X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po laparoskopii.
Odpowiedz

Ciąża po laparoskopii.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 17 lutego 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczęta,
    dziś mam pierwszy dzień cyklu i wyznaczono mi laparoskopię na 1 marca, nie moge się doczekać! Tylko już w niej pokładam nadzieję :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 26 lutego 2017, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:) Rok temu miałam laparoskopię (to moja druga). Stwierdzona endometrioza I stopnia. Po trzech miesiącach brania hormonów, zaczęliśmy starania,ale bez rezultatów - to mój 10 cykl.

    Irmina
  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 26 lutego 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takataka ja wrote:
    Odnawiam temat. Ide na laparo w marcu.
    Do kobitek po :
    - po jakim czasie udalo Wam się zajść w ciaze ( i jakie schorzenie ukazała laparoskopia )?
    - dostalyscie jakies leki po laparo przy staraniach o dzidzusia?

    Hej :) U mnie wykryto endometrozę, brałam przez 3 miesiące Visanne. Hormony miały pomoc, ale minęło 10 miesięcy i w ciąży nie jestem. Próbuję dalej:)

    Irmina
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie siadło w 3 cyklu po laparo i histeroskopii (usunieta przegroda, zamkniete ogniska endometriozy, plastyka maicyc)
    bez zadnych wspomagaczy:)

    powodzenia:)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 1 marca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ja nie jestem po laparoskopii ,ale ile sie o tym wszystkim naczytalam to ja sama jedynie wiem,malo sama bym na stole nie wyladowala,bynajmniej tak mnie lekarka straszyla. Jestem po ciazy pozamacicznej. Zazwyczaj podczas laparoskopii jajowody sa przeplukiwane taka iloscia wody ,ze czasem sa bardziej drozne niz przed. Trzymam za was mocno kciuki i wierze ze w tym roku kazda z was zaciazy :)

    Sung, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • editkac Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Staram się o drugie dziecko ok. 2,5 roku, niestety bez skutku. Zażywałam clo, teraz 4 cykl letrezole, w grudniu miałam HSG, po drugiej próbie jajowody drożne. Mam robiony monitoring cykli, niestety ale jajniki nie pracują jak należy, pęcherzyk rośnie ale bardzo malutki. Dodam, żeby mieć okres muszę brać duphaston, bo inaczej nie przyjdzie... ;/
    Lekarz już nie ma na mnie pomysłu, ostatnio wspomniał że będziemy sie zastanawiać nad laparoskopią... trochę się tego boje ale może pomoże.... ? :)
    Zamierzam również spróbować akupunkturę :)
    Trzymam kciuki za Was wszystkie!

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    editkac
  • Ewera Znajoma
    Postów: 20 33

    Wysłany: 28 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-) Cisza tu, ale może jednak ktoś tu jeszcze zagląda?
    Z mężem staramy się o dziecko od 3 lat. Diagnoz od cholery i każda inna. Są też tacy, którzy twierdzą, że wszystko jest ok.
    Ostatnio miałam kryzys, zaczęłam myśleć nawet o adopcji. Mimo to, za namową męża zdecydowałam się nie odwoływać zaplanowanej laparoskopii.
    I tak jestem 4 dni po. Uczucia były mieszane. Paradoksalnie najbardziej bałam się diagnozy: nic pani nie jest. Bo to oznaczałoby, że już skończyły się pomysły. Chciałam usłyszeć były zrosty, ale je usunęliśmy.
    Usłyszałam wszystko ok. Pani dr nie jest w stanie powiedzieć, czy było od początku ok, czy przeplukali i dlatego jajowody są drożne.
    I teraz myślę. Czy jeżeli jajowody były drożne, to takie przeplukanie i tak może być pomocne?
    Wiecie coś na ten temat?

    Dziękuję z góry za każdą odpowiedź. Czekałam 3 lata, żeby coś tu napisać;-)

  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 2 listopada 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewera wrote:
    Hej dziewczyny:-) Cisza tu, ale może jednak ktoś tu jeszcze zagląda?
    Z mężem staramy się o dziecko od 3 lat. Diagnoz od cholery i każda inna. Są też tacy, którzy twierdzą, że wszystko jest ok.
    Ostatnio miałam kryzys, zaczęłam myśleć nawet o adopcji. Mimo to, za namową męża zdecydowałam się nie odwoływać zaplanowanej laparoskopii.
    I tak jestem 4 dni po. Uczucia były mieszane. Paradoksalnie najbardziej bałam się diagnozy: nic pani nie jest. Bo to oznaczałoby, że już skończyły się pomysły. Chciałam usłyszeć były zrosty, ale je usunęliśmy.
    Usłyszałam wszystko ok. Pani dr nie jest w stanie powiedzieć, czy było od początku ok, czy przeplukali i dlatego jajowody są drożne.
    I teraz myślę. Czy jeżeli jajowody były drożne, to takie przeplukanie i tak może być pomocne?
    Wiecie coś na ten temat?

    Dziękuję z góry za każdą odpowiedź. Czekałam 3 lata, żeby coś tu napisać;-)
    Hej tez jestem po...mialam w pon i całkowicie zdrowa! Też nie wiem czy się cieszyć.

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 28 lutego 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam uprawiałam seks przed laparoskopia potem miałam nagły zabieg bo skręcił się jajowód teraz czekam na miesiączkę czy możliwa jest ciąża w takim wypadku mam 20"dzień i zrobiłam test owy i 2ciemne kreski czy to l
    Puźna owulacja nie wiem co o tym myśleć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2022, 08:50

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ