Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩
Odpowiedz

Bo i dla nas wyjdzie słońce 🤩

Oceń ten wątek:
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 03:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od.3 już nie mogę spać, a kazali się nam wyspać 🤦‍♀️ Brzuch troszkę cmi, ale to raczej nie kwestia jakiś postępów, chociaż bardzo bym chciała.
    Patrzcie na moją stopkę 🙈
    My z dziewczynami na sali się śmiałyśmy, że te nasze dzieciorki nie wychodzą przez Polski Ład 🤦‍♀️ nie chcą na to patrzeć i siedzą w brzuchach, 😅

    Kate1811 lubi tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka jak tam rano? Jakiś postęp jest?

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka może.juz na porodówce 🥰

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak 😀✊🏻❤️

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Achna Autorytet
    Postów: 1369 1954

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciotki czekają 😁😁😁😁

    04.11.2021 ⏸️🍀
    28.06.2022 Blanka 🥰 Julia 🥰


    👼11.2020r. 11tc💔

    👱‍♀️ 29 lat
    3dc:
    AMH- 5,53
    Tsh-1.55-->2,1 -->1,73-->2,02
    Lh-7.78-->6,84✔️
    Fsh-7.48-->8,57✔️
    Estradiol-59.54--> <20 ❌
    Prolaktyna-11.45--> 7,17✔️
    Testosteron-0.27✔️
    👱‍♂️29 lat
    morfologia 4 %--->5%✔️
    Koncentracja 58.70 mln/ml --->88.61mln/ml✔️

    “Dalej. Otwórz drzwi, o których mówiono, że nie da się ich otworzyć. Tam czeka życie”
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1619 615

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka czuwam ☺️ zaglądałam nawet w nocy 🙈

  • Luna13 Przyjaciółka
    Postów: 133 33

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje myśli też tu krążą bebetka jesteśmy i czekamy :D

    Starania od listopad 2020
    Kwiecień 2021 puste jajo :( 9tc
    Lipiec 2021 wykryta ureaplasma - starania wstrzymane
    Czerwiec 2022 ureaplasma - pokonana
    Lipiec 2022 laparoskopia - torbiel 10cm
    Endometrioza IIIst.
    Sierpień 2022 stan zapalny endometrium
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5915

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za napięcie haha wszyscy siedzą i odświeżają :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • pani_sztygar Ekspertka
    Postów: 195 79

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, niechże ta kobieta już urodzi :DDD Niecierpliwię się :D

    01.22 - cp (6tc)
  • Clasiia Autorytet
    Postów: 2477 2363

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że Bebetka wróci tu z dobrą nowiną a nie, że np. odsypiała nockę 🤣 a my tu takie zniecierpliwione 😁
    Bebetka czekamy na dobre wieści ❤️

    👩‍💼 30 lat
    10/2021 💔 cp i usunięty prawy jajowód
    🧔 36 lat
    Wszystko ok

    🍀02/2022 START IVF
    17.03.2022 punkcja - 7 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    I 09.04.2022 transfer blastki 4.1.1 🍀
    10dpt - beta 486
    14dpt - beta 3286
    01.01.2023 12:00 Łucja 58cm 4240g❤️
    age.png

    II 30.01.2024 transfer blastki 4.1.1 🍀
    9dpt - beta <0,20 odstawienie leków ☹️

    🍀04/2024 START II IVF
    17.04.2024 punkcja - 11 dojrzałych -> 6 do zapłodnienia (wymogi) -> mamy ❄️❄️
    III 07.08.2024 transfer blastki 4.1.2 🍀
    10dpt - beta 130
    12dpt - beta 284
    30.04.2025 19:00 Aleksander 56cm 3300g❤️
    age.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też cały czas zaglądam ale wyglada na to, że się zaczeło 🤩

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama jak się trzymasz?

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5915

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już PMS dziś wjechał na grubo... puściłam Queen na pół biura i śpiewam, żeby nie zacząć zabijać hahaha :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    U mnie już PMS dziś wjechał na grubo... puściłam Queen na pół biura i śpiewam, żeby nie zacząć zabijać hahaha :P
    U mnie to samo dziś mój mąż obrywa dosłownie nawet za oddech 😂

    Clausix lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4837 3216

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chyba faktycznie coś się dzieje bo długo się nie odzywa 😉

    Kate dzięki że pytasz , MYŚLĘ że jak na ten moment to chyba dobrze się trzymam ,mam trochę obowiązków teraz i spraw ,to tu pojechać to tam to głowa zajęta

    Kate1811 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Nins Autorytet
    Postów: 879 501

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba też PMS idzie, bo wczoraj ryczałam sobie wieczorkiem, w sumie chyba bez powodu, nie jestem pewna :D

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na szybko.. 14 godz na porodówce, pełne rozwarcie ale mała nie mogła dobrze się wstawić..
    Cesarka.
    Wymierxyli ją na 3800.
    Eliza, 59cm, 4300g, 21:59 11.01.2022

    Izaja, pani_sztygar, Dominika96, bambusek93, MayMasza, Achna, Clausix, Kate1811, hannah_92, Miphuhiz, Mama8latka, Nins, Juliet, Alisek93 lubią tę wiadomość

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Izaja Autorytet
    Postów: 821 292

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Ja tylko na szybko.. 14 godz na porodówce, pełne rozwarcie ale mała nie mogła dobrze się wstawić..
    Cesarka.
    Wymierxyli ją na 3800.
    Eliza, 59cm, 4300g, 21:59 11.01.2022


    ♥️♥️♥️♥️♥️Ogromne gratulacje Bebetka! 😗
    Jak znajdziesz czas i siłę, to daj znać jak się czujesz, jak Eliza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2022, 00:54

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

    35 lat
    Starania 09/2020
    30.09.2021- histeroskopia, usunięcie polipa
    Dwurożna macicy 😞 wykluczone
    Niedoczynnosc tarczycy- hormony uregulowane
    11.12.2021- niedrożne jajowody
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1619 615

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 02:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka 💗 gratulacje! ❤️

    Bebetka93 lubi tę wiadomość

  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2858 1743

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawka... 4030 waży. Nie mam jej przy sobie po tej cesarce 🥺 tak mi źle, ale nie miałabym siły po tej batalii... Wiecie,. To jest dramat i trauma jak masz przez ponad 2 godziny pełne rozwarcie i główką nie może wejść jak powinna do miednicy... Wszyscy mówili mi, że jestem dzielna, łącznie z panią Anastezjolog przed cięciem... No ale powiem Wam, że boję się drugi raz rodzić 🥺

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
‹‹ 967 968 969 970 971 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ