Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych
Odpowiedz

Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 25 czerwca, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🙂
    Czy któraś z Was zaszła w ciążę kilka dni po odstawieniu tabletek ?

  • karolina33 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 25 czerwca, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chciałabym, żeby to było takie proste 🥲

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 25 czerwca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja nie miałam za dużo okazji, bo mój mąż pracuje zagranicą i niby wiem, ze nic z tego a dalej się łudzę 😞 a kochaliśmy się tydzień po odstawieniu tabletek

  • karolina33 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 25 czerwca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    Właśnie ja nie miałam za dużo okazji, bo mój mąż pracuje zagranicą i niby wiem, ze nic z tego a dalej się łudzę 😞 a kochaliśmy się tydzień po odstawieniu tabletek
    Jest to możliwe, o ile szybko miałaś owulację ;) ale ciężko powiedzieć jak Twój organizm zachowa się po odstawieniu

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 25 czerwca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊 a robiłaś testy owulacyjne? My tez właśnie zaczynamy starania o drugiego bobo, 3 miesiące temu odstawiłam anty i dopiero w tym cyklu miałam owulacje, wcześniejsze cykle były bezowulacyjne, także warto to sprawdzić, bo organizm dostaje dobrze w dupke w związku ze zmiana hormonów

    preg.png
  • karolina33 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 25 czerwca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Hej 😊 a robiłaś testy owulacyjne? My tez właśnie zaczynamy starania o drugiego bobo, 3 miesiące temu odstawiłam anty i dopiero w tym cyklu miałam owulacje, wcześniejsze cykle były bezowulacyjne, także warto to sprawdzić, bo organizm dostaje dobrze w dupke w związku ze zmiana hormonów
    Hej, a po czym poznałaś, że nie miałaś owulacji?

  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 25 czerwca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co nawet nie robiłam, bo zrobił mi niespodziankę i na weekend tylko wpadł... no nic trzeba czekać w następnym tygodniu powinnam dostać okres 😃

  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 25 czerwca, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Hej 😊 a robiłaś testy owulacyjne? My tez właśnie zaczynamy starania o drugiego bobo, 3 miesiące temu odstawiłam anty i dopiero w tym cyklu miałam owulacje, wcześniejsze cykle były bezowulacyjne, także warto to sprawdzić, bo organizm dostaje dobrze w dupke w związku ze zmiana hormonów
    Mi te testy przed tabletkami to nie wychodziły dobrze, bo 7 dni z rzędu miałam taką mocną krechę a byłam wtedy już po owulacji, więc testy odpuściłam 😃

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 25 czerwca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina33 wrote:
    Hej, a po czym poznałaś, że nie miałaś owulacji?
    Przez cały miesiąc robiłam testy 😂 no prawie. Zaczęłam w 10 dniu cyklu w razie gdyby coś miało się przesunąć po odstawieniu. Na anty cykl miałam regularny 28 dni, mój standardowy bez hormonów to 35, wiec była tez szansa, ze przesunie się na później, ale nic, wszystkie negatywne. A teraz w 17 dniu cyklu kreska testowa prawie taka sama jak kontrolna, a w 18 już turbo mocna. Wiadomo, ze tym siekanym testom nie mozna tak w 100% ufać, ale tez nie chciałabym żeby te starania jakoś mocno usiadły mi na głowie, wiecie o co chodzi 😊 wiec na razie bazuje tylko na nich

    preg.png
  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 25 czerwca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez pół roku po odstawieniu anty nie miałam owulacji. Dopiero przy stymulacji owulacja wystąpiła.

    Kat. lubi tę wiadomość

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 25 czerwca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Ja przez pół roku po odstawieniu anty nie miałam owulacji. Dopiero przy stymulacji owulacja wystąpiła.
    Dlatego właśnie robiłam testy, gdyby jeszcze w tym cyklu były negatywne, to poszłabym do gina sprawdzić i ewentualnie po coś na wyregulowanie owu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca, 19:08

    preg.png
  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 25 czerwca, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki kochane ! 🩵

    Kat. lubi tę wiadomość

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 25 czerwca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    Trzymam za was kciuki kochane ! 🩵
    Ja za Was tez! Piszcie jak tam 🫶🏽

    Paula949 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • karolina33 Koleżanka
    Postów: 46 3

    Wysłany: 25 czerwca, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Ja przez pół roku po odstawieniu anty nie miałam owulacji. Dopiero przy stymulacji owulacja wystąpiła.
    I udało Ci się na stymulacji zajść w ciążę?

  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 26 czerwca, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała któraś z Was śluz płodny pomimo, że nie było owulacji ?

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 28 czerwca, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    A miała któraś z Was śluz płodny pomimo, że nie było owulacji ?
    W okresach bezowulacyjnych nie miałam płodnego śluzu właśnie, mimo ze się doszukiwałam. Dopiero w tym cyklu kiedy owu wystąpiła, to w śluzie była duża zmiana

    preg.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 4 lipca, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    Mi te testy przed tabletkami to nie wychodziły dobrze, bo 7 dni z rzędu miałam taką mocną krechę a byłam wtedy już po owulacji, więc testy odpuściłam 😃

    Hej Paula, i jak sytuacja?

    preg.png
  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 5 lipca, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie okresu brak, jakoś przez cały tydzień brzuch bolał mnie okresowo a od dwóch dni przestał... tylko strasznie senna jestem mogłabym cały czas spać, ale to chyba ze zmęczenia bo mam dużo pracy ostatnio 😃

  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 5 lipca, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    Hej Paula, i jak sytuacja?
    A u Ciebie jak tam ?

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 5 lipca, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    A u Ciebie jak tam ?
    No to może coś jest na rzeczy?!😄 u mnie właśnie dobrze! Okres nie przyszedł, beta 273 😭❤️

    Paula949 lubi tę wiadomość

    preg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ