X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak bety w 12 d po
Odpowiedz

Brak bety w 12 d po

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia888 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 września 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Jestem w 26 dniu cyklu , 14 dc wieczorem przyjęłam zastrzyk z ovirelle na pekniecie; mialam 3 pecherzyki na usg. Starania o dzidzie 14-17 dc. Mialam wrazenie ze mam objawy : podeyzszoba temp, bol piersi. Niestety dzis beta wyszla mi mniejsza niz 0.100 a wiec negatywna. Czy jest jeszcze szansa ze to za wcześnie? Czy któraś z Was tez tak miala a później okazało się ze ciąża byla? Pewnie sie ludze...ale nadzieja mnie nie opuszcza:)

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 28 września 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dni trwają z reguły Twoje cykle? Ja miałam tak,że 32 dc betę miałam 0, a 34 dc już 17( ciąża okazała się pustym jajem płodowym, no ale to zupełnie inna sprawa). Moim zdaniem szansa jeszcze jest:)

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Misia888 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 28 września 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj 32 dni:) chciałabym bardzo :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ