X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀
Odpowiedz

Ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa, cudowne wiadomości ❤️❤️

    Widzę, że tu u nas więcej dziewczynek się przewija 🥰

    Obyś nie musiała na świetlicę specjalnie jechać 🤞

    Turkusowa90 lubi tę wiadomość

  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 17 marca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki❤️

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa gratulacje córeczki 🥰

    Turkusowa90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2021, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa, w ogóle do kiedy zamierzasz pracować? :)

  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 18 marca 2021, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa, super! Szybko poznałaś plec 😊 dobrze, że nie kazala Ci czekać:)

    Turkusowa90 lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6739 9521

    Wysłany: 18 marca 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🌺

    Dzisiaj znowu piękny, ale mroźny dzień 😊
    Ale to nic! Wyspałam się dzisiaj, bo wysłałam męża na kanapę, tak ostatnio chrapie, że nie mogę spać od 4 nad ranem.. I wczoraj już jak przyjaciółka do mnie przyjechała powiedziała, że mam takie since pod oczami, że szok - fakt, byłam zupełnie bez makijażu, ale bez przesady..

    Także dzisiaj będzie piękny dzień i Wam też tego życzę 😊🌺

    A na 12.30 jadę na masaż 🥰
    Jajku tak mi już tego brakowało 😄

    Sleepy lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6739 9521

    Wysłany: 18 marca 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    Turkusowa, w ogóle do kiedy zamierzasz pracować? :)

    Ja 29 marca idę na zwolnienie. Czyli będzie to równo 17 tydzień. Teraz jestem w domu, bo ostatnio młodszy synek miał kwarantannę, teraz starszy z kolei ma hybrydowe nauczanie w szkole więc to i tak taka praca jak nie praca, dużo rzeczy też zdalnie robię. Ale od końcówki marca już będę zupełnie wolna

    Sleepy lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja od jakiegoś tygodnia na zwolnieniu i już mi się dni zaczynają mylić 🤣

    Muszę sobie chyba jakoś te wolne rozplanować. :)

  • adu Autorytet
    Postów: 1516 1345

    Wysłany: 18 marca 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tak jak pisałam, do końca kwietnia pracuje. No praktycznie połowy, bo potem mam 2 tygodnie urlopu. :)

    l22n9vvj7w8s7hd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony chętnie bym popracowała do jakiejś połowy ciąży, ale nie mają mi co zaproponować 🤷🏼‍♀️ praca zdalna u mnie odpada, a do labu teraz nie wejdę. Będę miała za to długie wakacje 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2021, 10:52

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6739 9521

    Wysłany: 18 marca 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dwóch poprzednich ciążach byłam w sumie od razu na zwolnieniu, w pierwszej dlatego, że była od początku zagrożona, skracająca się szyjka i wysokie ryzyko porodu przedwczesnego, w drugiej od 6 do 16 tygodnia krwiak, więc plamienia, krwawienia, ale i malutki synek ponad roczny w domu..

    A teraz nic się złego nie dzieje to sobie działam ile mam sił, ale dla mnie to było zaskakujące.. Aż lekarza pytałam czy to normalne bo do tej pory w każdej ciąży było "coś" 😄

    A wczoraj przyszedł zamówiony przeze mnie detektor tętna płodu 😍
    Moi chłopcy pierwszy raz słyszeli na własne uszy serduszko swojego braciszka w brzuszku - myślę, że to bardzo ważne, bo ciąża jest dla nich abstrakcją, a w ten sposób tworzy się między nimi więź 🥰

    Mój D jak wrócił z pracy to też słuchał pierwszy raz serduszka (na wizytach, na których on był ze mną, lekarz nie puszczał dźwięku, bo dziecko było za malutkie jeszcze, a to podobno we wczesnej ciąży nie jest takie dobre do końca, do diagnostyki nic nie wnosi, jest to tylko dla rodziców).
    Łzy miał chłop w oczach 😍

    A młodszy synek wczoraj podszedł do mnie i przytulił się do brzuszka mówiąc "kocham Cię dzidziusiu" ❤️

    Jagodowa Mama, Iskierka87 lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Turkusowa90 Autorytet
    Postów: 1357 1378

    Wysłany: 18 marca 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy, ja chciałabym skończyć staż na mianowanego, dlatego do końca maja chciałabym pracować. Na razie są zdalne 3 tygodnie, pewnie będę miała dyżury, ale co kilka dni pewnie, ale reszta zdalnie. W kwietniu jakbyśmy wrócili to może pójdę na 2 tygodnie, bo nie mogę przekroczyć 30dni bo będę musiała odrobić miesiąc stażu. Plus udać się do lekarza medycyny pracy....

    17u99vvjozlosqi5.png




    30.09.2021r. Iga❤️
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 18 marca 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa, gratuluję córeczki 😍. Niech sobie zdrowo rośnie.

    Ula, to tylko się cieszyć, że ta ciąża bez "przygód"😄. Niech sobie Julek tam też zdrowo bryka 😄. Moja córa też codziennie rano wita się z brzuszkiem, całuje mnie po tym brxucholu i głaszcze 😍. Przesłodkie to jest.

    Sleepy, ja też miałam plamienie w tej ciąży, malutkie ale od razu myśli najgorsze. Jestem na luteinie, u Ciebie nawet nie była potrzebna 😊.

    Same wspaniałe wieści ❤️❤️❤️

    A ja ostatnio wcale nie mam czasu pogadać z Wami spokojnie, babcia już zaczęła szaleć z porządkami przed świętami... Jak ona się za to zabiera to gorzej niż jakby huragan przez dom przeleciał 😲😱.

    Uciekam 😘😘😘

    Ulaa, Turkusowa90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkusowa to kochana obyś wytrwała do końca maja i aby udało Ci się zaliczyć staż bez problemowo✊

    Jagodowa to nie jest tak, że nie biorę. Tylko w sumie o tym nie pisałam 🤭 Od samego początku mam końskie dawki - dupek 3x1 plus cyclogest (normalnie aplikuję jedną globulkę, a przy plamieniach brałam 2, doktor nawet kazał brać 3) 🙈 plus jeszcze kłuję się Accofilem do 12 tc 🤣

    Turkusowa90 lubi tę wiadomość

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 18 marca 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy, aaaa, ok już rozumiem😊. Tak czy siak jest dobrze, idziesz do przodu, tygodnie lecą i ani się obejrzysz a będziesz się za wyprawką rozglądać 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Witam się zimowo u nas sypie śnieg ❄️ a jaka pogoda dziś u Was mamuśki? 😁

    c97c7836228b.jpg

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6739 9521

    Wysłany: 19 marca 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊
    U nas śnieżek popruszył ❄️ ale słońce piękne i wiatr dosyć mroźny 🌬️ ale jest przyjemnie mimo wszystko 🥰

    Miłego dnia 😊

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pytam, gdzie jest wiosna!? 😅

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy kalendarzowa już 21 marca 🤭

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 19 marca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek,

    Słońce na przemian z burymi chmurami, 5 st na plusie. Na pewno wyjdziemy przewietrzyć się trochę.

    Sleepy, wiosna chwilowo zaspała, kiedyś nawet mnie twórczo poniosło 😄 i napisałam wieki temu wiersz dla dzieciaków ze świetlicy na ten temat 😁. Też czekam na ciepełko z utęsknieniem 🙄😏.

    Miłego dnia!

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ