Forum Starając się - ogólne Ciąża pomimo okresu ??
Odpowiedz

Ciąża pomimo okresu ??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Wróbel Autorytet
  Postów: 2656 2083

  Wysłany: 28 lipca 2018, 14:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Sikane testy nie są drogie a gdyby dzięki temu szybciej udało się znaleźć przyczynę to i finansowa oszczędność ale każdy robi jak chce a w wypadku autorki wątku to daję to jedynie pod rozwagę. W końcu to tylko forum nie leczymy tu nikogo ani nie diagnozyujemy. .

  npV2p1.png
 • Lancer Znajoma
  Postów: 16 1

  Wysłany: 29 lipca 2018, 22:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Robiłam bete wczoraj i spadła do 33, czyli ciąża biochemiczna z poprzedniego cyklu. Moja pierwsza ciąża również zakończyła się poronieniem w 9 tygodniu ciazy. Co do testów to w dniu spodziewanej miesiączki robiłam test i wyszedł negatywny, wieczorem tego samego dnia dostałam @. Zastanawia mnie to dlaczego 2 kolejne testy prawie w połowie cyklu wyszły pozytywne( wszystkie testy z tej samej firmy i kupione w jednej paczce).

  Lancer
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ