X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża pomimo okresu ??
Odpowiedz

Ciąża pomimo okresu ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 26 lipca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, troszkę jestem w szoku... od wczoraj dziwne rzeczy dzieją się z moim organizmem :| zacznę od początku... dzisiaj jest mój 13 dc, z mężem współżyłam 7 i 11 dc, okres miałam obfitosciowo tak jak zwykle może z 1 dzień krótszy ale te 3-4 dni krwawienia było i 2 dni plamienia. Wczoraj 12dc miałam pierwszy raz taką sytuację ze wraz z śluzem płodnym miałam nitki krwi( nie było to plamienie), zauważyłam różowawy śluz podczas toalety, przy tym delikatne pobolewanie podbrzusza. Troszkę się zdziwiłam śluzem płodnym w 12 dc bo występuje on u mnie dopiero Ok 17 dc(owulacja Ok 22-24 dc, cykle 31-35 dniowe). Zrobiłam test owulacyjny- kreska testowa wyraźna ale nie ciemniejsza niż kontrolna- uznałam test za negatywny). Dzisiaj cały dzień pobolewa mnie podbrzusze:( zrobiłam test owulacyjne- kreska widoczna ale dużo jaśniejsza niz wczoraj. I tutaj myk... nie wiem co mnie podkusiło ale złapałam test ciążowy i z tego samego moczu wyszły mi dwie kreski ! Testowa jasna ale jest!! Wiem testu ciążowego robi się rano.. jutro rano powtórzę ale powiedzcie co o tym myślicie. Dodam jeszcze ze temp nie jest podwyższona. Po okresie spadła z 36,8 do 36,3 ( dzisiaj rano) i nie było jeszcze skoku. Co myślicie ? Pozdrawiam

    Lancer
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtórz test jutro- albo lepiej skocz na bete-wszystko będzie jasne. Co do ciąży- myślę, że wszystko jest możliwe.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam przypadki takie osobiście - moja mama (3 miesiące zwykly okres), moja kuzynka 3 miesiące zwykły okres, a że się starali i poszła na kontrolę do ginekologa to ten jej "gratuluje" 14 tydzień ;P w szoku była bo myślała, że się nie udaje...

    Testy lubią być wadliwe, lepiej zrobić betę.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 26 lipca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    A Ty Panie widzisz i nie grzmisz...
    Można rozwinąć myśl ?

    Lancer
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 26 lipca 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi moja ginekolog mówiła że czasem tak się zdarza ale nie rób sobie wielkich nadziei czasami tak się zdarza przy pustym jaju płodowym. Idź do przychodni, zrobią badania i powiedzą co o tym myśleć.

    npV2p1.png
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 27 lipca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po porannym teście ciążowym. Druga kreska baaardzo blada ale jest ...

    Lancer
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 27 lipca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze ze w dniu spodziewanej ostatniej miesiączki robiłam test i był negatywny, wieczorem przyszła @....

    Lancer
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 27 lipca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz na bete i to wszystko wyjasni

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • batumi Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, tak jak poprzedniczka mówi...

    Marzeń nie można zabić
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam bete, wyniki będą wieczorem. Martwią mnie dzisiejsze plamienia ;(

    Lancer
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik 54,71 !

    ams lubi tę wiadomość

    Lancer
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lancer wrote:
    Mam już wynik 54,71 !

    Nie chce Cie martwic ale z tego co piszesz to nie rokuje dobrze. Powtorz bete pojutrze i najlepiej odwiedz lekarza..

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 wrote:
    Nie chce Cie martwic ale z tego co piszesz to nie rokuje dobrze. Powtorz bete pojutrze i najlepiej odwiedz lekarza..
    Dlaczego nie rokuje dobrze ? :(

    Lancer
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 27 lipca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewie chyba chodziło o to, że beta powinna być dużo wyższa.

    Natomiast wg. mnie musisz za dwa dni sprawdzić czy przyrasta, może implantacja dopiero co była i beta teraz będzie rosła. (po moim pierwszym porodzie lekarz powiedział, że ja prawdopodobnie zaszłam krótko przed miesiączką- może tak jest i u Ciebie).
    Trzymam kciuki za przyrost :-)

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 lipca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie powtórz, przyrosty są ważniejsze niż sama liczba. Wynik jest w normie do 5 tygodnia- norma jest bardzo szeroka ale powyżej 6 powinna być wyższa I leć do lekarza może da ci coś na podtrzymanie na wszelki wypadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 20:01

    npV2p1.png
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 27 lipca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u lekarza... jutro muszę powtórzyć bete. Wszystko wygląda tak jak byłabym w połowie cyklu pęcherzyk dominujący w prawym jajniku o sr.25 mm. Sam nie wiedział dokładnie co i jak, powiedział ze możliwe ze beta została jeszcze z poprzedniego cyklu po ciazy biochemicznej :( przypisał mi duphaston i kazał brać przez 3 dni po dwie tabletki, jak beta spadnie to odstawić. Teraz moje pytanie do doświadczonych koleżanek, nie pomyślałam żeby zapytać lekarza. Jeżeli ta beta to pozostałości z poprzedniego cyklu i nie jestem w ciąży to czy ten syntetyczny progesteron nie wpłynie jakoś negatywnie na obecny cykl ? Np pęcherzyk nie pęknie? Może to głupie pytanie ale średnio w tym temacie się znam. Pozdrawiam

    Lancer
  • Lancer Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 28 lipca 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Czyli jest, jak myslalam. Okres w ciazy, taaa, na pewno :-P Zdarzaja sie w ciazy krwawienia i plamienia w okolicy potencjalnej miesiaczki, jednak roznia sie diametralnie od zwyklych miesiaczek.
    Niektóre emotikonki poprostu nie pasują do sytuacji... wiem, ze w internecie można napisać wszystko ale trochę empatii.

    Lancer
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 lipca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie dziewczyny, nie chcemy więcej kłótni. Ja myślę że duphaston ci nie zaszkodzi. Lekarz by uprzedził ale pewności nie mam. W razie czego tracisz tylko jeden cykl.

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Czyli jest, jak myslalam. Okres w ciazy, taaa, na pewno :-P Zdarzaja sie w ciazy krwawienia i plamienia w okolicy potencjalnej miesiaczki, jednak roznia sie diametralnie od zwyklych miesiaczek.
    Ciąża biochemiczna to też ciąża a krwawienie nie jest okresem tylko poronieniem. Z tego co wiem to się zdarza naprawdę często a kobiety porostu nie są świadome ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 13:06

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 lipca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Krystyna to dość istotna kwestia bo jak to się zdarzy 1-3 razy to nie ma powodu do zmartwień ale jak częściej to przyczyny niepowodzeń można zacząć szukać gdzie indziej na przykład zrobić badania genetyczne.

    npV2p1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ