X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Clearblue Monitor Płodności
Odpowiedz

Clearblue Monitor Płodności

Oceń ten wątek:
  • Mum-to-be Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 5 października 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulula mi nigdy nie pokazał się żaden błąd, więc z tym nie pomogę.

    U mnie na odwrót. Zwykłe testy paskowe nie pokazywały ciąży, a monitor tak.

    Mam nadzieję, że monitor w Twoim przypadku się myli.

    Zrób test na monitorze ponownie rano i wtedy może już pokaże, że marzenie się spełniło :)

    Nie wiem jak u Ciebie, ale ja zmarnowałam mnóstwo testów jao sikałam na pasek bezpośrednio. Jak zaczęłam go maczaf w kubeczku to ja i monitor staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi :)

    Ulula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum-to-be wrote:
    Ulula mi nigdy nie pokazał się żaden błąd, więc z tym nie pomogę.

    U mnie na odwrót. Zwykłe testy paskowe nie pokazywały ciąży, a monitor tak.

    Mam nadzieję, że monitor w Twoim przypadku się myli.

    Zrób test na monitorze ponownie rano i wtedy może już pokaże, że marzenie się spełniło :)

    Nie wiem jak u Ciebie, ale ja zmarnowałam mnóstwo testów jao sikałam na pasek bezpośrednio. Jak zaczęłam go maczaf w kubeczku to ja i monitor staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi :)
    Nie wiem czy jajka do rana nie zniosę😉 Powiem Ci, że ja na owulacyjne sikałam bezpośrednio i zawsze wszystko wychodziło, a ciążowy chciałam zrobić ostrożnie i wzięłam pojemniczek i lipa😅
    Zastanawia mnie to, że na stronie Clearblue piszą, że blada kreska to też ciąża, a ich monitor mówi, że nie😉

  • Mum-to-be Debiutantka
    Postów: 10 12

    Wysłany: 6 października 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak Ulula? Zmienip monitor zdanie?

  • Alutka85 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 27 października 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzięki monitorowi udalo mi się z pierwszym cyklem zajść w ciążę. Pomyslalam ze monitor nie będzie mi potrzebny bo mam juz 3 dzieci i sprzedałam monitor. zdecydowaliśmy sie z mężem na kolejne dzieciątko i kupilam używany monitor. Jestem na początku cyklu. Czy któraś z was ma moze instrukcje w języku polskim?

  • Pauliina92 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, moze ma ktoś nasprzedaż monitorek? :)

  • Khalida Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj trafilam na ten watek i jestem mega zainteresowna. Piszecie o używanych monitorach, to znaczy ze bezproblemowo mozna je zresetowac tak zeby mogla go uzywac kolejna osoba? Czy po prostu dodaje sie kolejny cykl?

  • Alutka85 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Khalida wrote:
    Hej, dzisiaj trafilam na ten watek i jestem mega zainteresowna. Piszecie o używanych monitorach, to znaczy ze bezproblemowo mozna je zresetowac tak zeby mogla go uzywac kolejna osoba? Czy po prostu dodaje sie kolejny cykl?

    Hej. Można bez problemu zresetować.

  • Szarlotka22 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 14 marca 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo
    Dziewczyny, w tym cyklu zaczęłam stosować monitor płodności clearblue i chciałabym się doświadczonych dziewczyn zapytać o to co mi pokazuje monitor ..a więc :
    9dc -niskie
    10dc-wysoka
    11sc-szczytowa
    12dc(dzisiaj)-szczytowa
    Czy to normalne że dwa dni z rzędu monitor pokazuje szczytowa szansę ?

  • Alutka85 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 15 marca 2022, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka22 wrote:
    Halo
    Dziewczyny, w tym cyklu zaczęłam stosować monitor płodności clearblue i chciałabym się doświadczonych dziewczyn zapytać o to co mi pokazuje monitor ..a więc :
    9dc -niskie
    10dc-wysoka
    11sc-szczytowa
    12dc(dzisiaj)-szczytowa
    Czy to normalne że dwa dni z rzędu monitor pokazuje szczytowa szansę ?

    Tak

  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 29 marca 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    zaczęłam niedawno używać monitora ale że miałam problemy z hormonami i bardzo długie ostatnie 2-3 cykle to dopiero teraz pokazał mi pierwszy raz szczyt - wczoraj 17dc i dzisiaj 18dc. Mam w związku z tym pytanie jak to było u Was i jak długo utrzymuje się ten szczyt?
    Wczoraj robiłam jeszcze zwykły test owulacyjny, była druga kreska ale słabsza od kontrolnej więc dzisiaj powtórzę bo jakoś mało mnie przekonuje te robienie testów z monitorem z pierwszego moczu... W poprzednim cyklu miałam wiele dni z oznaczeniem "wysoka" ale szczytu się nie doczekałam więc zastanawiam się czy to nie problem wlasnie tych porannych pomiarów.
    Poza tym trochę wkurza mnie to że trzeba robić testy już od 6 dnia cyklu, jak ja mam długie cykle to zuzywam ich sporo i praktycznie co miesiąc kupuje nowe opakowanie a wiadomo ze to spory koszt. No i trzeba wszędzie mieć ze sobą monitor bo można ustawić miesiączkę tylko w pierwszych 4 dniach, ostatnio miałam wyjazd i zapomniałam o tym więc musiałam ustawić o jeden dzień później bo nie chciałam stracić tego cyklu.

    A jak Wasze ogólne wrażenia z używania tego "cudeńka"? Jesteście zadowolone?

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Dziuchna Debiutantka
    Postów: 7 10

    Wysłany: 29 marca 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mia88!
    No więc szczyt trwał u mnie 2 dni.
    Jeśli pytasz o doświadczenia z monitorem - moje niestety nie są dobre (jak chyba widać na początku wątku).
    Tak jak mówisz - ja też musiałam zużywać co miesiąc dużo testów, to było o wiele droższe niż używanie standardowych (nawet tych od clearblue) testów owulacyjnych. Poza tym, zwykle ponad tydzień miałam oznaczenie "płodność wysoka" i to nawet w początkowym etapie cyklu. Owulację miałam jednak dopiero około 20 dnia. No i dalej nie rozumiem czemu służy codziennie robienie testów już po owulacji..
    Ja byłam tak niezadowolona (także finansowo), że przerzuciłam się z powrotem na zwykłe testy owulacyjne. Po kilku cyklach i dwóch usuniętych polipach udało mi się zajść w ciążę. Obecnie 32 tydzień:)
    Powodzenia, trzymam mocno kciuki, żeby Tobie też się udało;)

    Mia88 lubi tę wiadomość

    f2w3gzu3ybs1722h.png
  • Alutka85 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 30 marca 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja znalazlam sposób na zaoszczędzenie na testach. Poprostu po dwóch dniach szczytowej płodności przestaje robic testy. Jest napisane "test pominiety" ale cykl "idzie" dalej. Normalnie na 3 dni przed miesiączka mozna zrobic test ciążowy.

    Mia88, Kimbra lubią tę wiadomość

  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 30 marca 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka, No właśnie ja chyba też zacznę pomijać te testy, dzisiaj 1 dzień po szczycie i mi wskazuje na "wysoką", zrobię jeszcze może jutro jeśli temperatura nie skoczy bo mimo wyznaczonej owulacji nie jest jakoś szczególnie wysoka a zwykle dzień po miałam już skok...
    Zdarzyło mi się w poprzednim cyklu pominąć okienko testowe i nic to nie zaburzylo więc może też będę zaczynać robić testy trochę później.

    Dziuchna, no to widzę że u nas podobna sytuacja, ja też te późne owulacje mam (o ile są) i wlasnie czytając wątek od początku byłam ciekawa jak dalej się to potoczyło, czy któraś z Was kontynuowała tą przygodę i czy monitorek może się trochę dostosowuje do cyklu ale widzę że to raczej ściema.
    Cieszę się że Ci się w końcu udalo 🙂 mam nadzieje ze dobrze się miewasz i życzę Ci spokojnej i szczęśliwej końcówki ciąży ☺

    Dziękuję Wam za odpowiedzi!

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • ForgetMeeNot Autorytet
    Postów: 1402 1965

    Wysłany: 20 lipca 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Odświeżam temat :)
    To mój pierwszy cykl z monitorem. Dziś mam 16dc i 9 dzien pokazuje mi wynik WYSOKI .... czy to normalne ?

    38 lat
    02.2019 👧🏼 cc i 10.2020 👦 cc

    30.08 Beta-HCG 4,81 🙈 Prog 19,8 ( 9dpo)
    31.08 Beta-HCG 8,10 ( 10dpo)
    01.09 Beta-HCG 16,59 Prog 31,78 ( 11dpo)
    03.09 Beta-HCG 30,5 prog 29,57(13dpo)przyrost87,5%🙏🏼🥺
    05.09 Beta-HCG 44,34 prog 28,99, (15 dpo) przyrost 47,6%
    07.09 Beta-HCG 89,08 prog 31,70 (17dpo) przyrost 102%
    09.09 Beta-HCG 230,70 prog 29,89 (19dpo) przyrost 158%
    10.09 Beta-HCG 341 (20 dpo) przyrost 120%
    12.09 Beta-HCG 883,60 ( 22dpo) przyrost 158,9%
    16.09 Beta- HCG 3871 przyrost 109,4%

    13.09 pęcherzyk ciążowy 4mm ❤️🥹
    24.09 Kropek 0,59mm z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️❤️
    27.09 Kropek ma już 1 cm/ krwiak w macicy
    04.10 Mały człowiek ma już 16,6 mm i ❤️ bije 172/m
    31.10 Badania prenatalne. Ryzyka niskie ❤️❤️❤️❤️
    14.11 wynik Sanco - zdrowy chłopczyk 💙😍💙
    23.02. Usg 3 trymestru 1524 g zdrowego chłopczyka 28t3d
    e88641834f.png
  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 29 lipca 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🤗
    Zaczynam cykl z monitorem Clearblue dzisiaj mój 1 dc.Nie powiem jest to dla mnie coś nowego i ekscytującego 😆.Postanowiłam dołączyć do Waszego wątku choć tu tak troszkę cicho....może się rozkręci.W skrócie parę słów o mnie.
    Jestem mężatką i staramy się o pierwsze dzieciątko od ciut ponad 5 lat bezskutecznie 😐.Wyniki badań są prawidłowe i lekarz mówi że powinno zaskoczyć naturalnie....Chodziliśmy do GC.Jestem po jednej nieudanej inseminacji jednej laparoskopii (jajowody drożne) po jednej histeroskopii (czeka mnie druga mam polipa w macicy).Owulacje mam swoje naturalne potwierdzane monitoringiem pęcherzyki pękają.Od lutego zaprzestaliśmy chodzić do GC bo efektów brak a pieniążki lecą.....Czytałam wątek wiem że dużo kobietom udało się z monitorem zobaczymy czy i ja zostanę tą upragnioną mamusią.Trzymam kciuki za każdą z nas aby nam też się udało 🤞🤞.Pozdrawiam i fajnie jak ten wątek się rozwinie i będziemy się dzielić naszymi doświadczeniami radościami i smutkami.Pozdrawiam serdecznie 🤗🤗

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Paulina666 Autorytet
    Postów: 881 662

    Wysłany: 30 lipca 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ForgetMeeNot wrote:
    Hej,
    Odświeżam temat :)
    To mój pierwszy cykl z monitorem. Dziś mam 16dc i 9 dzien pokazuje mi wynik WYSOKI .... czy to normalne ?
    Tak

    👱‍♀️-39
    4 lata starań
    PCOS,bielactwo,MTHFR(C677)-układ hetero
    MTHFR(A1298)-układ hetero,PAI-1 układ hetero,KIR-AA,HLAC-C1,C2❌
    📌(2013,2021)Hsg
    📌(2014)laparoskopia z kauteryzacją jajników
    ➡️2021-stymulacje i monitoringi
    ➡️2022-rządowy program leczenia niepłodności
    ➡️2023-GAMETA Rzgów
    🧔-32 HL
  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 10 września 2022, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda bo widzę że wątek wygasł ale mam pytanie.Monitor płodności nie wykrył mi piku bo wiadomo robi się go z rana mam drugi ten cyfrowy Clearblue który robię sobie wieczorem dla swojej pewności.W tamtym miesiącu mi się idealnie pokryło.A w tym monitor nie wykrył a 15 DC maiłam buźkę z tego cyfrowego wylapalam pik popołudniu.Dzisiaj mam 22 DC a monitorek mi pisze wysoko...Powiedzcie mi to chyba przez to że nie wyłapał piku szczytu?Nic innego mi się na myśl nie nasówa.Powinien już być niski od paru dobrych dni...Fakt faktem w Poniedziałek idę do lekarza to zobaczy czy owulka była...pierwszy raz mam taką sytuację.Pozdrawiam 🙄🤗🤗🤗

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Aurore Znajoma
    Postów: 27 29

    Wysłany: 2 października 2022, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chcę się podzielić swoimi doświadczeniami z Clearblue monitor płodności.

    Zaczęłam z mężem starać się o dziecko od maja tego roku. Ja 31, mąż 35 lat. Z racji tego, że po majowych wyczynach spóźniał mi się okres i cykl trwał 57 dni myślałam że się udało. Niestety nie.

    Wystartowałam z monitorem od 1dc, który przypadł z początkiem lipca.

    1 cykl - lipiec:
    od 6dc monitor kazał robić testy,
    w 10dc wskazał wysoki poziom, który utrzymywał się przez 11 kolejnych dni. Po przekroczeniu 10 dni wysokich monitor wyświetlił informację, żeby zajrzeć do instrukcji i robić testy dalej. Robiłam.
    W 21dc i 22dc pojawił się szczyt. Po tym monitor kazał zrobić jeszcze 3 testy. Dzień po szczycie był wysoki, później już niski.
    Wykorzystałam wszystkie 20 testów + 1 test ciążowy (negatywny).

    2 cykl - sierpień:
    od 9dc monitor kazał robić testy.
    Tym razem wykrywał cały czas niski poziom aż do 19dc, który był wysoki.
    Tu zaskoczenie, bo od razu po jednym dniu wysokiego pojawił się szczyt w 20dc i 21dc.
    Monitor dalej każe robić testy. 22dc wysoki i kolejne 6 testów na niskim poziomie.
    Wykorzystałam wszystkie 20 testów + 2 testy ciążowe (negatywne).

    3 cykl - wrzesień:
    od 9dc monitor woła o testy.
    Od 14dc poziom jest wysoki do dzisiaj 25dc. Oczywiście pojawia się informacja o zaglądnięciu do instrukcji i kontynowania testów.
    Zostały mi do wykonania jeszcze 3 wolne testy z bieżącego cyklu.

    Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
    Na początku 3 cyklu wykluczyło mnie przeziębienie na tydzień. Może przytrafił mi się bezowulacyjny cykl, lub się wydłuży.

    Piszę swoją historię, żebyście się nie martwiły i nie zniechęcały, gdy robicie testy i monitor wskazuje ponad 10 dni wysokich. Róbcie dalej swoje.
    Ja na początku trochę się martwiłam i nie mogłam znaleźć na forum ani po pl ani w ang żadnych podobnych wątków.

    Kimbra lubi tę wiadomość

  • Kimbra Autorytet
    Postów: 1158 546

    Wysłany: 4 października 2022, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurore wrote:
    Cześć, chcę się podzielić swoimi doświadczeniami z Clearblue monitor płodności.

    Zaczęłam z mężem starać się o dziecko od maja tego roku. Ja 31, mąż 35 lat. Z racji tego, że po majowych wyczynach spóźniał mi się okres i cykl trwał 57 dni myślałam że się udało. Niestety nie.

    Wystartowałam z monitorem od 1dc, który przypadł z początkiem lipca.

    1 cykl - lipiec:
    od 6dc monitor kazał robić testy,
    w 10dc wskazał wysoki poziom, który utrzymywał się przez 11 kolejnych dni. Po przekroczeniu 10 dni wysokich monitor wyświetlił informację, żeby zajrzeć do instrukcji i robić testy dalej. Robiłam.
    W 21dc i 22dc pojawił się szczyt. Po tym monitor kazał zrobić jeszcze 3 testy. Dzień po szczycie był wysoki, później już niski.
    Wykorzystałam wszystkie 20 testów + 1 test ciążowy (negatywny).

    2 cykl - sierpień:
    od 9dc monitor kazał robić testy.
    Tym razem wykrywał cały czas niski poziom aż do 19dc, który był wysoki.
    Tu zaskoczenie, bo od razu po jednym dniu wysokiego pojawił się szczyt w 20dc i 21dc.
    Monitor dalej każe robić testy. 22dc wysoki i kolejne 6 testów na niskim poziomie.
    Wykorzystałam wszystkie 20 testów + 2 testy ciążowe (negatywne).

    3 cykl - wrzesień:
    od 9dc monitor woła o testy.
    Od 14dc poziom jest wysoki do dzisiaj 25dc. Oczywiście pojawia się informacja o zaglądnięciu do instrukcji i kontynowania testów.
    Zostały mi do wykonania jeszcze 3 wolne testy z bieżącego cyklu.

    Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
    Na początku 3 cyklu wykluczyło mnie przeziębienie na tydzień. Może przytrafił mi się bezowulacyjny cykl, lub się wydłuży.

    Piszę swoją historię, żebyście się nie martwiły i nie zniechęcały, gdy robicie testy i monitor wskazuje ponad 10 dni wysokich. Róbcie dalej swoje.
    Ja na początku trochę się martwiłam i nie mogłam znaleźć na forum ani po pl ani w ang żadnych podobnych wątków.
    Hej Aurore 🤗
    Bardzo się cieszę że opisałaś swoje doświadczenie 😀.Ja ciągle korzystam z monitorka płodności...ogólnie jestem bardzo zadowolona że jest on taki czytelny.W tym miesiącu niestety ja zawaliłam bo dwa razy nie zrobiłam testu 😐 ale robiłam cyfrowe Clearblue i wykryłam pik bo była usmiechnięta buźka.W następnym cyklu będę bardziej dokładna jeśli o to chodzi.Odkupiłam monitorek od dziewczyny której się udało zajść w ciążę w trzecim cyklu z monitorkiem a zdaniem lekarzy nie miała szans.Fakt są drogie testy ale moim zdaniem warto.Fajnie jak czasem tutaj będziesz zaglądać..mogłybyśmy się dzielić tym co doświadczamy.Trzymam kciuki żeby cykl był udany 🤞🤞 ja już po owulacji tekże cierpliwie czekam na miesiączkę

    Aurore lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa mężatka od 2017💍
    Zdrowy tryb życia 💪
    Starania od dobrych ładnych paru lat...🤔
    Uwielbiamy:
    Góry,rowery, spacery,bieganie,zwierzątka,natura 💞🔥🤭
    Suple:
    🥛Inofem
    💊Mio inozytol
    💊Folain-Metafolin
    💊 Duphaston od 14-20dc
    💊DHEA Eliot
    💊Prenatal uno
    💊Magnez
    💊Molekin D3+K2
    💊Witamina A+E
    Totalne odpuszczenie
    -pozostawiam wszystko Bogu 🙏😇❤️🤰
  • Aurore Znajoma
    Postów: 27 29

    Wysłany: 4 października 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra - postanowiłam pisać pamiętnik w aplikacji na ten temat żeby tu nie zaśmiecać co chwilę. Jest dostępny dla wszystkich. Jak wejdziesz w mój profil i wpisy do pamiętnika to chyba od razu przeniesie Ciebie do wątku. Tutaj dam takie ogólne informacje jak poszło.

    Ja jestem mega sumienna w tym testowaniu - mam męża, który zajmuje się analizą danych statystycznych i on mnie bardziej pilnuje niż ja siebie 🙃

    Ściskam Cię serdecznie i oby nam brzuchy wywaliło 🤪

    Kimbra lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ