X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ból lewego jajnika....
Odpowiedz

ból lewego jajnika....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 16 marca 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co może oznaczać ból lewego jajnika...mocny ból, kucie?

    natalkaa86
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy ten ból jest ciągły czy tylko podczas określonych czynności? Masz go podczas @ czy w ciągu całego cyklu?

    1usaej28ly44zrzp.png
  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 17 marca 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy nie miałam tego bólu, nawet przed ani w czasie @.
    najbardziej kuje jak chodzę, jednak jak siedzę też sporadycznie czuje ukucie...

    natalkaa86
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 17 marca 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej by bylo wybrac sie do gina- lepsze to niz stawianie diagnoz na wlasna reke ;)

    1usaej28ly44zrzp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból może oznaczać jajeczkowanie albo zbliżającą się @, u mnie ból utrzymywał się po owulacji i jak się okazało bolało później z powodu zagnieżdżania się jajeczka. :)

    Konwalia, martyna1989, rybka, Majaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi przez 4dni po owulacji bolal brzuch, to normalne?

  • MADZIA987 Przyjaciółka
    Postów: 92 29

    Wysłany: 25 marca 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie od 4 dni po owulacji do tej pory czyli juz 5 dobe boli brzuch takie palace uczucie i jajniki czasem kuja

    MADZIA987
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jetem tu od niedawna, mam pewien problem a w zasadzie to obawy mianowicie mierze sobie temperature w tym cyklu po raz pierwszy i nie od początki cyklu mój cykl poprzedni trwał 33 dni(pierwszy po odstawieniu tabletek). 18 dnia cyklu zaczął delikatnie momętami kuć mnie lewy jajnik, 19 i 20 był mocny ból prawgo jajnika, ovu pokazuje mi, że owulacja miała miejsce 19 dnia. 15, 16, 17, i18 dnia cyklu współżyłam z mężem. Od 21 dnia cyklu mam bóle lewego jajnika zreguły przy siedzeniu, chodzeniu i wysiłku fizycznym i ten ból mam cały czas. Czy ktos może wie co mi może być? Mam wizyte u gin jutro po południu ale pomyślałąm sobie że może ktraś z was miała cos podobnego... Obawiam sie torbieli wiec help:/

    sylwia1808
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Ból może oznaczać jajeczkowanie albo zbliżającą się @, u mnie ból utrzymywał się po owulacji i jak się okazało bolało później z powodu zagnieżdżania się jajeczka. :)

    sylwia1808 ja w jednym cyklu miałam ostry ból jajnika. Jak zakuło to aż się uginałam w pół. Pytałam o to moją gin. Powiedziała, że to żadna anomalia. W następnym cyklu już tak nie miałam.

    sla.s czy jeżeli nie jest to dla Ciebie trudne, to czy mogłabyś opisać ból jajnika z powodu zagnieżdżania się jajeczka? Bolały Ciebie oba jajniki, czy jedno?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19 i 20 tylko prawy a od 21 tylko lewy ale tak inaczej niz prawy, jak już wcześniej wspominiałam przy poruszaniu się i przy wisiłku, dzisiaj troszke mniej mnie boli ale wczoraj było promieniowanie po całym podbrzuszu idace wyraźnie z lewego jajnika, no nic do jutra juz blisko zobacze co mi gin powie....

    sylwia1808
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dam, ps. dzieki za odpowiedź:)

    sylwia1808
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem juz po wizycie u gin, na usg nic nie było widać lekaż powiedział, że wszytstko jest wprządku wiec w zasadzie nie wiem co o tym mysleć... a co najlepsze przestało mnie już prawie bolec wiec chyba ok...

    sylwia1808
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się o dzidziusia:) Owulację miałam 22 dc z prawego jajnika, a teraz boli mnie raz prawy a raz lewy jajnik. Tylko, że lewy rzadziej i krócej, ale bardziej intensywnie, a prawy prawie ciągle czuję, ale łagodniej, nie wiem o co chodzi, może Ktoś mi pomoże? Teraz mam 28 dc.
    Dzięki.

    eg
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć my też staramy się o maleństwo :)
    Owulke miałam 19 dc ( cykle zwykle 33 dni) od 22dc do teraz czuje na przemian jeden bądź drugi jajnik,uczucie "ciągniecia" ale głównie lewego no i ten dziwny ból od pępka w dół, od 22 dc biore Duphaston, więc może to właśnie po nim.

    Pozdrawiam
    :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbrzusze też mnie boli, ale lekko, nie jest to jakiś straszny ból, po prostu czuję. A jajniki na zmianę, jestem 7 dni po owulacji i czekam.
    A Ty Ania_84 ile jesteś dni po? Kiedy będziesz testować?
    Pozdrawiam

    eg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) u mnie klucia w jajnikach to oznaka owulacji, raz z prawego raz z lewego:) właśnie teraz kluje mnie lewy;)

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ból jajnika taki ciągły, ciągnący i kłujący (prawego akurat) miałam podczas owulacji, a później przy zagnieżdżaniu jajeczka. Przy zagnieżdżaniu jajeczka ten ból był dość uciążliwy i trwał 2 dni, a później przez 3 dni miałam plamienie implantacyjne.

    Z resztą zawsze przy owulacji bolał mnie raz lewy raz prawy jajnik.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja jestem aktualnie 10 dzień po owulacji - owulacje miałam 1 sierpnia po zastrzyku, więc chyba raczej to nie ból owulacyjny - choć ja osobiście takiego nie mam :)
    Wczoraj wieczorem miałam uczucie jakby mnie ktoś ciągnął od pępka w dół, już nawet jajniki przestały kłuć, choć od czasu do czasu jak siadam to je po prostu odczuwam.
    Duphaston kończę we wtorek a z wyliczeń wychodzi że w środę mam mieć @, i właśnie nie wiem, jak to jest po duphastonie czy mimo wszystko powinnam dostać normalnie @ czy może się opóźnić, lekarz tylko mi powiedział że dla pewności jeśli w środe sie nie pojawi @ to żebym zrobiła bete. W sumie to mój pierwszy stymulowany i pod monitoringiem cykl na CLO, Ovitrelle i duphastonie. byliśmy przygotowywani do inseminacji , ale z racji kochanego szefa męża, który nie pozwolił mu się nawet spóźnić;/ próbowaliśmy "normalnie " :D
    Właśnie próbuje sie dowiedzieć kiedy najlepiej zrobić tą bete- ale chyba zrobie tak jak lekarz powiedział :)
    Szczególnie że powiedział że jakby wyszła pozytywnie to odrazu mam przyjść.
    więc testowanie - środa :) o ile nie przyjdzie @ :)

    Pozdrawiam
    Ania :))

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam mieć owulację to też mnie boli jeden jajnik (przeważnie prawy, lewy rzadziej). Owulację miałam 3 sierpnia i z tym dniem ból ustąpił. Po paru dniach pojawił się natomiast ból tych jajników (w II fazie nigdy tak nie miałam) raz lewy raz prawy. Też mam ból podbrzusza, takie ciągnące w dół i czuję się wzdęta. Nie chcę się nakręcać, ale będzie chyba dzidziuś. Tylko dziwne to jest dla mnie, ponieważ w pierwszej ciąży nie miałam żadnych takich objawów, nic mnie nie bolało. Gdybyśmy nie planowali dziecka to nigdy nie pomyślałabym, że jestem w ciąży.
    To czekam za Twoim wynikiem :)
    Trzymam kciuki za zielone.
    Ja zatestuję może w czwartek, ale testem paskowym o czułości 10.
    Pozdrawiam

    eg
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ