X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból piersi po owulacji
Odpowiedz

Ból piersi po owulacji

Oceń ten wątek:
  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 2 października 2015, 20:02

    aiszza1
  • mili88 Koleżanka
    Postów: 56 11

    Wysłany: 9 września 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a co z bólem piersi, który utrzymuje się po miesiączce?
    U mnie z tym bólem było różnie. Bywały cykle, gdzie piersi w 2 fazie miałam bardzo bolesne i nabrzmiałe, ale bywały i takie, gdzie w ogóle tego bólu nie było.
    W ost. cyklu ból się pojawił na kilka dni przed miesiączką, natomiast był to ból kłujący jakby od klatki piersiowej. Same piersi nie były nabrzmiałe. Dziś jest 11 dc, a kłucie, mimo, iż delikatne, jest wyczuwane nadal. Czy to także szalejąca prolaktyna?

    08hk3iv.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 18 października 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podtrzymuje temat - czy bol piersi po miesiaczce moze oznaczac jakies zaburzenia hormonalne? To samo tyczy sie boli poersi i mega klucie jajnikow w okresie okoloowulacyjnym? Juz nie mam sil jestem cala spieta

    Natka1109 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Dominika_89 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 25 listopada 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    pierwszy raz bardzo bolą mnie piersi od okolic owulacji.
    Dziś czułam nawet podczas jazdy samochodem, na nierównej drodze..
    Zawsze przed okresem bolały ale nie aż tak. I dodatkowo te widoczne żyłki co jakiś czas. Miałyście podobnie ? Jaka przyczyna.

    pozdrawiam

  • Dominika_89 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 26 listopada 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    dziękuje za nadzieję ;)
    Naprawdę dawno nie czułam takiego bólu. Piersi bolą od owulacji ale teraz tydzień przed okresem wyjątkowo mocno.

    No nic, muszę poczekać tydzień do testu ;)
    Pewnie nie wytrzymam i pierwszy zrobię w poniedziałek. Okres powinnam dostać (oby nie) 2.12

    pozdrawiam

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 26 listopada 2016, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja po owulacji mam mocno bolące piersi. Zawsze.
    Żyłki tez są widoczne bo piersi są nabrzmiałe. W ciąży nie byłam i nie jestem. Dla mnie to żadna przepowiednia....

  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 listopada dostalam okres.... Po owulacji bardzo bolaly mnie jajniki.... Prawy najbardziej.... Mam rozpulchniona macice... Bialy sluz.... Boli mnie glowa codziennie :( piersi bola i swedza ach doszukuje sie objawow ale mysle ze okres zas przyjdzie :( temp w pochwie mieze o roznych porach dnia 37,4 temp ciala 36,4 a zawsze mialam 35

    Małgorzata
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia może zbadaj prolaktynę, u mnie bolące piersi były spowodowane hiperprolaktynemią,nadmiar prolaktyny uniemożliwa zajescie w ciązę. od kiedy zbijam prl bromergonem ból pieri po owu odszedł aż w szoku byłam, bo zawsze po zakonczonej owulacji czułam piersi :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odp to do ginekologa powinnam isc tak.... Nigdy nie badalam

    Małgorzata
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idziesz na krew i mówisz że chcesz zbadać prolaktyne i tyle :) prl to bardzo czuły hormon, trzeba zbadać na czczo, dzien wczesniej nie można współżyć i nie przemeczac się i najlepiej niestresowac :) zobaczysz jaką masz, jeśli wyjdzie wysoka to wtedy do gina, powinien coś przepisac na zbicie

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok tak zrobie dziekuje.... A moze Sie udalo i jestem w ciazy ochhhh tak bym chciala

    Małgorzata
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 28 listopada 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Kobiety, czy ktoś potrafi ocenić wyniki? Wizyta u lekarza dopiero za 3 tygodnie, będę robić jeszcze glukozę i estradiol.
    TSH 3cia generacja - 0,910
    Progesteron - 10,12 (badanie w 23 dniu cyklu)
    Testosteron - 38,81
    Prolaktyna - 12,94

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia OBY!!!! :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwi mnie moja temp podwyzszona nigdy nie mialam takiej temp i glowa dokladnie czolo mnie boli codziennie dwa dni po owulacji bolal mnie bardzo jajnik prawy... W pracy caly dzien tak mnie ciagnal a wogole to ciagle bym spala

    Małgorzata
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który masz dzien po owulacji ?

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana... 9 dzien moja macica jest bardzo rozpulchniona :/

    Małgorzata
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 28 listopada 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie bym Ci nakazywała odczekać 3 dni i kupować test ale....ja tez jestem 9dpo i przysięgłam sobie że do terminu okresu nie zrobie testu <crylol> :D nie namawiam do złego, bo nawet jesli jest ciąża to nie musi wyjsc 12dpo na tescie :)

    z szyjką macicy opinie są podzielone, raz czytam ze nisko, raz ze wysoko, raz ze twarda araz ze rozpulchniona. Trzymam kciuki żeby to były objawy ciążowe :)

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 28 listopada 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby te nasze bolące piersi były oznaką ciąży! :D Choć wiadomo, różnie bywa. Mnie dziś też zaczęły pobolewac (20dc), zobaczymy co z tego będzie :)

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dziekuje ci za odp... Poczekam nie nastawiam sie na ciaze bo zas sie rozczaruje ale znam swoj organizm... Dziwnie sie czuje:) zobaczymy

    Małgorzata
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 28 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta piec dni okres.... Mam nadzieje ze nie przyjdzie

    Małgorzata
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ