X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciekawe strony na temat dzieci
Odpowiedz

Ciekawe strony na temat dzieci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Staraczka Długodystansowa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 lipca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w tytule!
    Polecajcie ciekawe strony na temat dzieciaczków. Ja mogę polecić blog www.bocianadzieci.pl (lub wpiszcie w google nie bój się bociana). Jest to blog początkujący, ale znajdziecie w nim wiele przydatnych informacji na temat dzieci i wszystkiego co z nimi związane a także porady np. gdzie co kupić. POlecam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 10:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ