Forum Starając się - ogólne Brak ochoty na serduszkowanie
Odpowiedz

Brak ochoty na serduszkowanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2014, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam niedoczynność i euthyrox i chyba nie wpłynęło to na mnie znacznie :) nie kochamy się bardzo często, mniej więcej 8 do 10 razy w miesiącu. mąż jest często na wyjazdach więc jak tylko jest w domu staramy się to wykorzystać!

• Ewik Autorytet

Wysłany: 22 marca 2014, 23:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia u Nas podobnie Męża czesto nie ma ale korzystamy jesli tylko jest, oczywiscie nic na sile jesli nie mamy ochoty to sie nie kochamy staramy sie poprostu cieszyc soba nie tylko kochajac.

mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do was, bo mam wszystko o czym piszecie ??

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego