X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża bez jakichkolwiek objawów
Odpowiedz

Ciąża bez jakichkolwiek objawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MamaPama Przyjaciółka
    Postów: 112 78

    Wysłany: 7 lutego, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Hej hej!
    I jak, powtarzałaś test? Nie wiem dlaczego, ale od rana o Tobie myślę jak tam wyszło 🤣

    Taaaak, taka biel, że aż oczy bolą od patrzenia 😪

    Dziękuję za pamięć ❤️
    Może dlatego, że obie (prawdopodobnie, obstawiam po Twoim nicku) jesteśmy imienniczki :)

    2018 👨‍👩‍👧 Córeczka ❤️
    Ciąża z cukrzycą (dieta)

    2023/24 starania o rodzeństwo 👶
    Euthyrox 50

    05.02 biel na teście (12dpo)
    08.02 spodziewana 🐒
  • LutekPaulutek Koleżanka
    Postów: 48 31

    Wysłany: 7 lutego, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaPama wrote:
    Taaaak, taka biel, że aż oczy bolą od patrzenia 😪

    Dziękuję za pamięć ❤️
    Może dlatego, że obie (prawdopodobnie, obstawiam po Twoim nicku) jesteśmy imienniczki :)


    O masz :( bardzo mi przykro 😥
    Ja będę jutro testować, będę dzień przed @ to może już coś będzie. Ale jakoś tak przekonania nie mam ze się udało :(
    Jeszcze wczoraj wieczorem bolał mnie nisko brzuch, tak niby okresowo, ale nie do końca. Prędzej do szpitala psychiatrycznego mnie wywiozą niż w tą ciążę zajdę 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 10:30

  • MamaPama Przyjaciółka
    Postów: 112 78

    Wysłany: 7 lutego, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    O masz :( bardzo mi przykro 😥
    Ja będę jutro testować, będę dzień przed @ to może już coś będzie. Ale jakoś tak przekonania nie mam ze się udało :(
    Jeszcze wczoraj wieczorem bolał mnie nisko brzuch, tak niby okresowo, ale nie do końca. Prędzej do szpitala psychiatrycznego mnie wywiozą niż w tą ciążę zajdę 😜

    Jak byś była, to zaklep mi miejsce w pokoju obok... 😂

    Koniecznie pisz jutro jak u Ciebie sytuacja!
    Oby były II ❤️

    LutekPaulutek lubi tę wiadomość

    2018 👨‍👩‍👧 Córeczka ❤️
    Ciąża z cukrzycą (dieta)

    2023/24 starania o rodzeństwo 👶
    Euthyrox 50

    05.02 biel na teście (12dpo)
    08.02 spodziewana 🐒
  • Aduś Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 lutego, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziękuję Ci za tą wiadomość, nawet nie wiesz jak podnosi na duchu ❤️ bo trochę już spisałam ten cykl na straty a z drugiej gdzieś z tyłu głowy się tlu nadzieja że w sobotę dostanę prezent 😊
    Daje nadzieję 🥰🥰🤣

  • LutekPaulutek Koleżanka
    Postów: 48 31

    Wysłany: 7 lutego, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduś wrote:
    Daje nadzieję 🥰🥰🤣


    A jak u Ciebie, dobrze kojarzę że też byłaś chwilę przed @? Przyszła czy nie?

  • Aduś Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 lutego, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    A jak u Ciebie, dobrze kojarzę że też byłaś chwilę przed @? Przyszła czy nie?
    Jeszcze nie. Powinnam dostać wczoraj. Ale jestem po odstawieniu tabletek kilka miesięcy temu, więc myślę, że wszystko się musi unormować 😊😊😊

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ