Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych
Odpowiedz

Ciąża po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 5 lipca, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat. wrote:
    No to może coś jest na rzeczy?!😄 u mnie właśnie dobrze! Okres nie przyszedł, beta 273 😭❤️
    Byłabym przeszczęśliwa, ale jakoś mam złe przeczucie.. właśnie teraz zaczął mnie już tak boleć brzuch jak na okres 😕 Kochana to gratuluję !! 🥰🥰♥️♥️ bardzo się cieszę !

  • Paula949 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 6 lipca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam niestety @ także cykl stracony 😫

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 6 lipca, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula właśnie myślałam o Tobie jak sytuacja.
    Następny cykl napewno będzie owocny 😘 bardzo trzymam kciuki ❤️

  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 218 45

    Wysłany: 6 lipca, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    Właśnie ja nie miałam za dużo okazji, bo mój mąż pracuje zagranicą i niby wiem, ze nic z tego a dalej się łudzę 😞 a kochaliśmy się tydzień po odstawieniu tabletek
    My też tak na odległość się staramy . Jak często zjeżdża twoj maz ?

  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 6 lipca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    Dostałam niestety @ także cykl stracony 😫
    Trzymam kciuki za kolejny cykl ❤️

    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 300 293

    Wysłany: 9 lipca, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula949 wrote:
    Hej dziewczyny 🙂
    Czy któraś z Was zaszła w ciążę kilka dni po odstawieniu tabletek ?
    Ja przy pierwszej córce zaszłam tak w ciążę. W styczniu ostatnia tabletka a za miesiąc już dwie kreski. Lekko opóźniona była owulacja ale nie miałam już okresu.

    Teraz również tak próbowaliśmy. I również była od razu ciąża ale niestety biochemiczna. Próbujemy dalej ;)

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Kat. Ekspertka
    Postów: 179 103

    Wysłany: 11 lipca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Ja przy pierwszej córce zaszłam tak w ciążę. W styczniu ostatnia tabletka a za miesiąc już dwie kreski. Lekko opóźniona była owulacja ale nie miałam już okresu.

    Teraz również tak próbowaliśmy. I również była od razu ciąża ale niestety biochemiczna. Próbujemy dalej ;)

    Wow, czyli jest szybka szansa! Powodzenia ❤️

    preg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ