Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛
Odpowiedz

Ciepło, herbatka i test ciążowy – kobiecy październik💛

Oceń ten wątek:
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 850 614

    Wysłany: 11 października 2025, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ile dni przed macie sluz plodny? Mam sluz rozciagliwy, na jakies 2cm, rano jeszcze krwawilam a test owulacyjny z rana ledwo widoczny.

    Ja w tym cyklu śluz rozciągliwy miałam dzień po skończonej @ 🙈 pierwszy raz tak miałam właśnie szybko

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • lilka2025 Ekspertka
    Postów: 132 304

    Wysłany: 11 października 2025, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia87 wrote:
    Kiedy planujesz testować? 😊

    lekarz kazał mi zrobić 22 betę ale chyba nie będę miała możliwości przez wyjazd więc 24 ☺️

    💊inofem, Vit D3, Omega 3, Q10,Tardyferon, Neurovit, Metformax, Dostinex

    Starania od 09.2023
    Z pomocą medyczną od 10.2024

    06.2025 drożność z lipidolem ✅
    07.2025 I stymulacja clo ❌
    09.2025 II stymulacja aromek+bemfola+ovi
    18.10.2025 10dpo ⏸️ beta 25
    20.10.2025 12dpo beta 84,20
    22.10.2025 14dpo beta 270

    07.11 pierwsza wizyta, jest serduszko 🩵
    03.12 Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷



    preg.png
  • Sysia87 Przyjaciółka
    Postów: 122 37

    Wysłany: 12 października 2025, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilka2025 wrote:
    lekarz kazał mi zrobić 22 betę ale chyba nie będę miała możliwości przez wyjazd więc 24 ☺️

    Ja nie mam możliwości bety zrobić jedynie testy. No chyba że wyproszę rodzinnego o skierowanie na betę 🙈 czyli mniej więcej tak jak Ty będę próbowała 🤗

    👩‍🦰 38
    🧔‍♂️38

    2017 rozpoczęcie starań z przerwą
    11.2023 ponowne starania
    Pół roku z letrozolem ❌
    11.2024 gonal f+ ovitrelle ✅
    06.12.24 ⏸️
    17.12.24 poronienie 💔
    02.25 gonal f +ovitrelle❌
    04.25 gonal f + ovitrelle ✅
    09.05.25 ⏸️
    10.06.25 pierwsze USG (puste jajo płodowe)
    17.06.25 kolejne USG brak zarodka i wywołanie poronienia lekami 💔
    08.25 kolejna próba gonal f+ovitrelle ❌
    09.25 gonal f + ovitrelle ❌
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 października 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano zrobiłam dwa testy. Zrobiłam porównanie ich z piątkiem, wczoraj i dziś.

    IMG-8340.jpg

    IMG-8338.jpg

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • J.ss Autorytet
    Postów: 424 394

    Wysłany: 12 października 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ile dni przed macie sluz plodny? Mam sluz rozciagliwy, na jakies 2cm, rano jeszcze krwawilam a test owulacyjny z rana ledwo widoczny.

    Kurcze, mam to samo, taki mega dziwny sluz a test owulacyjny pokazuje slaba kreske. Nie wiem o co chodzi, bo cykle mam 32-35 dniowe, a czuje sie jakbym miala miec owulacje + ten dziwny sluz.
    A chyba miesiaczke mialysmy podobnie? Ja dostalam w zeszla sobote a w poniedzialek juz sie zakonczyla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2025, 08:46

    09/25 -początek starań
    🩸 28-35
    TSH ✔️
    FSH, LH, Estradiol ✔️
    Czynnik męski ❌
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 12 października 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora, niezależnie od tego, czy coś tam widać, czy nie, nie ma sensu porównywać różnych testów. Widzę chyba, że nawet pinki są różnej czułości… Jesteś bardzo wcześnie po owulacji, do tego brałaś ovitrelle, daj sobie jeszcze parę dni na rzetelny test 🙂

    Kitkat, Markotka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 października 2025, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Eliora, niezależnie od tego, czy coś tam widać, czy nie, nie ma sensu porównywać różnych testów. Widzę chyba, że nawet pinki są różnej czułości… Jesteś bardzo wcześnie po owulacji, do tego brałaś ovitrelle, daj sobie jeszcze parę dni na rzetelny test 🙂

    Nie są różnej, są tej samej. Ten sam test, bo robiłam jedno zamówienie na allegro.

    Ja do tego podchodzę z dystansem, po prostu zrobiłam rano test i znów zdziwienie. No zobaczymy.

    Ps. Faktycznie z daleka wygląda na wczorajszym 10 jak 20🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2025, 09:06

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 12 października 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Rano zrobiłam dwa testy. Zrobiłam porównanie ich z piątkiem, wczoraj i dziś.

    IMG-8340.jpg

    IMG-8338.jpg
    Powiem Ci z mojego doświadczenia z Ovi, też niejednokrotnie myślałam, że ciemnieje i ta kreska rzeczywiście jednego dnia była ciemniejsza żeby kolejnego być znów bledsza. Te same testy różnie się wybarwiają, mamy różnie stężony mocz. Na pewno na dzień dzisiejszy nie testowalabym codziennie. Zrobiłabym 10 i 13 dni po zastrzyku. Dopiero jakby w tym 13 dpovi kreska nadal była to bym sprawdzała czy ciemnieje bo wtedy jest szansa, że to już nie jest kreska z zastrzyku. Wiem, że chciałabyś żeby się udało i żeby jak najszybciej się o tym dowiedzieć i życzę Ci tego z całego serca, żeby się udało ♥️ ale te testy nie pokazują na razie nic innego jak to, że może to zastrzyk a może nie

    Eliora lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 października 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Powiem Ci z mojego doświadczenia z Ovi, też niejednokrotnie myślałam, że ciemnieje i ta kreska rzeczywiście jednego dnia była ciemniejsza żeby kolejnego być znów bledsza. Te same testy różnie się wybarwiają, mamy różnie stężony mocz. Na pewno na dzień dzisiejszy nie testowalabym codziennie. Zrobiłabym 10 i 13 dni po zastrzyku. Dopiero jakby w tym 13 dpovi kreska nadal była to bym sprawdzała czy ciemnieje bo wtedy jest szansa, że to już nie jest kreska z zastrzyku. Wiem, że chciałabyś żeby się udało i żeby jak najszybciej się o tym dowiedzieć i życzę Ci tego z całego serca, żeby się udało ♥️ ale te testy nie pokazują na razie nic innego jak to, że może to zastrzyk a może nie

    Ja to wiem, ale są rzeczy silniejsze od człowieka 🤣🤣

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Sysia87 Przyjaciółka
    Postów: 122 37

    Wysłany: 12 października 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Rano zrobiłam dwa testy. Zrobiłam porównanie ich z piątkiem, wczoraj i dziś.

    IMG-8340.jpg

    IMG-8338.jpg

    U mnie też oczywiście wjechał dzisiaj test 😅 i dalej zastrzyk króluje 😂

    👩‍🦰 38
    🧔‍♂️38

    2017 rozpoczęcie starań z przerwą
    11.2023 ponowne starania
    Pół roku z letrozolem ❌
    11.2024 gonal f+ ovitrelle ✅
    06.12.24 ⏸️
    17.12.24 poronienie 💔
    02.25 gonal f +ovitrelle❌
    04.25 gonal f + ovitrelle ✅
    09.05.25 ⏸️
    10.06.25 pierwsze USG (puste jajo płodowe)
    17.06.25 kolejne USG brak zarodka i wywołanie poronienia lekami 💔
    08.25 kolejna próba gonal f+ovitrelle ❌
    09.25 gonal f + ovitrelle ❌
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 października 2025, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia87 wrote:
    U mnie też oczywiście wjechał dzisiaj test 😅 i dalej zastrzyk króluje 😂

    Niewiem po co to sobie robimy, chyba ludzka głupota 🤣

    Sysia87 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Mamacita Autorytet
    Postów: 361 751

    Wysłany: 12 października 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brak okresu (dziś ma być) i brak bólu brzucha, który by go zwiastował... Co robić jeśli nie przyjdzie? Czekać? Iść na betę? Do gin? Nie robiłam już testów od tych dwóch negatywów w piątek, w ogóle jestem obrażona na testy ciążowe 🥺

    💃🏼33🕺🏻30
    Starania o 1 👶🏻od 08/25 - 6 cs
    💔​ 10/25 biochem

    IO, PCOS

    🌟 15.01 - 7mm z serduszkiem 💓​
    🌟 30.01 - 22 mm, FHR 184
    🌟 20.02 - 55 mm 🍓ryzyka niskie
    🌟 24.03 - 157 g 🩷👧​
    🌟 06.05 - 547 g 🩷

    preg.png
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 12 października 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ile dni przed macie sluz plodny? Mam sluz rozciagliwy, na jakies 2cm, rano jeszcze krwawilam a test owulacyjny z rana ledwo widoczny.
    Ja miałam zazwyczaj tak 4-5 przed owulka.

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 października 2025, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    U mnie brak okresu (dziś ma być) i brak bólu brzucha, który by go zwiastował... Co robić jeśli nie przyjdzie? Czekać? Iść na betę? Do gin? Nie robiłam już testów od tych dwóch negatywów w piątek, w ogóle jestem obrażona na testy ciążowe 🥺

    Ja bym zrobiła betę jutro, o ile masz możliwość. Jeszcze bym poczekała, w sumie dziś ma być, parę dni spóźnienia to też nic strasznego.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 12 października 2025, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    U mnie brak okresu (dziś ma być) i brak bólu brzucha, który by go zwiastował... Co robić jeśli nie przyjdzie? Czekać? Iść na betę? Do gin? Nie robiłam już testów od tych dwóch negatywów w piątek, w ogóle jestem obrażona na testy ciążowe 🥺
    A czy to przypadkiem Ssilvia nie miała negatywu w 12dpo, a parę dni później pozytyw? 😃
    Poczekaj jeszcze dzień i zrób test

    Eliora lubi tę wiadomość

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 12 października 2025, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    U mnie brak okresu (dziś ma być) i brak bólu brzucha, który by go zwiastował... Co robić jeśli nie przyjdzie? Czekać? Iść na betę? Do gin? Nie robiłam już testów od tych dwóch negatywów w piątek, w ogóle jestem obrażona na testy ciążowe 🥺
    Idź na betę. Miałaś pozytywny test, więc trzeba pilnować czy beta spadnie do zera jeśli to biochem albo potwierdzić ciążę jeśli testy cię oszukały

    Eliora, Markotka, Mamacita, Ssilvia lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 12 października 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVK wrote:
    A czy to przypadkiem Ssilvia nie miała negatywu w 12dpo, a parę dni później pozytyw? 😃
    Poczekaj jeszcze dzień i zrób test
    Nie do końca. Negatyw był 10 dpo, a pozytyw 12dpo u Ssilvii. Mamacita miała pozytyw kilka dni temu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2025, 09:59

    Eliora, EVK, Ssilvia lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Sysia87 Przyjaciółka
    Postów: 122 37

    Wysłany: 12 października 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamacita wrote:
    U mnie brak okresu (dziś ma być) i brak bólu brzucha, który by go zwiastował... Co robić jeśli nie przyjdzie? Czekać? Iść na betę? Do gin? Nie robiłam już testów od tych dwóch negatywów w piątek, w ogóle jestem obrażona na testy ciążowe 🥺

    Ja bym chyba dla świętego własnego spokoju zrobiła jutro betę jak masz możliwość. Oczywiście jeśli dzisiaj okres nie przyjdzie 🥹

    👩‍🦰 38
    🧔‍♂️38

    2017 rozpoczęcie starań z przerwą
    11.2023 ponowne starania
    Pół roku z letrozolem ❌
    11.2024 gonal f+ ovitrelle ✅
    06.12.24 ⏸️
    17.12.24 poronienie 💔
    02.25 gonal f +ovitrelle❌
    04.25 gonal f + ovitrelle ✅
    09.05.25 ⏸️
    10.06.25 pierwsze USG (puste jajo płodowe)
    17.06.25 kolejne USG brak zarodka i wywołanie poronienia lekami 💔
    08.25 kolejna próba gonal f+ovitrelle ❌
    09.25 gonal f + ovitrelle ❌
  • Sysia87 Przyjaciółka
    Postów: 122 37

    Wysłany: 12 października 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Niewiem po co to sobie robimy, chyba ludzka głupota 🤣

    Chyba to lubimy 😅

    Eliora lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 38
    🧔‍♂️38

    2017 rozpoczęcie starań z przerwą
    11.2023 ponowne starania
    Pół roku z letrozolem ❌
    11.2024 gonal f+ ovitrelle ✅
    06.12.24 ⏸️
    17.12.24 poronienie 💔
    02.25 gonal f +ovitrelle❌
    04.25 gonal f + ovitrelle ✅
    09.05.25 ⏸️
    10.06.25 pierwsze USG (puste jajo płodowe)
    17.06.25 kolejne USG brak zarodka i wywołanie poronienia lekami 💔
    08.25 kolejna próba gonal f+ovitrelle ❌
    09.25 gonal f + ovitrelle ❌
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 października 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia87 wrote:
    Chyba to lubimy 😅

    Ludzie lubią adrenalinę generalnie

    Sysia87 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ