X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Clostilbegyt
Odpowiedz

Clostilbegyt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 9 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA CLO to nie są żadne witaminy czy suplementy diety, które można sobie samemu od tak brać. To silny leka, który zapisuje się przeważnie przy braku odpowiedniego wzrostu pęcherzyków, skoro dochodzi u Ciebie do naturalnego wzrostu pęcherzyków i owulacji nie zaśmiecaj sobie dodatkowo organizmu kolejną farmakologią :| Clo jest dość silnym lekiem, którego nie bierze się od tak bo naczytałam się sporo o nim...:| wiem, że każdy kolejny nieudany cykl boli. My o Nasz cud walczyliśmy prawie 4 lata, chociaż teraz hcg przyrasta dobrze to w pn na wizycie okaże się czy jest ok, czy jest pęcherzyk w macicy a na kolejnej pewnie czy jest zarodek i serducho i tak Nam udało się z CLO i dup-kiem ale u mnie był problem z naturalną owulacją. Co do Clo to nie bierze się go na własną rękę bo powoduje on torbiele i cysty dlatego taki cykl musi być monitorowany bo może wyjść tak, że pęcherzyk urośnie, nie pęknie i zrobi się z niego torbiel którą będzie trzeba leczyć a nie daj Boże usunąć operacyjnie i to znowu przesunie Wasze starania.
    Domyślam się, że jesteś odpowiedzialną osobą i jednak postąpisz rozsądnie.

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nika04 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 9 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    Ja :-). W ciaze zaszlam w 1 cyklu :-)
    Gratuluję i mam nadzieję że mi również się uda :) pewnie wszystkie dobrze wiecie jak wyczekuję 2 kreseczek na teście.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 października 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , jestem własnie w tym cyklu na CLO i Kasia28 nie ma jednego dawkowania , każdy lekarz zapisuje kobiecie ten lek tak jak jej pasuje , kolezanka tam któraś napisała Ci 5-9 dc a Ja np. brałam od 4 do 8 także nie bierz broń boże tak jak ktoś Ci pisze tylko do lekarza idź dowiedz się . Clo jest silnym lekiem dokładnie nie ma co sobie zaśmiecać organizmu jak ma się własną owulke , Ja osobiscie miałam problem zawsze z rosnieciem pęcherzyków a co za tym się kryje z pękaniem ale teraz był 1 cykl z CLO i nie miałam monitoringu niestety bo miałam problem z tym w Anglii u siebie w miejscowosci , przyleciałam do pl 6 dni po przewidywalnej owulacji przez Ovu i lekarka potwierdziła owulacje z prawego jajnika i resztka płynu była w Zatoce więc mnie CLO pomogło na bank co do owulacji ;) a co dalej to czekamy , kazała isc 20 stego na bete sprawdzić co i jak ;) domyślam się , że moze nie udać się odrazu , nie licze na cud ale cudem dla mnie jest w sumie ta owulacja ! Jestem pełna nadzieji , że wszystko idzie super do przodu i tak zostanie . Anutka gratulacje poszcześciło Ci się nie ma co ;p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem tu nowa. Czytałam forum i postanowiłam założyć konto na Ovu.
    To mój pierwszy cykl z CLO. W czwartek powinnam dostać @, ale zobaczmy co z tego wyjdzie. Pewnie jak zwykle się nie udało. Oprócz CLO lekarz kazał mi brać również Metformax 500, Spironol, Norprolac oraz w drugiej połowie cyklu Duphaston.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA na wątku starając się z pomocą medyczną jest cały obszerny temat "CLO" - odsyłam tam po bardziej szczegółowe informacje.

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, już znalazła. Uciekam tam wobec tego :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ