak z nim zostałam. I po moim żarciku dostałam 5 dyszek rabatu za wizyte 😁😁😁

    Juliet lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna wrote:
    Co by nie było przynajmniej mamy jakis plan i działamy a nie stoimy w miejscu. Przy takim endo mogłabym czekać na @ w nieskończoność. Zaśmiałam sie tylko ze chyba musi mi założyć kartę stałego klienta. Trafiłam do niego w tej ciąży straconej przez przypadek i tak z nim zostałam. I po moim żarciku dostałam 5 dyszek rabatu za wizyte 😁😁😁
    Na fajnego lekarza trafiłaś. :) 3mam kciuki za to by leki pomogły i przyszła @ i owulacja i dzidziuś :D <3

    Juliet lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam listy do Bravo.... „czy zajdę w ciąże po tym jak usiadłam mu na kolanach. Zaznaczam, ze on miał na sobie spodnie i ja tez” 😂😂😂😂

    Juliet, Clausix lubią tę wiadomość

  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demonique86 wrote:
    Pamietam listy do Bravo.... „czy zajdę w ciąże po tym jak usiadłam mu na kolanach. Zaznaczam, ze on miał na sobie spodnie i ja tez” 😂😂😂😂
    Nie wierzyłam, że ktoś mógł pisać te listy na prawdę myślałam, a wręcz byłam przekonana, że oni je wymyślają. Teraz widzę, że to mogło być na serio. Ale... wtedy te listy pisały 15 latki no max 18 z tego co pamiętam, a nie 24 latki z 2 dzieci na koncie 😔 jest to przykre 😔 dziewczyna nawet nie wie, że trzeba suplementować kwas foliowy przy staraniach 😰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki.
    Zobaczcie
    https://zapodaj.net/b3e140dd26c52.jpg.html

    Prolaktyna kosmicznie wysoka :o Myślicie, że mogło się udać w tym cyklu i już tak skoczyła w górę? Czy to jednak wina tego, że zaprzestałam brać bromergon?

    Progesteron wysoki, ale to znaczy, że owulacja była. Mam rację?

    Juliet lubi tę wiadomość

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek93 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki.
    Zobaczcie
    https://zapodaj.net/b3e140dd26c52.jpg.html

    Prolaktyna kosmicznie wysoka :o Myślicie, że mogło się udać w tym cyklu i już tak skoczyła w górę? Czy to jednak wina tego, że zaprzestałam brać bromergon?

    Progesteron wysoki, ale to znaczy, że owulacja była. Mam rację?
    Robiłaś test?? Zrob jutro 😁

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam dopiero 8dpo,wiec jeszcze nie robiłam. Ale mam mętlik w głowie :(

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Mggg Ekspertka
    Postów: 170 227

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to bym wolała nie wiedzieć tego wszystkiego co wiem 🙃 być raz na profilaktycznej wizycie u ginekologa, na kolejnej dopiero gdy z zaskoczenia znajdę w ciążę, zrobić test po dwóch tygodniach spóźniającego się okresu...nie wiedzieć do czego są te wszystkie leki, badania, hormony, nie znać nazw suplementów, diet... I zajmować się tylko wybieraniem imion. Ech... To byłoby życie... 😅

    Juliet, nick nieaktualny, hannah_92, awE, Clausix lubią tę wiadomość

    27l
    Starania od: listopad 2019
    PCOS, brak owulacji
    09.2020- stymulacja clostilbegyt
    28.09.2020- wizyta i monitoring (dwa pęcherzyki po 19mm)
    11.10.2020 - test pozytywny
    11.2020 - dwie fasolki
    11.2020 została jedna fasolka :(
    29.04.2021, 32 tydzień, poród przedwczesny, wstrzymany, leżymy do końca.
    20.06.2021 poród 5/10 ale już jest dobrze 🙏 Dziękuję.
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mggg wrote:
    A ja to bym wolała nie wiedzieć tego wszystkiego co wiem 🙃 być raz na profilaktycznej wizycie u ginekologa, na kolejnej dopiero gdy z zaskoczenia znajdę w ciążę, zrobić test po dwóch tygodniach spóźniającego się okresu...nie wiedzieć do czego są te wszystkie leki, badania, hormony, nie znać nazw suplementów, diet... I zajmować się tylko wybieraniem imion. Ech... To byłoby życie... 😅
    Oj byłoby... Ale wtedy to my mogłybyśmy zadawać takie pytania 🙈🙈🙈

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony lepiej nie widzieć z drugiej wiedzieć. Mi z wiedzą staraniową daleko do Was. Potem jest jeszcze ta ciążowa i poporodowa. Eh czasem wolałabym rzeczywiście nie widzieć, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę ile krzywdy sobie można narobić nawet brakiem takiej podstawowej, no ciut rozszerzonej, wiedzy 🙈 no i zawsze można doradzić komuś, a nawet pomóc nakierować dzięki temu :)

    Zapisalam się na koniec lutego do nowego ginekologa :) bardzo polecany, także mam nadzieję, że mnie nie potraktuje jak moja ginekolog, która mi nawet nie odpisuje na prośbę o receptę :(

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • PannaAnna35 Autorytet
    Postów: 278 105

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się w końcu do endo🥰🥰 oczywiście poszłam do przychodni bo telefonu i tak nie odbierają. Żałuję że dopiero 2 lutego. Mogłam wczesniej ale w pracy takie głupie zmiany. Teraz myślę, żeby wziąć może urlop i pójść wcześniej tak już się nie mogę doczekać. Tylko tą krzywą zrobić a podobno 40 zł. Za jedno czyli razem 120 plus wizyta Endo. Trochę dużo jak na moja najniższą krajową 😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2021, 15:06

    👧 A. 3️⃣5️⃣l. Lipiec 2020.
    Anty TG 581,7 ❌ Lh 2.41 Fsh 4.82
    Prolaktyna 29.08 AMH 3.05❤ ✅
    Mutacja f2 wariant 20210 G >A ❌
    Mutacja Pai 1❌
    BMI >40 😪 🍏Dieta od 01.2021..

    🧒R. 4️⃣0️⃣l. 08.2021
    Całkowita ilość 231mln >39 mln ✅
    Plemniki żywe o ruchu postępowym 35%
    Plemniki żywe o ruchu całkowitym 52 %
    W 1 ml 66 mln ✅
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek93 wrote:
    Dzisiaj mam dopiero 8dpo,wiec jeszcze nie robiłam. Ale mam mętlik w głowie :(

    Ja myśle ze 8dpo to niemożliwe żeby już prolaktyna skoczyła, nawet jakbys zaciążyła :)
    Raczej nie warto sprawdzać prolaktyny po owulacji, najlepiej na początku cyklu

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambusek no nie powiem ale dobrze to wygląda 😁😁😁🥰🤭 prog powyżej normy FL 👍

    bambusek93, Juliet lubią tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka testujesz jutro? :D Ja poczekam do czwartku.
    Zbadałam prolaktyne, bo miałam wcześniej z nią problemy. W dodatku rano się zdenerwowałam i to też mogło mieć wpływ na jej wysokość. Z drugiej zaś strony nie sądziłam, że aż tak się podniesie. Poczekam na testowanie i najwyżej wrócę do leków.

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5200 5899

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek93 wrote:
    Mama8latka testujesz jutro? :D Ja poczekam do czwartku.
    Zbadałam prolaktyne, bo miałam wcześniej z nią problemy. W dodatku rano się zdenerwowałam i to też mogło mieć wpływ na jej wysokość. Z drugiej zaś strony nie sądziłam, że aż tak się podniesie. Poczekam na testowanie i najwyżej wrócę do leków.

    Tak tak ja widze ze ty miałaś problem z nią, ale może powtórz w 3dc? Bo ona wcale nie musi być wysoka, wzrosła po prostu pod koniec cyklu :)
    Ale progesteron to masz piękny ☺️

    bambusek93, Clausix lubią tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek93 wrote:
    Dziewczyny mam wyniki.
    Zobaczcie
    https://zapodaj.net/b3e140dd26c52.jpg.html

    Prolaktyna kosmicznie wysoka :o Myślicie, że mogło się udać w tym cyklu i już tak skoczyła w górę? Czy to jednak wina tego, że zaprzestałam brać bromergon?

    Progesteron wysoki, ale to znaczy, że owulacja była. Mam rację?
    Bardzo ładny progesteron 🤩

    bambusek93 lubi tę wiadomość

  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 pewnie, że powtórzę. Nie znoszę igły i często przy pobieraniu krwi robi mi się słabo, ale chęć posiadania dziecka jest większa :)

    Martyna33 lubi tę wiadomość

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambusek93 co za piekny wynik proga 😍

    bambusek93 lubi tę wiadomość

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam taki progesteron jak byłam w ciąży i robilam go w 21 dc. Mega obiecującyyy

    bambusek93 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 12 stycznia 2021, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No prog jest piękny Bambusek 🙃

    bambusek93 lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
‹‹ 454 455 456 457 458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ