X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ból miesiączkowe 5 dni po owulacji.
Odpowiedz

ból miesiączkowe 5 dni po owulacji.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie chcę ale śmieję się, że wolę Odettę od Zuzi polskiej :) Co innego Susanna <3

    Lipa clo bez monitoringu

  • ana-83 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 24 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki! W kwestii tego bólu na kilka dni po owulacji to ja tak miałam i okazało się, że jestem w ciąży. Tak naprawdę bolał mnie brzuszek od 6-7dnpo az do terminu spodziewanej @, tyle, że w dniu @ był na tyle silny że sięgnęłam po Nospę i biegałam co chwila sprawdzić czy już jest :-/ ...no ale nie przyszła, a 2 dni po terminie test wykonany z moczu popołudniowego (nie mogam wytrzymać ;-) ) ukazał od razu dwie grube krechy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ana, no ja też miałam bóle w cyklu w którym byłam w ciąży ale też kiedyś miałam a nie byłam (wiążę to z torbielą) także jest szansa :)

    Agika, jeszcze kilka dni ledwie i będziesz wiedzieć :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2016, 12:54

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 24 listopada 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, jeszcze kilka dni i sie dowiesz :) A moze jednak.

    A ja dostalam wyniki meza przez telefon. UK hah! Jakis doktor z hinduskim akcentem powiedzaial, ze nie jest zle, ale dobrze tez nie. No pelen profesjonalizm. Jutro ide po wynik (normalnie nie chca dac nawet), bo nakrzyczalam na niego, ze chce kartke z cyferkami :P

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie gbury ! :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewuszki. Rozmawialam dzis z kolezanka, powiedziala mi ze bardzo mozliwe ze po prostu tego 5 dnia po owulce byla implantacja, bo dzis 8 dzien a mnie nadal ciagnie tak dziwnie podbrzusze jakby jakies skurcze to byly, i wzdety brzuch strasznie, myslicie zemoglabym zrobic test 8 dni po pregnylu?to tez 8 dzien po owulacji bo pekly tego samego dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo pregnyl czy ovitrelle będą do 10 dni wykrywalne i podejrzewam, że byłby pozytywny ale od leku a nie ciąży. Jeśli była implantacja to hcg zarodek wywarza 48 godz później ale jest wtedy niskie wiec najlepiej za 3 dni zatestuj

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ