X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Chwytając resztki nadziei
Odpowiedz

Chwytając resztki nadziei

Oceń ten wątek:
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa:)ten wiek 21 to najlepszy na rodzenie dzieci,teraz pewnie jest trudniej
    Córka poczęta bez problemów?

    zem3anlis7huurhv.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z córką nie było żadnych problemów ciąża przebiegła idealnie bez żadnych problemów. A teraz 12 miesięcy i nic i w tym ciążą pozamaciczna.

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a miałąś hsg?

    zem3anlis7huurhv.png
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz ja sobie myślę,że może mamy pecha i nie trafiliśmy,a może coś jest nie tak..tylko ciężko trafić na dobreg lekarza. Tyle się płaci za wizyty prywatne a mam wrażenie ,że lekarka za każdym razem postępuje ze mną tak,jakbym przyszła pierwszy raz

    zem3anlis7huurhv.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masz rację ja już 4 razy zmieniałam lekarza i powoli mam dość. Nie robiłam HSG. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ja też mierze temperaturę i już wiem że w tym cyklu też się nie udało bo temperatura mi spada i dupa a do okresu 6 lub 9 dni.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d690edcded2.png

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goniąc marzenia, tak jak dziewczyny piszą poszukaj jakiegoś konkretnego lekarza. Szkoda czasu! Ja go zbyt wiele straciłam. Moja poprzednia ginka mówiła tylko, że najważniejsze, że mogę zajść w ciążę. Miała trochę racji, ale co z tego jak nie zrobiła nic aby poznać przyczynę moich poronień. Teraz jestem w dobrych rekach, pod opieką ginki która pracuje w klinice leczenia niepłodności. Pokładam w niej spore nadzieje. Też jestem po ciąży pozamacicznej. W kolejną ciążę po cp zaszłam dopiero po dwóch latach... Obie ciążę po stymulacji CLO. W trzecią zaszłam bez żadnych wspomagaczy.
    Czytałam, że jedną z przyczyn cp są właśnie przebyte infekcje... Zapytaj o to swojego lekarza.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi to samo powiedzieli że cp jest właśnie przez źle wyleczone infekcje niestety a ja ją wtedy miałam teraz już jestem wyleczona i cały czas to kontroluje.

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko to pojąc,tyle pieniędzy się płąci i ciężko nawet o dobrą diagnozę. Myślę,że teraz jest to tak powszechny problem,że jest tyle pacjentek i ta garstka lekarzy nie jest w stanie to wszystko opanować. Pokładam nadzieję jeszcze w tym hsg,mam iść w następnym miesiącu. Mam trudny charakter,bo mi strasznie zależy i tylko na tym się skupiam,bo może gdybym odpuściła to byłoby lepiej..nie wiem tak sobie gdybam. I też myślę,że przemęczenie ma jakiś tam wpływ a my strasznie dużo pracujemy,generalnie od rana do nocy i może to jest klucz. Nie wiem,ale nie spocznę dopóki się nie dowiem gdzie leży przyczyna

    zem3anlis7huurhv.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie może to i czasem przemęczenie. U mnie niby wszystko w porządku a i tak wciąż ciąży brak :( ale nie odpuszczę bardzo pragnę dla mojej córki rodzeństwa.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a mąż robił badania ??

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robił,ma ponoć książkowe.. jeszcze tak myślę,może problem jest w śluzie,bo gdzieś mi się wydaje,że strasznie go mam mało..

    zem3anlis7huurhv.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze śluzem jest też tak że może go być więcej w środku i nie zawsze widoczny on jest na zewnątrz ja tak mam :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę wiesiołek na poprawę i zwiększenie śluzu :)

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też biorę wiesiołek,ale czy pomaga to jeszcze nie umiem stwierdzić. Miałaś jakieś stymulację clo?

    zem3anlis7huurhv.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie u mnie to w ogóle sytuacja jest dziwna. Zrobiłam badania hormonalne i wszystkie wyszły prawidłowo
    -progesteron
    -folikulotropina
    -prolaktyna
    -testosteron
    -TSH
    -FT4 FT3

    I wszystkie te badania mam idealne książkowe na usg też nic nie wyszło ostatni monitoring miałam we wrześniu i pęcherzyki ładnie rosły i pękały a ciąży jak nie było tak nie ma. Śluz mam płodny w czasie owulacji i jest go sporo tulko właśnie u mnie jest tak że nie ma go na zewnątrz.

    Mąż zrobił badania i tak samo wyniki super.

    A i tak się nie udaje :( albo psychika albo nie wiem.

    Ciąża pozamaciczna dlatego u mnie była bo miłam infekcję o której nawet nie wiedziałam lekarz powiedział że tak czasem bywa że nie każda infekcja daje o sobie znać. Teraz jestem pod stałą kontrolą co do infekcji.

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężkie to faktycznie. Można powiedzieć że tak jak u nas jest niby ok,a jednak się nie udaje. Ale macie córkę a to naprawdę dużo. Często się kochacie? Bo tu słyszałam dwie teorie. Albo żeby kochać się dużo w czasie owulacji,albo z przerwami..

    zem3anlis7huurhv.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz kochamy się co dwa dni tak nam lekarz radził ja mam też tyłozgięcie więc powiedział że najlepiej na pieska i zobaczymy co z tego będzie za 5-7 dni okres a temperatura jak na razie rośnie oby nie spadła. Ale przez ten czas może się jeszcze wiele wydarzyć.

  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładnie idzie temperatura,oby tak dalej:*

    zem3anlis7huurhv.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak temperatura idzie ale do okresu 4-7 dni więc wszystko się może wydarzyć. dzisiaj mierzyłam to wyszło 37,03

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli owulację miałam 9.01.2018 bo wtedy by się zgadzało śluz i spadek temperatury to okres powinnam dostać 25.01 bo ja mam różne cykle raz 28 raz 30 dniowe a według kalendarzyka mojego na telefonie okres powinnam dostać 28,01

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ