Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 31 maja 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achna widziałam wlasnieze tempka idzie w dół u Ciebie 😑 ... nie lubię nie lubię i jeszcze raz nie luuubiee 😑
    No to Clausix teraz w Tobie nadzieja 🥰
    Papillon się rozpakowuje i przejmujesz w tym tygodniu 🤞🤞🤞
    Alisek ehhh szkoda że znów 🐒 ... trzymam kciuki za nowy cykl ✊✊

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 31 maja 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Bebetka no spojrz dzis.... znow w dół 😑😑 mi się wydaje że żeby cokolwiek było na rzeczy to musi się trzymać w gorze ... jak mialam cb , to od samej owulacji leciutenki spadwk był tylko 10dpo a tak ciagle w gorze.... więc wiecie....
    No ale zobaczymy, teraz mi przesunelo że mam 4dpo..
    Clausix to jutro siknij w dzień dziecka 🥰😁
    No wcale nie koniecznie... Te temperatury są wciąż wyższe niż w 1 fazie, więc według mnie za wcześnie wróżysz niepowodzenie. Nie puszczam kciuków ✊❤🥰

    Mama8latka lubi tę wiadomość

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 31 maja 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Achna widziałam wlasnieze tempka idzie w dół u Ciebie 😑 ... nie lubię nie lubię i jeszcze raz nie luuubiee 😑
    No to Clausix teraz w Tobie nadzieja 🥰
    Papillon się rozpakowuje i przejmujesz w tym tygodniu 🤞🤞🤞
    Alisek ehhh szkoda że znów 🐒 ... trzymam kciuki za nowy cykl ✊✊

    Papillonek nie żebym Cię pospieszała, ale w środę testuję także zwalniaj brzucha haha :P
    Nie bolą mnie piersi, dziś plecy i brzuch też ok. Nic z tego nie będzie zapewne...

    Papillon lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 31 maja 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix jutro masz 12dpo to jutro siiiikaaaaajjjjj ....

    Ja sobie tak spoglądam na swój wykres i mam zaznaczone dni na zielono od 6-13dc , jak bym się słuchała do zaleceń ginekologa to chyba w przyszłym życiu miała bym szanse na zajscie, bo kazal sie starac od 10-17dc . Jak ja już mialam owu w 8-9-10-11dc ... to byśmy się starali po owu, totalnie bez szans...
    Jednak ta samoobserwacja dużo daje, każdy organizm jest inny i nie ma co się sugerowac tym 14dniem / 29-30dniowe cykle 👍

    Wczoraj bratowa oświadczyła ze pod koniec roku wyciąga spirale i w przyszlym roku rodzi 4 dziecko... wiecie tak o bez zastanowienia że wyciagna i bach zaraź będzie...bo ogólnie kiedys powiedziała że jakby nie miała włożonej to mieli by już z 10 dzieci.... bo dla nich to jest takie proste zrobic.... poczulam się ze szwagierka jak byśmy w pysk dostaly ze my nie umiemy zrobic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2021, 11:04

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 31 maja 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Clausix jutro masz 12dpo to jutro siiiikaaaaajjjjj ....

    Ja sobie tak spoglądam na swój wykres i mam zaznaczone dni na zielono od 6-13dc , jak bym się słuchała do zaleceń ginekologa to chyba w przyszłym życiu miała bym szanse na zajscie, bo kazal sie starac od 10-17dc . Jak ja już mialam owu w 8-9-10-11dc ... to byśmy się starali po owu, totalnie bez szans...
    Jednak ta samoobserwacja dużo daje, każdy organizm jest inny i nie ma co się sugerowac tym 14dniem / 29-30dniowe cykle 👍

    Wczoraj bratowa oświadczyła ze pod koniec roku wyciąga spirale i w przyszlym roku rodzi 4 dziecko... wiecie tak o bez zastanowienia że wyciagna i bach zaraź będzie...bo ogólnie kiedys powiedziała że jakby nie miała włożonej to mieli by już z 10 dzieci.... bo dla nich to jest takie proste zrobic.... poczulam się ze szwagierka jak byśmy byśmy pysk dostaly ze my nie umiemy zrobic...

    No właśnie nie wiem czy owu była w 12 czy 13 dc. Bo of przestawia, więc jutro 11 albo 12 dc. Nigdy chyba nie miałam tak wcześnie owu :P zwykle 14 dc z lewego jajnika, 16 dc z prawego :P

    Ehh niektórzy to potrafią dowalić do pieca :/

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 31 maja 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix będzie krotszy cykl 👍 Jak masz jakies tanie testy to sikaj jutro ,co tam nic nie tracisz 🥰
    No potrafią, ale ona madroscia nie grzeszy to w ogóle nie skumała że powiedziała cos nie taktownie...
    Jak mi się nie uda zajsc do tej pory,to nie wiem jak wytrzymam psychicznie słysząc za sciana malego bobaska 😔 katorga psychiczna....

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 31 maja 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Clausix będzie krotszy cykl 👍 Jak masz jakies tanie testy to sikaj jutro ,co tam nic nie tracisz 🥰
    No potrafią, ale ona madroscia nie grzeszy to w ogóle nie skumała że powiedziała cos nie taktownie...
    Jak mi się nie uda zajsc do tej pory,to nie wiem jak wytrzymam psychicznie słysząc za sciana malego bobaska 😔 katorga psychiczna....

    Mam allegraki, ale nie chce żeby mi było smutno od rana haha :P a jednoczeście się karmić nadzieją, że może za wcześnie. Nawet miałam dziś pomysł zrobienia bety, bo byłam rano w enelu u okulisty, ale szybko stamtąd uciekłam :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 31 maja 2021, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Papillonek nie żebym Cię pospieszała, ale w środę testuję także zwalniaj brzucha haha :P
    Nie bolą mnie piersi, dziś plecy i brzuch też ok. Nic z tego nie będzie zapewne...
    No niestety cały czas dwupak 🤷‍♀️ Mojemu dziecku jest dobrze w brzuszku. Dzisiejsza waga 3700, przepływy dobre, wody dobre, więc teraz w środę na 13 jadę na ktg. Dopiero wtedy mają mi wyznaczyć termin indukcji, bo to według nich jeszcze za wcześnie, żeby malucha poganiać. Wracam do moich długich spacerów, wyciągam herbatkę z malin i jedziemy z tym koksem 🤣🤣🤣🤣

    Clausix, Juliet, awE lubią tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 31 maja 2021, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    No niestety cały czas dwupak 🤷‍♀️ Mojemu dziecku jest dobrze w brzuszku. Dzisiejsza waga 3700, przepływy dobre, wody dobre, więc teraz w środę na 13 jadę na ktg. Dopiero wtedy mają mi wyznaczyć termin indukcji, bo to według nich jeszcze za wcześnie, żeby malucha poganiać. Wracam do moich długich spacerów, wyciągam herbatkę z malin i jedziemy z tym koksem 🤣🤣🤣🤣

    Pewnie, że mu w brzuchu dobrze :D Zdrowy kawał chłopa :D to teraz 4 S - spacer, schody, sprzątanie i seks :P

    awE lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • awE Autorytet
    Postów: 415 401

    Wysłany: 31 maja 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix, ja cały czas mówię, że Ty przejmujesz brzuszek Papillonka, więc się dziewczyny dogadajcie 😄😉

    Alisek, nie lubię, ale wierzę, że najbliższy cykl jest Twój ✊✊✊

    Mama8latka, my za Ciebie trzymamy kciuki, a Ty nam "tylko" wysikaj te dwie kreski 😘

    A z ludźmi bez taktu chyba każda staraczka ma prędzej czy później taką sytuację.. I nawet jak się zbudowało "pancerz" na takie sytuacje, to nie znaczy, że nie boli.. jednak mamy w sobie więcej siły niż nam się wydaje.

    Udanego tygodnia 😘😘😘

    23.12.2020 - ⏸️ 🍀
    03.01.2021 - 💔6 tc
    04.01.2021 - pierwsza (i ostatnia) wizyta :(

    ---
    24.05.2021- sono-HSG - lewy jajowód drożny, prawy udrożniono
  • krolik Autorytet
    Postów: 2461 2128

    Wysłany: 31 maja 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka już miałam nakopać do tyłka za te czarne myśli, ale dobrze, że sprowadzona na ziemię zostałaś 😅 szanse są duże! :)

    Co do bratowej to... Mam taką koleżankę, ma jedno dzieckoz wpadki kilka lat temu i koleżance co teraz do ivf podchodzi, po 2,5 roku starań palnęła, że ona jakby chciała to pstryka palcami i jest w ciąży. No cos w niej nie jest, bo nigdy nie uważali, a wpadła, bo zaczęła brać euthyrox i wyrównała tarczyce. Ma niedoczynność stwierdzoną, ale nie leczy, kompletnie nieświadoma, że to jest duża przeszkoda, ale po co tak dowalac komuś innemu?nie kumam...

    Bebetka zazdroszczę 🥰🥰

    Juliet od skończonego 21 tc przysługują Ci w ramach NFZ wizyty u położnej. Szukaj i zapisuj się. Ja korzystałam, dużo mi to dało i potem na patronaż przychodziła do mnie. Żałuję tylko, ze w ciąży nie chodzilam do fizjourogin i tu też polecam. W tej bede chodzic, już jestem na lipiec do swojej zapisana. Polecam Ci z ćwiczeń Gosię Mostowska, Edytę Litwiniuk. Ja jeszcze ćwiczyłam z płytą Lewandowskiej, jezdzilam na rowerku stacjonarnym. Kasia Bigos ma też fajne ćwiczenia dedykowane kobietom w ciąży i profil na insta Pani_Fizjotrener.

    Mama8latka, Juliet lubią tę wiadomość

    03.2018 14tc 👼
    05.2019 🩷
    01.2022 🩷
    04.2026 🩷

    age.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 31 maja 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się pozbierać po tym wyjeździe 🙈 dziś cały dzień czuję ie wykończona i wszystkie czynności wykonywałam dziś mocno "na siłę"... Mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej 💓 jednak ciąża zmienia dużo w organizmie. Wyjazd okazał się dla mnie bardzo męczący.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Juliet Autorytet
    Postów: 3009 2695

    Wysłany: 31 maja 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    Juliet od skończonego 21 tc przysługują Ci w ramach NFZ wizyty u położnej. Szukaj i zapisuj się. Ja korzystałam, dużo mi to dało i potem na patronaż przychodziła do mnie. Żałuję tylko, ze w ciąży nie chodzilam do fizjourogin i tu też polecam. W tej bede chodzic, już jestem na lipiec do swojej zapisana. Polecam Ci z ćwiczeń Gosię Mostowska, Edytę Litwiniuk. Ja jeszcze ćwiczyłam z płytą Lewandowskiej, jezdzilam na rowerku stacjonarnym. Kasia Bigos ma też fajne ćwiczenia dedykowane kobietom w ciąży i profil na insta Pani_Fizjotrener.
    Dziękuję ❤ chętnie popatrzę 🥰 a co do położnej, to nawet nie wiedziałam 🙈

    Dh3Vp2.png

    31.01.21 - cień ⏸🍀 10dpo
    01.02.21 - ⏸ 🍀 11dpo
    03.02.21 - beta 44 🤞🥰 13dpo
    05.02.21 - beta 159 😍 ⬆️ 252% 15dpo
    19.02.21 - 9:30 - nasze pierwsze spotkanie ❤ Maleństwo 4mm z bijącym serduszkiem 🥰
    04.03.21 - kroplówki, dzidzia 1,39cm 😍
    06.04.21 - USG 12+4 🤞zdrowy bobasek 6,70cm 🥰 prawdopodobnie chłopiec 💙😍
    09.06.21 - USG 21+4 🤞Kazio waży 551 gram i jest zdrowym chłopcem 💙😍
    26.07.21 - 1340g 🥰💙
    13.08.21 - USG 30+5 🤞 synek waży 1989g
    07.10.21 - 3920g 💙
    13.10.21 - o 12:36 Kazio przyszedł na Świat 😍 4270g 59cm 💙

    03.2020 💔 9tc poronienie zatrzymane

    Starania od 04.2020

    Nasienie:
    Koncentracja 29,94 mln/ml (> 15mln/ml) ✔
    Całkowita liczba 128,74 M/próba (> 39 M/próba) ✔
    Ruch postępowy 58,49% (> 32%)✔
    Ruchome 70,28% (> 40%) ✔
    Morfologia 2% (> 4%) ➖
    Zwiększona lepkość ➖
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7023 5830

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Nie mogę się pozbierać po tym wyjeździe 🙈 dziś cały dzień czuję ie wykończona i wszystkie czynności wykonywałam dziś mocno "na siłę"... Mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej 💓 jednak ciąża zmienia dużo w organizmie. Wyjazd okazał się dla mnie bardzo męczący.

    Ja wczoraj wróciłam ze spaceru, zjadłam i o 19 padłam na twarz, wstałam o 22 na siku i spałam do rana 😂

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Achna Autorytet
    Postów: 1368 1954

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix a gdzie teścik? 😁 😁 😁

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to samo chcialam zapytać Clausix 😊😊😚

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix, właśnie, gdzie teścik? Nie mów, że jednak nie testowałaś?
    A co do Twojego padnięcia, to każdy czasami potrzebuje odpocząć. Ja w sumie trochę przez siłę staram się jednak coś robić, chociaż w sumie... Kiedy odpocząć jak nie teraz? Później niż nie będzie tak łatwo o beztroski sen 🙈

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka teraz odpoczywaj ile tylko możesz 🥰 spij sobie do której potrzebujesz , bez wyrzutow, rób drzemki . Ciaza ma swoje przywileje 🥰
    Bo poooznieeeej to Ty się już nie wyśpisz 🤣🤣 no chyba że bobasek bedsie taki z tych ładnie śpiących 😊😊😇

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    Bebetka teraz odpoczywaj ile tylko możesz 🥰 spij sobie do której potrzebujesz , bez wyrzutow, rób drzemki . Ciaza ma swoje przywileje 🥰
    Bo poooznieeeej to Ty się już nie wyśpisz 🤣🤣 no chyba że bobasek bedsie taki z tych ładnie śpiących 😊😊😇
    Podobno oboje z mężem jako niemowlęta byliśmy śpiącymi aniołkami, więc jest nadzieja 😁
    Moja siostra ma 2 córki i ta starsza (3latka) budzi się częściej niż ta młodsza (skończone 5miesiecy).
    Nie ma chyba na to reguły, ale nadzieję mogę mieć 😁😁😁
    Mnie dziś czeka sterta prasowania, bo znów mamy krótki wyjazd (ostatni w najbliższym czasie) no i chyba dla umilenia sobie tego czasu włączę sobie jakiś stand up 😁 ostatnio zetknęłam się z Olą Szczęśniak i jestem nią zachwycona 😂 Laska ma takie teksty, że na serio kulałam się ze śmiechu jak jej słuchałam.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • bambusek93 Autorytet
    Postów: 432 446

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio się mało udzielam, ale czytam namiętnie codziennie ❤️

    Clausix Kochana robisz napięcie, wszystkie z niecierpliwością czekamy na Twój teścik ☺️ i oczywiście mocno trzymamy kciuki 🥰

    Bebetka śpij tyle, ile Twój organizm potrzebuje. Nie żałuj sobie 😉 u nas praktycznie codziennie jest drzemka po obiadku 🥱

    Mama8latka współczuję Ci takiej bratowej. Na szczęście moja - obecna tu - Klaudia2158, zawsze mnie wspierała i dawała kopa do dalszych działań w staraniach ❤️

    Juliet czujesz ruchy małego? U nas jeszcze, choć ostatnio miałam wrażenie, że mała zaserwowała kopniaka, ale to chyba jednak było złudzenie :)

    awE, Achna, Alisek - mocno trzymam kciuki i wierzę, że się uda w końcu ❤️

    królik, Papillon ku, Juliet, Bebetka wszystkiego dobrego dla Waszych dzidziusiów w dniu ich święta ❤️

    Bebetka93, nick nieaktualny, Clausix, awE, krolik lubią tę wiadomość

    iv09hdgernzbn7dp.png

    10.2019 początek starań
    05.06.2020 poronienie samoistne w 6tym tygodniu👼💔

    14.02 ❣️⏸️❣️
    15.02 Beta hCG 205,6 mIU/mL
    17.02 Beta hCG 480,0 mIU/mL
    22.02 Beta hCG 4320,0 mIU/mL
‹‹ 696 697 698 699 700 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ