Forum Starając się - ogólne Ciekawe strony na temat dzieci
Odpowiedz

Ciekawe strony na temat dzieci

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Staraczka Długodystansowa Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 29 lipca 2014, 08:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak w tytule!
  Polecajcie ciekawe strony na temat dzieciaczków. Ja mogę polecić blog www.bocianadzieci.pl (lub wpiszcie w google nie bój się bociana). Jest to blog początkujący, ale znajdziecie w nim wiele przydatnych informacji na temat dzieci i wszystkiego co z nimi związane a także porady np. gdzie co kupić. POlecam!

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 10:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego