Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀
Odpowiedz

Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eszanka super wieści ❤️ Juz ładna waga małej ❤️ ☺️

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 19 listopada 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się do szkoły rodzenia 🙈 Mamuśki, zerknijcie na plan. Co sądzicie?
    Oprócz tego co w planie, położne oprowadzają po oddziale i pokazują wszystko (porodówka itp.)

    503129f133dc.jpg

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • redka Autorytet
    Postów: 486 540

    Wysłany: 19 listopada 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Zdałam! 🥳🥳🥳🥳🥳
    Nie popełniłam błędów, trzymał mnie dość krótko (myślę że to też dzięki brzucholowi) , na placu zaczęliśmy około godziny 8:10 a po wszystkim było o 8:50.
    Jestem przeszczesliwa 😁 Teraz 'tylko' poród.
    Ze złych wieści : gbs dodatni. Ale co tam, to nie koniec świata.
    Rozsiewam zaciechę😁😊🙃🙂🤰

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Siskaa, Agaciorka, AnnaMD, nick nieaktualny, Lusi24, Limosa, eszanka, Begonka, Turkusowa90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Równo 2 lata starań.
    12.03 Laparoskopia - niedrożne jajowody
    01.04 ⏸️ beta 272, prog 45💚 ➡️ 06.04 beta 2135 prog 43.9💛 ➡️ 12.04 beta 16254 🧡 ➡️ 16.04 3mm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️➡️ 07.05 2cm 3mm 💜 ➡️ 28.05 5cm 7mm ➡️22.07 350g chłopca 👣 04.09 1000g 15.10 2000g🐰 19.11 3000g 10.12.2021 👨‍👩‍👦 3240g 8:40
    gg64qtkfpvxcwhqx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redka, gratulacje! 😍
    Ja zdawałam teorie i praktykę w jeden dzień 😃 miałam tyle błędów, przejechałam przez trawnik a egzaminator i tak dał mi wynik pozytywny 😂

  • redka Autorytet
    Postów: 486 540

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nieźle trafilas🙂 dziękuję 🙂

    Równo 2 lata starań.
    12.03 Laparoskopia - niedrożne jajowody
    01.04 ⏸️ beta 272, prog 45💚 ➡️ 06.04 beta 2135 prog 43.9💛 ➡️ 12.04 beta 16254 🧡 ➡️ 16.04 3mm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️➡️ 07.05 2cm 3mm 💜 ➡️ 28.05 5cm 7mm ➡️22.07 350g chłopca 👣 04.09 1000g 15.10 2000g🐰 19.11 3000g 10.12.2021 👨‍👩‍👦 3240g 8:40
    gg64qtkfpvxcwhqx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redka brawo!!!! 😀🎉🎉🎉🎉🎉
    Gratulacje!!!

    Ja zdawałam jednego dnia egzamin na motocykl praktyczny, teorie na samochód i praktykę na samochód, także znam to kombo 😀

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redka wrote:
    Dziewczyny!
    Zdałam! 🥳🥳🥳🥳🥳
    Nie popełniłam błędów, trzymał mnie dość krótko (myślę że to też dzięki brzucholowi) , na placu zaczęliśmy około godziny 8:10 a po wszystkim było o 8:50.
    Jestem przeszczesliwa 😁 Teraz 'tylko' poród.
    Ze złych wieści : gbs dodatni. Ale co tam, to nie koniec świata.
    Rozsiewam zaciechę😁😊🙃🙂🤰
    Gratulacje!! To za chwilkę " z drogi śledzie, Redka jedzie!🙈"

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Ja z teoria miałam pod górkę, zdałam chyba za 4 razem ale jazda poszła gładko i 30 grudnia prawie 7 lat temu za pierwszym 😀

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • redka Autorytet
    Postów: 486 540

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie, masakra co sobie zafundowałaś 🙈
    Siskaa, grunt że poszło.
    Dziękuję wam, na drodze będzie Z drogi śledzie, bo Maminka jedzie🙂
    Mam na imię Malwina, Maminką nazywała mnie babcia, a teraz będę też mamą, więc podwójne znaczenie😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 12:20

    Dzudi, Agaciorka lubią tę wiadomość

    Równo 2 lata starań.
    12.03 Laparoskopia - niedrożne jajowody
    01.04 ⏸️ beta 272, prog 45💚 ➡️ 06.04 beta 2135 prog 43.9💛 ➡️ 12.04 beta 16254 🧡 ➡️ 16.04 3mm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️➡️ 07.05 2cm 3mm 💜 ➡️ 28.05 5cm 7mm ➡️22.07 350g chłopca 👣 04.09 1000g 15.10 2000g🐰 19.11 3000g 10.12.2021 👨‍👩‍👦 3240g 8:40
    gg64qtkfpvxcwhqx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się cieszę ze zdałam za 1 bo drugi raz bym nie chciała tego powtarzać 😂

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Ja to się cieszę ze zdałam za 1 bo drugi raz bym nie chciała tego powtarzać 😂
    Ja też 🤣 Byłam w takim stresie, że nie mogłam uspokoić nogi na sprzęgle jak plac robiłam 🤣

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3282 2191

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redka gratuluję!
    Dla mnie to był też olbrzymi stres. Bardzo mi zależało :) Zdałam jak miałam 18lat więc już dawno temu :)

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙

    07.2024
    Histeroskopia - usunięcie polipów
    27.08.2024 transfer ❌

    3x 💔🖤


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj tak stres był okropny 😁 też zdawałam jak miałam 18 lat ☺️

    Z drugiej strony jak teraz na to patrzę to nie wiem po co aż tak się stresowałam, ale to po czasie przychodzi. Świat by się nie zawalił jakbym nie zdała. 🙂 To normalna sprawa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardziej bałam teorii niż praktyki 😂

  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redka gratulacje ! To zostało tylko wyczekiwać porodu ;)
    Ps ja też mam dodatni gbs

    Dzudi ja ze szkoła rodzenia nie pomogę bo nie wybrałam się do żadnej 🙈

    redka lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi ja też w końcu nie wybrałam się do szkoły rodzenia, trochę ze względu na to że kolidowała z pracą męża, a trochę nie podobało mi się, że musiałam się zdecydować wtedy na ich położna (to moja „znajoma” z liceum i nie zbyt się lubimy) 😅

    A na moim zadupiu jest w zasadzie tylko ta jedna szkoła.

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3120 3551

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redka super, gratulacje :D
    Aż mi się przypomniało, że ja w 2011 (wow, to już 10 lat) zdawałam 20 listopada prawko :D Też rano, ale już śnieg padał... i u mnie w Warszawie są te cholerne trzypasmowe ronda z tramwajami, oczywiście zaliczyłam dwa takie, ale tez udało się zdać za pierwszym razem. A górkę musiałam powtarzać haha :D Ale pamiętam, że stres był ogromny.
    Tata myślał, że z niego żartuje, bo u nas wszyscy po minimum 2-3 razy zdają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 13:11

    redka lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to się dzisiaj wkurzyłam na maksa chciałam kupić Hani kojec mieszkam w domku i jest to naprawdę męczące latanie po piętrach:/ a na dole mamy kuchnie:/ Wiec pomyślałam że na vinted znajdę napewno o połowę taniej ale się pomyliłam Pani zachowała się strasznie zaproponowałam cenę zeby obniżyła do wartości połowy z kojca jak jest w sklepie dodatkowo jeszcze liczyła sobie przesyłkę 50 zł wiec dla mnie nie opłacalne byłoby kupować to w tak cenie gdyż nowy mam 100 zł więcej z gwarancją na 24 miesiace a ona mi odpisała że za mało jej proponuje nóż fuck napisałam grzecznie czy w takim razie skoro jest jak twierdzi nowy beż metki ma na to gwarancję q postaci paragonu odpisała że w sklepie sobie kupię z paragonem :/ domyślam się że pewnie jakas oszustka a kojec w cale nie nowy.... teraz bardzo uważać trzeba
    Ostatnio mam kiepski nastrój w mojej rodzinie tragedia się wydarzyła i jakoś ciężko mi się skupić na czymś kolwiek :/ I jeszcze takie cyrki:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 13:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi smutno bo nam zarąbisty sąsiad z góry zmarł ☹️

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Zapisałam się do szkoły rodzenia 🙈 Mamuśki, zerknijcie na plan. Co sądzicie?
    Oprócz tego co w planie, położne oprowadzają po oddziale i pokazują wszystko (porodówka itp.)

    503129f133dc.jpg

    Wydaje się spoko 😉
    Jedyne czego mi brakuje, a co było w mojej szkole rodzenia, to temat jak ogarnąć sprawy administracyjne, co z czym po kolei i to okazało się bardzo potrzebne, bo przepisy się ciągle zmieniają.

    Tak samo mieliśmy temat o szczepieniach, jakie są obowiązkowe, kiedy są terminy itp.

    Ps. W dobie covidu wpuszczają do szpitala? Moja szkoła rodzenia też oferowała przed pandemią taką "wycieczkę", ale teraz już niestety nie ma takiej możliwości

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
‹‹ 379 380 381 382 383 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ