X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ból stawów przed okresem
Odpowiedz

Ból stawów przed okresem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalciaaaaaaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 września 2022, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 2-3 dni przed każdym okresem bolą mnie rożne stawy (kolana, barki, łokcie, palce u rak).. któraś z Was ma podobnie? Z czego może to wynikać?

  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1414 1584

    Wysłany: 22 września 2022, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Mnie strasznie kolana napierdzielały i czasami nadgarstki. Robiłaś jakieś badania? CRP, OB, morfologię? Ja robiłam i wszystko akurat w tych ok.
    Myślę, że u mnie to przez zespół antyfosfolipidowy + moja babcia miała problem właśnie ze stawami.

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • Natalciaaaaaaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 września 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, te badania też są u mnie ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ