X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Brak ochoty na serduszkowanie
Odpowiedz

Brak ochoty na serduszkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja u siebie od jakiegoś czasu obserwuje totalny spadek libido ;(
    Czy któraś z was tak miała?
    Podejrzewam że to hormony.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak mialam ale dlatego sze sie spinalam.. ze trzeba .. ze to juz ;)

    Moze czas sie zrelaksowac.. zadbac o siebie, partnera, nie koniecznie konczac na jednym :)
    Z tego co kojarze to estrogeny odpowiadaja za poped :) moze tu warto cos poczytac ewentualnie powiedziec o tym lekarzowi :)
    Moze jakas joga, akupunktura :) basen ..:) wspolne spacery :) gotowanie ;) wylaczenie mysli o dziecku :)

    U nas pomgla niestety.. diagnoza - brak plemnikow..przestalismymyslec o dziecku rozpoczal sie nasz etap wsparcia badan ale przy okazji okryslismy siebie na nowo :)
    Nie raz warto na jakis czas odpuscic..i skoncentrowac sie tylko na sobe na wzajem :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dzięki za odpowiedź ;)

    Wiesz co, ja w tych całych naszych staraniach miewałam różne okresy - raz się spinałam bardziej raz mniej. Też różnie bywało między nami. A teraz jest w sumie całkiem dobrze, i ja chyba nie jestem tak jakoś bardzo spięta tymi staraniami. Tzn. na pewno jestem... i kiedy mam dni płodne to nie potrafię nie myśleć o tym. Ale w pozostałe dni miesiąca seks w ogóle nie przychodzi mi do głowy. Takiego braku zainteresowania seksem u siebie jeszcze nie widziałam.

    Na pewno wspomnę o tym lekarzowi przy najbliższej wizycie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 17:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam od jakiegos czasu spadek libidio, spowodowany przeziebieniem, potem grypa, wiec nawet jak mialam owulacje to nie serduszkowalam w tym czasie, wiec w sumie ten cykl spisuje calkiem na straty. Najpierw musze wydobrzec :) Pytanie czy bierzesz leki? Ile jestes ze swoim facetem i czy masz siłe na seks. Czasami przy roznych lekach, pracy, i dlugoletnim stazu odechciewa sie seksu i trzeba zrobic przerwe, pozniej ochota wraca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 17:37

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspomnij bo moze spadl jakis hormon i trzeba no podreperowac :)

    moze jakies olejki afrodyzjaki ;) nie wiem dokladnie co z czym sie jje .bo u nas w sumie byl odwrotny problem bo byl u meza - a ja zawsze sie wkurzalam ze on niechce jak to juz byly te dni ..ale teraz okazalo sie dlaczego tak jest :) i jest juz lepiej :)

    Zycze Wam powodzenie i zeby ogien namietnosci powrocil :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOowłąsnie nie pomyslalam o lekach :)
    U mnie np przedz dluzszy czas jak cofne sie kilka lat wstecz po pierwsz e wplynelo odstawienielwkow na tarczyce a po drugie moje leki na padaczke.. odkad zostaly zmienione t od 2 lat moj Maz mowi ze jestem nimfomanka :D
    wiec moze faktcznie to ma znaczenie ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka mam tak samo....:(

  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec właśnie chyba mogę powiedzieć, że u mnie ten spadek libido pokrywa się z czasem od kiedy biorę euthyrox na niedoczynność tarczycy. Tylko że teoretycznie chyba powinno być odwrotnie...

  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z moim chopem jestem już prawie 10 lat ;) a moim mężem jest od ponad 3. Nie jestem przemęczona ani przepracowana. Oboje dużo pracujemy, ale mamy też czas dla siebie. Tylko ja już teraz się spinam tym, że On będzie chciał "barabara" a ja nie mam zupełnie ochoty. A nie chce mu sprawiać przykrości.

    A pamiętam jeszcze, że nie zawsze byłam taka i że lubiłam seks. Mam nadzieję, że to jeszcze wróci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tam nie mam z czym powiązać, bo niby po metformaxie??? bo clo i duphaston brałam krótko....mnie to ciągle dobija coś....zawsze coś.... teraz torbiel na jajniku i weż tu miej ochotę na serduszkowanie....wcześniej mocno nieregularne @ i plamienia pomiędzy...teraz to....ech...szkoda gadać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 17:50

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka ja przy euthyroie tez tak mialm :) akurat mialam tak ze brala euthyrox i moje stare na padaczke - ja bardziej obstawialam te na padaczke ..ale moze faktycznie to moglobyc po euthroie bo w sumie to odkad zmienilismy na Letrox mam wiecej energii.. po euthyroxie czulam sie ospala, nic mi sie nie chcialo.. ciagle stany depresyjen.. ( tez biore na niedoczycnnosc)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka wróci...musi...

    Kokilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka zawsze wiesz mozna sie potulac, albo popiescic zamiast typowego seksu :)

  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wiecznie zmęczona i z objawami depresji byłam zanim zaczęłam leczyć tą niedoczynność. Wcześniej też miewałam straszliwe PMSy, na prawdę. odkąd się leczę to zrobiłam się o wiele stabilniejsza emocjonalnie.
    Teraz mogłabym jeszcze zwalić na podwyższoną prolaktynę, albo progesteron.

    Najbardziej to bym chciała, żeby już wreszcie się udało, po pierwsze nie musiałabym się już tym stresować, a po drugie w ciąży podobno jest i ochota i wrażenia nawet intensywniejsze ;) tak by było najlepiej ;)

    aszka właśnie ze mną jest tak, że poprzytulać to bardzo chętnie, ale popieścić to już nie bardzo... a dla faceta to chyba trudno to oddzielić i wytłumaczyć.

  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze wiosna na dworze, ptaszki ćwierkają a ja przed mężem uciekam i wymówek szukam. No straszne.

    aszka, Malenq, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokilka wrote:
    Kurcze wiosna na dworze, ptaszki ćwierkają a ja przed mężem uciekam i wymówek szukam. No straszne.
    e tam wytrzyma, przeciez nie jest z Toba wylacznie dla seksu :)

    Kokilka lubi tę wiadomość

  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    e tam wytrzyma, przeciez nie jest z Toba wylacznie dla seksu :)

    No mam nadzieje, że wytrzyma :P Już itak nieźle się trzyma :P

    aszka lubi tę wiadomość

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie w odwrotną stronę odkąd wyszła dalej tarczyca i zaczęło się leczenie to sama Męża zaczepiam i nie myślę, że wtedy trzeba czy coś. Staram się nie myśleć o staraniach tylko przyjemności.

    Kokilka myślę,że jeszcze troszke czasu i organizm się unormuje jak u mnie też byłam bardzo niestabilna emocjonalnie itp. a później raz dwa i przeszło po lekach daj sobie czas i nie spinaj sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 18:23

    Kokilka lubi tę wiadomość

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez jakiś czas w ogóle nie miałam ochoty i potrafiliśmy nawet miesiąc nie uprawiać seksu, serio... Ale samo jakoś wróciło do normy :) Chociaż my i tak z tych co rzadziej się kochają. Moje koleżanki mówią, że co 2-3 dni, a my tak 3-4 razy w miesiącu (no, nie licząc okolic owulacji, ale wtedy to taki wymuszony seks i tak).

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po 8 latach stazu potrafimy raz na 2 miechy......seks jest przereklamowany i tyle


    u5cvp2.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ