Forum Starając się - ogólne Ciąża pomimo okresu ??
Odpowiedz

Ciąża pomimo okresu ??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Wróbel Autorytet
  Postów: 2648 2077

  Wysłany: 28 lipca 2018, 14:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Sikane testy nie są drogie a gdyby dzięki temu szybciej udało się znaleźć przyczynę to i finansowa oszczędność ale każdy robi jak chce a w wypadku autorki wątku to daję to jedynie pod rozwagę. W końcu to tylko forum nie leczymy tu nikogo ani nie diagnozyujemy. .

  npV2p1.png
 • Lancer Znajoma
  Postów: 16 1

  Wysłany: 29 lipca 2018, 22:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Robiłam bete wczoraj i spadła do 33, czyli ciąża biochemiczna z poprzedniego cyklu. Moja pierwsza ciąża również zakończyła się poronieniem w 9 tygodniu ciazy. Co do testów to w dniu spodziewanej miesiączki robiłam test i wyszedł negatywny, wieczorem tego samego dnia dostałam @. Zastanawia mnie to dlaczego 2 kolejne testy prawie w połowie cyklu wyszły pozytywne( wszystkie testy z tej samej firmy i kupione w jednej paczce).

  Lancer
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego