X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ból miesiączkowe 5 dni po owulacji.
Odpowiedz

ból miesiączkowe 5 dni po owulacji.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a tak sięjuż cieszyłam żemoże coś z tego wyjść.. pękło 6 jajeczek. Dzisiaj dopiero 5 dzien po owulacji a mnie boli brzuch jak na miesiączkę :( nie rozumiem dlaczego tak wcześnie, czy spotkało Was kiedyś coś takiego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny proszę o pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ze masz bole @ 5 dni po owulacji to jeszcze o niczym nie przesadza. dziewczyny w cyklach ciazowych mialy objawy typowo @ wiec glowa do gory!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam bóle w cyklu z @ i w cyklu z ciążą..także to niczego nie przesądza.

    Aż 6 pękło? Miałaś zastrzyk? Jakiej wielkości były?
    Ja jestem na clo i czekam na monitoring dzis

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam4 pekly bo 2 byly na 2 jajniku, biore etruzil bo CLO cos slabo dzialalo a troche szkodami czasu marnowac. wielkosc to z tego co pamietam 19,19,5,20, 21, 22, 23.Ktory to woj cykl na wspomagaczach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 15:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem ale 5 dni po owulacji? nie rozumiemnic, tak wczesnie nic nie czulam, w ciazy tez nigdy nie bylam..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy z clo, wcześniej zaszłam bez żadnej pomocy.
    Miałam w 6 dc 7 pęcherzyków od 8-9 mm a endo 6,4 mm
    Niedługo mam monitoring

    Przy tylu pękniętych masz sporą szanse!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super sie zapowiada ijak sie podzielily pecherzyki poile na kazdym jajniku? oby wszystkie pekly

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 na prawym i 3 na lewym, takie z tych 8-9 mm ale były jakieś małe widoczne które już nie rosną...jak myślisz na ile jest szansa? AAA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wychodzi na to że urosną pond 20 cm byczki bo rosna kolo 2 mm na dobe.. jaka jest szansa..nie wiem.J astaram sie bardzo dlugo mam PCO iboje sie tylko tego ze slyszalamwiele razy ze po clo, Femarze, Etruzilu itd ciąże są bardzo ryzykowne i jest duze prawdopodobienstwo poronienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam obawy co do clo, a jedno poronienie juz za mną, także doskonale cie rozumiem. Który to twój cykl ze stymulacją?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo mi przykro, niestety musimy się z tym liczyć... dlatego boje się trochę stymulacji a trochę cykli z nią jużprzeszłam

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika ja jestem na clo drugi cykl teraz i tez mnie brzuch boli byle kiedy. Wczesniej bralam clo 4 miesiace, rok temu. Brzuch boli, cycki bola, jajniki bola, wszystko boli ogolnie, takze tego :) Przy tylu jajeczkach szanse masz spore, czekaj spokojnie (powiedziala najwieksza panikara na forum :P). Trzymam kciuki :)

    SusannaDean strasznie mi przykro... tak sie ucieszylam juz. Ale jakos tak sie zawsze usmiecham, jak Cie widze gdzies. Kocham Kinga ;) P.S. Jak jakims cudem zrobimy corke, to bedzie Susanna wlasnie. A ze my w UK, to przejdzie.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kati:) wiesz ja juz przeszlam kolo 10 cykli z femara i nigdy nie bolal mnie brzuch tak jakbym miala dostac ten przeklety okres, wszystkiepekly ale nic z tego nie bedzie, moj mazma tylko 20 % w miare poruszajacych sieplemnikow (tak wyszlo na wrogosci sluzu) a Tobie jak rosna jajeczka poCLO?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    agika ja jestem na clo drugi cykl teraz i tez mnie brzuch boli byle kiedy. Wczesniej bralam clo 4 miesiace, rok temu. Brzuch boli, cycki bola, jajniki bola, wszystko boli ogolnie, takze tego :) Przy tylu jajeczkach szanse masz spore, czekaj spokojnie (powiedziala najwieksza panikara na forum :P). Trzymam kciuki :)

    SusannaDean strasznie mi przykro... tak sie ucieszylam juz. Ale jakos tak sie zawsze usmiecham, jak Cie widze gdzies. Kocham Kinga ;) P.S. Jak jakims cudem zrobimy corke, to bedzie Susanna wlasnie. A ze my w UK, to przejdzie.
    Dzięki:*********

    Teraz jest pozytywnie bo dziś nowe wieści, 10 dc endo 11,4mm !!!! dwa pęcherzyki szykujące się po 16 mm na obu jajnikach :D Jest dobrze!

    Właśnie właśnie Susanna lepiej niż swojska Zuzanna, dlatego u mnie nie będzie córy Zuzi...prędzej Odetta ha ha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    hej Kati:) wiesz ja juz przeszlam kolo 10 cykli z femara i nigdy nie bolal mnie brzuch tak jakbym miala dostac ten przeklety okres, wszystkiepekly ale nic z tego nie bedzie, moj mazma tylko 20 % w miare poruszajacych sieplemnikow (tak wyszlo na wrogosci sluzu) a Tobie jak rosna jajeczka poCLO?
    mój ma ruchliwość 24 % ale ilość 180 mln/ml...a u was jak inne parametry.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rany BOSKIE, GDZIE ON ICH AZ TYLE NAPRODUKOWAL...??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha tego nie wiem w probce mial 320 mln a tylko 4 dni abstynencji hehe ;)))

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak juz pisalam jestem w UK. 27 cykl sie wlasnie konczy. Dopiero co sie dobilam do gina niedawno. Nie mo-ni-to-ru-ja po Clo w tym zakichanym kraju, wiec nie wiem co mi rosnie, czy w ogole rosnie i kiedy i jakie duze i ileeee. No.
    Trzymajcie kciuki, bo jutro wreszcie dostaniemy wyniki mezowskie :)

    SusannaDean na pewno chcesz Odette? :P Zarazilam znajomego Mroczna Wieza na tyle, ze na jej podstawie pisal prace magisterska z anglistyki hehehe

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katkurcze jak to? przepisują clo bez monitoringu? amialas jakas wizyte w ogole? jajniki czyste? czy cos wskazuje na PCO?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ