X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciężkie decyzje - praca, starania o dziecko i inne....
Odpowiedz

Ciężkie decyzje - praca, starania o dziecko i inne....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sialalaKoniczynaDwa Autorytet
    Postów: 1345 888

    Wysłany: 19 lutego 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annja wrote:
    Kiedyś myślałam właśnie czy może ze mna są provlemy czy z moim mężem bo przecież kochany się bez gumki czasami w dni płodne , w owulacje i nic , i tak z dwa lata. Czy to moze być podstawa do obaw ? Jedna taka myśl się pojawiła 🤔

    No jest to mimo wszystko zastanawiajace...
    Kluczym badaniem jest wlasnie sprawdzić nasienie, a Ty np. AMH , Tsh, ft4,ft3, prolaktyna itp.
    Duzo jest o tym na forum.

    Kciuki

    2007 - syn.
    Starania 10lat o rodzeństwo.
    2018-nieudane hsg, histeroskopia( usunięcie 2 polipow z szyjki, lyzeczkowanie, zrosty w macicy - część uwolniono)
    Laparoskopia diagnostyczna - obustronna niedroznosc jajowodów.
    2019.05 - start IVF krótki protokół.
    17.05 punkcja: z 6 zaplodnionych sa 2 blastki 4aa i 4bb ❄❄
    FET- może kiedyś się doczekam..
    Cienkie endometrium
    Mutacje Pai-1 i Mthfr
    14.08.2019 - SIS- cała macica w zrostach, zrosniety prawy róg.
    Pojemność macicy bez zrostow 0.3ml..
    5.11.2019 - histeroskopia operacyjna - usuniete zrosty, udalo sie otworzyć macice.
    20.11 c.d.leczenia - balonowanie macicy
    26.01 NATURALNY CUD...9tc[*]

    02.05.2022 beta hcg 3164
    04.05.2022 beta hcg 6466
    05.05.2022 beta hcg 8698
    13.05.2022 beta hcg 19949
    19.02.2022 beta hcg 37821, prog.26,50
    06.06.2022 serduszko nie bije [*]
    Aniołek 10tc
    20.06 poronienie zatrzymane, zabieg.

    Koniec przygody ze staraniami
  • Lazywaifu Koleżanka
    Postów: 102 16

    Wysłany: 27 października 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć, rozumiem Cię, natomiast wychodzę z założenia, ze na pracę, awanse i Bog wie co jeszcze mam czas do 60 roku życia, a na dziecko jednak znacznie mniej. Dodatkowo życie pokazuje, ze czasami o dziecko nie jest wcale tak łatwo.
    Tez mam prace, o której marzyłam, jednak wiem, ze wszystko w zyciu dzieje się po coś i w odpowiednim momencie. Jesli zajdziesz w ciążę i nie będziesz miała do obecnej pracy powrotu to trudno. To nie jest najważniejsze. Znajdziesz pracę inną, lepszą. Na to zawsze jest czas.

    Dobrze powiedziane. Tym bardziej jak np. Mąż ma stałą umowe, a pieniędzy trochę się ma odłożone na czarną godzinę. Wbrew pozorom starania o dziecko nie sa takie łatwe. Chociaż z tego co widzę to stary post i Pani zakładającej wątek się udało także gratulacje ❤👣

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ