Forum Starając się - ogólne Ciekawe strony na temat dzieci
Odpowiedz

Ciekawe strony na temat dzieci

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Staraczka Długodystansowa Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 29 lipca 2014, 08:41

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak w tytule!
  Polecajcie ciekawe strony na temat dzieciaczków. Ja mogę polecić blog www.bocianadzieci.pl (lub wpiszcie w google nie bój się bociana). Jest to blog początkujący, ale znajdziecie w nim wiele przydatnych informacji na temat dzieci i wszystkiego co z nimi związane a także porady np. gdzie co kupić. POlecam!

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 10:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ