Forum Starając się - ogólne Castagnus.
Odpowiedz

Castagnus.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu kobietki, które są w stanie wypowiedzieć się (pochlebne bądź wręcz odwrotnie) na temat tego specyfiku pod kątem starań?
    Wiem, że wątek już istnieje, ale chciałabym uzyskać nieco bardziej aktualne informacje. Moc z kimś pogadać, bo w starym wątku wątpię, że ktokolwiek mi jeszcze odpowie.

Ciasteczkoo lubi tę wiadomość

ckai9jcg2y1swj8p.png

3cs - SZCZĘŚLIWY <3

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*)
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mnie wydłużyl cykle (mialam 22-24 dni) i obniżył prolaktyne. Nadal jednak mam ja ponad normę. Aaa i @ mniej bola. Wystarczy 1 apap. No ale w ciążę nie zaszlam.

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 kwietnia, 19:26

Staramy się od sierpnia 2016
    2018 - 2 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Ecola w jamie macicy i nasieniu - antybiotykoterapia.
    15.10.2019 - histeroskopia.
    22.10 - pierwsza wizyta w Artvimed

"I nie zatopi nas pokusa ani strach. A jeśli zerwie dach huraganowy wiatr, ląd nie utonie."
  • LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Hej! Mnie wydłużyl cykle (mialam 22-24 dni) i obniżył prolaktyne. Nadal jednak mam ja ponad normę. Aaa i @ mniej bola. Wystarczy 1 apap. No ale w ciążę nie zaszlam.

skoro miałaś tak krótkie cykle, to chyba dobrze, że wydluzyl?
    A długo się już starasz?

ckai9jcg2y1swj8p.png

3cs - SZCZĘŚLIWY <3

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*)
  • Cccierpliwa Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 19:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dodal przez te 3 opakowania 9kg, jeszcze bardziej rozbil cykle i w sumie to tyle... w ciaze nie zaszlam podczas ani po zakonczeniu stosowania

sFLQp1.png
    walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt <3 <3
    -> 39dpt <3
    -> 18.08.2018 (40+0) Mia <3
  • LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Mi dodal przez te 3 opakowania 9kg, jeszcze bardziej rozbil cykle i w sumie to tyle... w ciaze nie zaszlam podczas ani po zakonczeniu stosowania
    a wcześniej, przed jego braniem, również miałaś problemy? miałaś owulację?

ckai9jcg2y1swj8p.png

3cs - SZCZĘŚLIWY <3

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*)
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    skoro miałaś tak krótkie cykle, to chyba dobrze, że wydluzyl?
    A długo się już starasz?
    Moja historia jest w stopce. Tak, dobrze. Cykle rozwalily mi stymulacje z clo. Ba szczęście wracam do normy.

Staramy się od sierpnia 2016
    2018 - 2 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Ecola w jamie macicy i nasieniu - antybiotykoterapia.
    15.10.2019 - histeroskopia.
    22.10 - pierwsza wizyta w Artvimed

"I nie zatopi nas pokusa ani strach. A jeśli zerwie dach huraganowy wiatr, ląd nie utonie."
  • Cccierpliwa Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    a wcześniej, przed jego braniem, również miałaś problemy? miałaś owulację?
    Przed braniem cykle mialam 30-35 i owulacja raz byla raz nie, roznie... za to po tej 4 miesiecznej kuracji cykle 27-59 dni i owulacja prawie nigdy nie wystepowala ;)
    O ile nie oczekiwalam, ze po nim bedzie ksiazkowo i zdziala cuda, o tyle liczylam, ze chociaz cykle bede miala w miare regularne

sFLQp1.png
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    1 ICSI
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt <3 <3
    -> 39dpt <3
  • Krąsi Ekspertka

Wysłany: 23 kwietnia, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydłużył cykle. Nie poprawił parametrów śluzu. Brałam 3 opakowania.

ona:
    schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolaktynemia czynnościowa, mutacja MTHFR A1298C - homozygota, mutacja PAI 4G/5G - heterozygota, KIR Bx, nieobecne: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy;
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

on:
    p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hormony chyba już wyregulowane, mutacja F508del - heterozygota, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;
  • Cichosza Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomógł, ograniczył plamienia przed miesiączka złagodzil ból [email protected] i przy drugim opakowaniu zaszłam ale jak wiesz z kwietniowego testowania coś poszło nie tak i poronilam. Choć nie przypuszczam żeby akurat z tym miał coś wspólnego bo w zeszłym roku go nie brałam a też poronilam:(

• LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Mi pomógł, ograniczył plamienia przed miesiączka złagodzil ból [email protected] i przy drugim opakowaniu zaszłam ale jak wiesz z kwietniowego testowania coś poszło nie tak i poronilam. Choć nie przypuszczam żeby akurat z tym miał coś wspólnego bo w zeszłym roku go nie brałam a też poronilam:(

Kochana, a w którym tygodniu były to poronienia? :(

ckai9jcg2y1swj8p.png

3cs - SZCZĘŚLIWY <3

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*)
  • Cichosza Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Kochana, a w którym tygodniu były to poronienia? :(
    Rok temu w 7 tygodniu puste jajo, teraz 3 dni po dacie miesiączki nie wiem czemu...

• LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Rok temu w 7 tygodniu puste jajo, teraz 3 dni po dacie miesiączki nie wiem czemu...
    Też zaliczyłam ciążę biochemiczna, po prostu okres jakby mi się spóźnił 5 dni...
    A lekarz co na to?

ckai9jcg2y1swj8p.png

3cs - SZCZĘŚLIWY <3

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*)
  • Cichosza Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Też zaliczyłam ciążę biochemiczna, po prostu okres jakby mi się spóźnił 5 dni...
    A lekarz co na to?
    Że taki czas i jest teraz dużo poronien (to był luty), nie przejął się za bardzo, to było moje 1poronienie.Mam już syna 11 letniego więc uznał że to nic takiego i następnym razem się uda.

• Cccierpliwa Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronienia niestety bardzo czeste sa :( nawet czasem sobie nie zdajemy sprawy jak...
    Ja sama zaliczylam jedno poronienie po 2 latach staran w 10tc, pozniej po drodze zaliczylam kilka biochemicznych, a w zeszlym roku po 5 latach staran, w ciazy z moja coreczka stracilismy jej blizniaka...

sFLQp1.png
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    1 ICSI
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt <3 <3
    -> 39dpt <3
  • Cichosza Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia, 07:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Poronienia niestety bardzo czeste sa :( nawet czasem sobie nie zdajemy sprawy jak...
    Ja sama zaliczylam jedno poronienie po 2 latach staran w 10tc, pozniej po drodze zaliczylam kilka biochemicznych, a w zeszlym roku po 5 latach staran, w ciazy z moja coreczka stracilismy jej blizniaka...
    Bardzo mi przykro, a wiesz może dlaczego dochodziło do poronien? Bo skoro z mężem macie dziecko to znaczy że oboje możecie to skąd poronienia?

• Cccierpliwa Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Bardzo mi przykro, a wiesz może dlaczego dochodziło do poronien? Bo skoro z mężem macie dziecko to znaczy że oboje możecie to skąd poronienia?
    Coreczke mamy z in vitro i na calym stadzie lekow ;)

A poronienia czesto zlozona sprawa ;) u mnie akurat cala ciaze i czas pologu musze brac clexane inaczej bym nie utrzymala, do prawie polowy ciazy bralam tez tone progesteronu i estradiol...
    Akurat x blizniakiem coreczki to byl syndrom zanikajacego blizniaka...

No ale czesto jest tak, ze jest poprostu jakas wada genetyczna zarodka , albo zle zagniezdzenie, albo niedomoga lutealna i tysiace innych wlasciwie drobnostek, ktore nie pozwola utrzymac ciazy

sFLQp1.png
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    1 ICSI
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt <3 <3
    -> 39dpt <3
  • LaBellePerle Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam z powodu infekcji, ale cykl przed zajściem w tę ciążę tez miałam biochemiczną... I dużo daje mi, że mówicie o swoich poronieniach, bo wśród moich znajomych nie ma kobiet, które by to przeszly. Zawsze jak już zajdą w ciążę - jest dziecko. Kiedy zaczęło mi się to przytrafiać, czułam się straszliwie wybrakowana...

ckai9jcg2y1swj8p.png

3cs - SZCZĘŚLIWY <3

9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*)
  • Cichosza Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Ja poroniłam z powodu infekcji, ale cykl przed zajściem w tę ciążę tez miałam biochemiczną... I dużo daje mi, że mówicie o swoich poronieniach, bo wśród moich znajomych nie ma kobiet, które by to przeszly. Zawsze jak już zajdą w ciążę - jest dziecko. Kiedy zaczęło mi się to przytrafiać, czułam się straszliwie wybrakowana...
    Rozumiem Cie doskonale, moja przyjaciółka chciała drugie to bach pierwszy miesiąc i już ciąża i teraz ma 2 letniego już synka a ja ciągle niepowodzenia. Mam już syna ale z pierwszego związku 10 lat temu więc wiem że mogę donosic ciążę i nie miałam żadnych kłopotów ale z obecnym mężem jestem 3 lata i boję się czy nie jest coś nie tak z nim... Albo może ja już jestem za stara:p w każdym razie we wtorek idziemy na badanie dla par i zobaczymy co i jak:) a ja dalej castagnus biorę bo uważam że na mnie dobrze działa.

• Cccierpliwa Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronienia nie sa oznaka, ze cos jest nie tak z para pod wzgledem plodnosci, a donoszenie wczesniejszych coazy nie jest gwarantem, ze w kolejnych nie bedzie problemow ;)
    Mam znajoma, ktora ma dwojke dzieci z szybkich i bezproblemowych ciazy, a teraz przy staraniach o trzecie miala dwa poronienia, bo poprostu od strony hirmonalnej sie wszystko zmienilo i jak wczesniej bylo ok, tak teraz miala niedomoge lutealna... wiec wszystko jest mozliwe...

Uszy do gory dziewczyny! Ja w ciaze z coreczka zaszlam po 5 latach staran, przy ostrej pomocy kliniki, w ktorej tez spedzilam 3 lata... a teoretycznie wszystko bylo wporzadku, podczas stymulacji (najpierw mialam stymulowane cykle i starania w domu) wszystko ksiazkowo, badania przez caly cykl idealne i ksiazkowe, maz nasienie idealne,a ciazy i tak nie bylo ;)

sFLQp1.png
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    1 ICSI
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt <3 <3
    -> 39dpt <3
  • Cichosza Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Poronienia nie sa oznaka, ze cos jest nie tak z para pod wzgledem plodnosci, a donoszenie wczesniejszych coazy nie jest gwarantem, ze w kolejnych nie bedzie problemow ;)
    Mam znajoma, ktora ma dwojke dzieci z szybkich i bezproblemowych ciazy, a teraz przy staraniach o trzecie miala dwa poronienia, bo poprostu od strony hirmonalnej sie wszystko zmienilo i jak wczesniej bylo ok, tak teraz miala niedomoge lutealna... wiec wszystko jest mozliwe...

Uszy do gory dziewczyny! Ja w ciaze z coreczka zaszlam po 5 latach staran, przy ostrej pomocy kliniki, w ktorej tez spedzilam 3 lata... a teoretycznie wszystko bylo wporzadku, podczas stymulacji (najpierw mialam stymulowane cykle i starania w domu) wszystko ksiazkowo, badania przez caly cykl idealne i ksiazkowe, maz nasienie idealne,a ciazy i tak nie bylo ;)
    Podziwiam Cie szczerze, ja bym się chyba poddała...

1 2

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)