X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chlopak czy dziewczyna
Odpowiedz

Chlopak czy dziewczyna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monia93. Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 19 lipca 2022, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wiem ze niektóre wiedzą jak sprawdzić z usg czy to chlopak czy dziewczyna. Pomożecie?

    https://zapodaj.net/b134f6ce37611.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2022, 21:54

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 19 lipca 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia93. wrote:
    Cześć dziewczyny. Wiem ze niektóre wiedzą jak sprawdzić z usg czy to chlopak czy dziewczyna. Pomożecie?

    https://zapodaj.net/b134f6ce37611.jpg.html
    A lekarz nie powiedział? :)
    Chyba widzę siusiaka :p

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ