X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ciąża a zadbanie również o SIEBIE :)
Odpowiedz

ciąża a zadbanie również o SIEBIE :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Przesiaduję na OF od dłuugiego czasu i cały nasz czas, myśli i uwagę przykuwają starania o fasolinę. Owulacja, testy, monitoringi, beta, objawy... a gdzie w tym wszystkim my?
    Przecież szczęśliwa mama= szczęśliwe dziecko.
    Zapewne każda z Was dba o siebie, z tym, że tutaj jakoś ten temat jest pomijany.

    Jeśli macie ochotę podyskutujmy :)

    Uprawiacie sporty? Czym smarujecie brzuszki żeby zapobiec rozstępom i zwisającej skórze?:) Inaczej się odżywacie?:)

    Przyznam, że ja lubię się sobie podobać i wizja bycia grubą mnie osobiście przeraża. I nie jest to tak, że jestem niedojrzła, bo patrzę na to w ten sposób, po prostu uważam, że bycie mamą nie oznacza zaniedbanej, nie poświęcającej sobie uwagi kobiety...

    Co do brzuszka, jak już mi się uda mam zamiar smarować się po prostu olejkiem migdałowym, który podobno na rozstępy jest mega :) Oglądałam te wszytkie mustelle, palmersy itd i szczerze mówiąc nie mają szału w składzie, a cena... hmmm :)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, ze ja przed ciaza mega dbałam o siebie, nie napisze do czego sie posuwalam, bo uznacie mnie za wariatkę;) po zajściu w ciąże odpuściłam chodzenie w szpilkach (ulga), ale poza tym chodziłam do kosmetyczki, etc. Po porodzie niestety nie mam na to czasu, ale jak mała podrośnie, to koniecznie muszę zadbać o siebie przed druga ciaza (o ile sie uda;))

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się muszę przyznać że się bardzo zaniedbałam.Od czasu starań już tak niezwracam uwagi na to jak wyglądam,nie wiem dlaczego,zawsze sobie myslalam,że jak zajdę w ciążę będę miała piękny brzuszek i będę go eksponować,malować się stroic,taka wiecie sexi mamuska: p a teraz gdzieś jak nie jestem jeszcze w ciąży na to nie zwracam uwagi,możliwe że mój błąd bo bardziej powinna o siebie zadbać!

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zle sie wyraziłam, muszę uczciwie sprostować, moze nie tyle dbałam o siebie (bo daleko mi do zdrowego trybu życia, raczej KFC;), ćwiczyć nie lubię, ale na szczęście jestem szczupła z natury (w ciazy przytulam 13 kg, mimo obżerania sie czekolada), ale zawsze miałam zadbane włosy, paznokcie, codziennie inne ubranie, inne buty, teraz po porodzie wyglądam jak mój awatar:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas żre właśnie takie świństwa jak i mój małżonek
    Dodatkowo palę, wiec jestem zapuszczonym szczurem haha a właśnie teraz powinna to wszystko zmienić przygotowując organizm do ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety wpływa na wagę:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie mam 164 cm wzrostu i ważę 61 kg i moim celem jest schudnąć do 55-56 kg, myślę, że jesli waga przed ewentualną ciążą będzie mniejsza to i "wiszący" brzuszek po będzie łądniejszy, przynajmniej jak widzę szczupłe dziewczyny przed ciążą to i po ciąży są szczupłę, no chyba, że jadły z dwóch :)

    ja mam troche bzika na tym pukncie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ