X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból piersi po owulacji
Odpowiedz

Ból piersi po owulacji

Oceń ten wątek:
  • Edziorro Koleżanka

Wysłany: 28 listopada 2017, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia262626 wrote:
    Ta piec dni okres.... Mam nadzieje ze nie przyjdzie
    Trzymam kciuki :)

Gosia262626 lubi tę wiadomość

hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • Gosia262626 Koleżanka

Wysłany: 29 listopada 2017, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci... Dzis Jak sie mylam mialam sluz bialy kremowy pomieszany ze sluzem przezroczystym lekko ciagnacym sie Jak plodny bylo go sporo przy samej szyjce macicy???

Małgorzata
  • angelakujawska118 Nowa

Wysłany: 14 grudnia 2022, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mam taki bol zaraz po owulacji już 6mirsiac staramy się o dziecko i nadal nic. Lekarz powiedział ze będzie problem bo mam macice tylo zgieta

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 grudnia 2022, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam tylkozgiecie ale to wcale nie ma wpływu to żadna wada ani nic to kobiety z przodozgieviem tez powinny mieć problem....

• JK Nowa

Wysłany: 15 lutego 2023, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie słyszałam, że jakby droga jest bardziej zawiła czy coś, ale żeby od razu uznać, że to jakiś wyznacznik trudności? Przyznaje, że to juz drugi raz słyszę, ale nigdy od lekarza. Zapytam jak będę szła do nowego.

• Mainlylife Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2023, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma tylozgięcie i zaszłam w 2 cyklu starań.

👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅

🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml

25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨

age.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ