X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża pomimo okresu ??
Odpowiedz

Ciąża pomimo okresu ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 lipca 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikane testy nie są drogie a gdyby dzięki temu szybciej udało się znaleźć przyczynę to i finansowa oszczędność ale każdy robi jak chce a w wypadku autorki wątku to daję to jedynie pod rozwagę. W końcu to tylko forum nie leczymy tu nikogo ani nie diagnozyujemy. .

    npV2p1.png
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 29 lipca 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam bete wczoraj i spadła do 33, czyli ciąża biochemiczna z poprzedniego cyklu. Moja pierwsza ciąża również zakończyła się poronieniem w 9 tygodniu ciazy. Co do testów to w dniu spodziewanej miesiączki robiłam test i wyszedł negatywny, wieczorem tego samego dnia dostałam @. Zastanawia mnie to dlaczego 2 kolejne testy prawie w połowie cyklu wyszły pozytywne( wszystkie testy z tej samej firmy i kupione w jednej paczce).

    Lancer
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ